Incredibox V0.4.9 Full Apk – Tam Sürüm

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Incredibox v0.4.9 FULL APK, müzik yapma ve ritim oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını So Far So Good stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız farklı seslere sahip olan karakterleri uygun bir şekilde sıralamak, ekibinizi kurmak ve kulağa hoş gelen müzikler elde etmektir. Kaliteli ritim tonları, farklı müzik türleri, komik karakterler ve dahası sizleri bekliyor. Incredibox v0.4.9 sürümünde karanlık modu eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Web tarayıcı üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Incredibox Play Store’da 15.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Incredibox V0.4.9 Full Apk – Tam Sürüm

Kurulumu

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için
Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Download links

Indir

How to install Incredibox V0.4.9 Full Apk – Tam Sürüm APK?

1. Tap the downloaded Incredibox V0.4.9 Full Apk – Tam Sürüm APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.