K-Lite Mega Codec Pack Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 2

Report this app

Description

K-Lite Mega Codec Pack Indir - Güncellendi 2022

Bu uygulama, işletim sistemini destekleyen Microsoft Windows için video ve ses kodeklerinin bir koleksiyonudur. İşletim sisteminin kendisi tarafından genellikle desteklenmeyen çok sayıda video ve ses formatını oynatmak için kullanılan bir yazılımdır. Benzer şekilde, Media Player Klasik Ev Sineması, Codec Tweak Tool ve Media Info Lite gibi çeşitli ilgili araçlar içerir. K-Lite Mega Codec Pack, Windows 2003 ve sonraki sürümlerle uyumludur.

Bu arada, son sürümü 15.3.5, Windows XP SP3 ile uyumludur. Bu araç, tüm popüler video formatlarını ve ses formatlarını oynatmanıza izin verdiği için tüm film dosyalarınızı oynatmak için kullanıcı dostu bir çözümdür. Ayrıca, her zaman en son bileşen sürümü ile günceldir. Bu aracı yükleme işlemi tamamen özelleştirilebilir, böylece bu bileşenleri tam olarak istediğiniz gibi kurabilirsiniz. Aksine, kaldırdığınızda, tüm kayıt defteri girdileri ve dosyalar kaldırılacaktır.

K-Lite Mega Codec Pack dört sürümden oluşur. İlk sürüm, en küçük sürümü içeren ve bir Microsoft Windows bilgisayarının MP4, AVI, Flash Video, WebM vb. İçeriğini oynatmasını sağlayan Temel sürümdür. İkinci baskı Standart baskıdır. Bu sürüm tüm Basic sürümleri ve madVR özelliklerinden oluşur. MediaInfoLite ve MPC-HC. Normal kullanıcılar için çok önerilir. Üçüncü basım Tam basımdır. Haali Video Renderer, DC-Bass Source Mod, Haali Media Splitter vb. Gibi tüm Standart sürüm artı ffdshow özelliklerini içerir. HaaliMatroskaMuxer, AC3Filter, FourCC Değiştirici ve VobSubStrip.

K-Lite Mega Codec Pack, DirectShow filtreleri, VFW / ACM kodekleri ve araçlarından oluşan bir koleksiyondur. Ses ve video formatlarını kodlamak ve kodlarını çözmek için Codec bileşenleri ve DirectShow filtreleri gereklidir. K-Lite Mega Codec Pack, tüm ses ve film dosyalarınızı oynatmak için kullanıcı dostu bir çözüm olarak tasarlanmıştır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.