Kafa Topu 2 ​​mod Apk Indir 1.126 (Sınırsız Para)

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Andrea Pirlo bir keresinde şöyle dedi: “Başımla top oynuyorum, bacaklarım sadece alet.” Bu orta saha oyuncusunu izlerken, bu ifadenin anlamını anlayacağız. Ancak,  Head Ball 2 MOD APK’da bu ifade tam anlamıyla doğrudur. 2018 Dünya Kupası yaklaşıyor, komik futbol oyunları oynamak için harika bir zaman, bu yüzden bugün neden bu oyunu denemiyorsunuz?

Kafa Topu 2 ​​mod Apk Indir 1.126 (Sınırsız Para)

Eşsiz futbol oyunu

Dream League Soccer 2019 gibi oynadığınız diğer futbol oyunlarının aksine  , sadece bir oyuncuyu kontrol eden 11 oyuncunun tamamını kontrol etmek zorunda değilsiniz. Tabii ki, çünkü bu oyunda diğer iki gol savunmak için sadece iki oyuncu oluşur. Savunmadan gol atmaya kadar her şeyi kendin yapmalısın.

Kafanızla futbol oynayın

İlk olarak, rol yapma oyunları gibi kontrol etmek için bir oyuncu seçmelisiniz. İsim de her şeyi söylüyor, topu tekmelemek için başı kullanmanız gerekiyor. Oyundaki oyuncular oldukça çılgın bir şekilde tasarlandı, vücuda sahip değiller, sadece büyük kafa ayakkabılara bağlı, bir oyuncunun temel çalışmasını yapacak kadar yeterli. Messi, Ronaldo gibi oyuncuları, gerçek hayatta olduğu gibi süperstar tarzından farklı olarak bu formda görmek komik hissedeceksiniz.

Kafa Topu 2’nin kontrolü de çok basittir. Bu, tekme, pas, vb. Gibi düğmeleri kullanmanıza gerek olmayan ilk futbol oyunu olabilir. Top uçtuğunda, sadece topa dokunan oyuncuyu kontrol edersiniz, aksine uçar. Top rakibin kalesine uçtuğunda sizden bir puan tahsil edilecektir. İki oyuncudan biri üç gol atarsa, o kişi kazanır.

Her maç sadece 10 saniye sürer, eğer o dönemde kimse skorlamazsa maç berabere sayılacaktır. Bu oyunu çok eğlenceli buldum, fazla zaman harcamadan daha fazla eğlence getirdim. Oyun, oyuncunun beceri ve inceliğinin yanı sıra biraz şans gerektirir. Taraftarların tezahüratında rakibin kalesine atıldığında harika hissedeceksiniz.

Özel oyuncular

Head Ball 2’nin birçok farklı oyuncusu var, böylece sevdiğiniz oyuncuların kartlarını toplayarak kilidini açabilirsiniz. Sadece bu değil, bu oyuncular da her zamanki gibi futbol değil, özel becerilere de sahiptir. Örneğin, bir oyuncu birkaç saniye içinde muazzam hale gelebilir, rakibini dondurabilir veya bir aslana dönüşebilir, vb. Bu oyunda 18 farklı süper gücü keşfedebilirsiniz. Daha güçlü olmak için bu becerilerin kilidini açın, yükseltin ve geliştirin.

Grafikler ve ses

Bu oyunun grafiklerinden oldukça etkilendim. Yukarıda bahsettiğim gibi, oyuncular özel bir tarzda tasarlandı. Işık sistemi ve kalabalık izleyici ile stadyumun sıcaklığını hissedebilirsiniz. Ayrıca oyun, Facebook hesabınıza bağlanarak arkadaşlarınızı meydan okumaya davet etmenizi de sağlar. Onlara Head Ball 2’deki en iyi oyuncunun kim olduğunu söyle.

sonuçlandırmak

Genel olarak, bu oyun çok ilginç ve eşsiz bir futbol oyunudur. Kral sporunu seviyorsanız, görmezden gelemezsiniz. Bu oyun ücretsizdir, ancak oyundaki bazı eşyalar nakit olarak satın alınır, dikkat etmelisiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.