Idle Miner Tycoon Indir V2.95.0 Mod Apk – Para Hi̇leli̇

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Idle Miner Tycoon v2.95.0 PARA HİLELİ APK, idle ve işletme türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Kolibri Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız madenciler ile bulunduğunuz bölgede kazı yapmak, derinlere inmek ve altın çıkarmaktır. Idle Miner Tycoon içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, madeni istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Ulaşmanız gereken derinlikler, farklı kazı alanları, yetenekli madenciler ve dahası sizleri bekliyor. Idle Miner Tycoon v2.95.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir.Idle Miner Tycoon Play Store’da 2.650.000’den fazla indirilmiştir.

Idle Miner Tycoon İndir V2.95.0 Mod Apk – Para Hileli

KURULUMU

Idle Miner Tycoon v2.95.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Idle Miner Tycoon 2.95.0 para hile apk : oyun içinde madenin 2.katını inşa ettikten sonra özel para birimi aktif olur, onu kullanarak dilediğiniz kadar altın veya özel kazanç katlama yeteneklerini satın alabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir, harcama yapabilirsiniz. (harcama sadece market kısmında olur)

Idle Miner Tycoon 2.95.0 altın hile apk : oyun içinde maden katlarını geliştirdiğiniz zaman altın miktarınız artar, azalmaz.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için
Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.