Report this app

Description

karaoke Indir - Güncellendi 2022

Karaoke 5, parçaları basit ve kolay bir şekilde karıştırmak ve senkronize etmek için kullanılabilen çok yönlü bir karaoke oynatıcısıdır. Bununla birlikte, müzik tarzınıza uyacak şekilde temel Karaoke MP3, MIDI ve MP4 dosyalarını oluşturabilir veya değiştirebilirsiniz.

Uygulama, midi Karaoke MP4, K5, MID, KAR, KFN, WMA, MP3, CDG, WAV, AVI, MPG, FLV, M4V, WMV ve VS dahil çok çeşitli formatları destekler. Ayrıca MP4, FLV ve AVI video formatlarını da destekler.Karaoke 5’i yükledikten sonra kullanıcı arayüzünün biraz dağınık olduğunu düşünebilirsiniz, ancak kısa bir süre sonra uygulamanın yetenekleri parlamaya başladığında pek farkına varmayacaksınız. Dosya Gezgini, işlenecek dosyaları içe aktarmak için kullanılırken, karıştırıcı, ek kontrollerle birlikte kullanıcıların şarkıları ve geçişleri yönetmesine izin verir. Karaoke 5’te birden fazla çalma listesi oluşturma, video formatlarını oynatma ve ShoutCast akışlarını işleme gibi birkaç temiz araç da vardır.Genel olarak, Karaoke 5, biraz zaman ayırmaya değer bir uygulamadır. Çeşitli ses çalma / karıştırma özelliklerine sahiptir ve çok çeşitli ses formatlarını destekler. Oldukça çok yönlü bir uygulamadır, bu nedenle evde amatör kullanım için veya profesyonel şarkıcılar tarafından kulüplerde kullanılabilir.Karaoke, şarkı söyleme yeteneklerimiz, yaşımız ve müzik zevkimiz ne olursa olsun sahnenin yıldızı olmamızı sağlıyor. Ancak evde bilgisayardan karaoke yapmanın becerilerinizi geliştirmeyi ve şarkı söyleme performansınızı çarpıcı bir şekilde geliştirmeyi çok daha kolaylaştırdığını biliyor musunuz? Bilgisayarımda karaoke nasıl oynanır diye kendinize sorabilirsiniz. Power Karaoke, ilgili ihtiyaçlarınız konusunda size yardımcı olmak için burada. Biz sunuyoruz  Siglos Karaoke Player / Recorder  ev bilgisayarlarından doğrudan karaoke dosya ve diskleri oynatmak için tam özellikli yazılım çözümü.Karaoke müziği çeşitli biçimlerde mevcut olsa da, bilgisayardan karaoke çalmak için en popüler ve yaygın biçim CD + G’dir. Yüksek kaliteli karaoke oynatıcı yazılımımız, CD + G karaoke şarkılarıyla çalışmanın yanı sıra MP3G, BIN, MIDI karaoke, KMA dosyaları ve hatta Windows tarafından desteklenen multimedya dosyalarını (AVI veya MPEG) çalmak üzere tasarlanmıştır. Siglos Karaoke Oynatıcımız / Kaydedicimiz ile, herhangi bir özel teknik altyapıya ihtiyaç duymadan, istediğiniz zaman bilgisayarınızda karaoke oynayabilirsiniz.

Size şarkınızı kaydetme fırsatı sağlayan birkaç yazılım aracı vardır. Karaoke dosyalarını çalmak için tam özellikli karaoke yazılımımız, şarkı söylerken kendinizi kaydetmenize ve ardından kaydınızı dinlemenize olanak tanır. Üstelik Siglos Karaoke Oynatıcı / Kaydedicimiz ile bilgisayarınızdan karaoke yaparken, karaoke parçalarının anahtarını ve temposunu değiştirerek bir şarkıyı kendi sesinize göre ayarlayabilirsiniz.

Aslında, kendi evinizin rahatlığında harika bir karaoke eğlencesinin tadını çıkarmanın birkaç yolu vardır. Bir bilgisayar için güçlü karaoke oynatıcı yazılımımız, evde karaoke yapmanın en kolay ve en uygun yolunu sağlar. Siglos Karaoke Player / Recorder ile ev bilgisayarınızı tam özellikli bir karaoke makinesine dönüştürün ve becerilerinizi geliştirmek, evde şovlar düzenlemek veya aileniz ve arkadaşlarınızla biraz eğlenmek için bilgisayarınızda karaoke oynayın.

Karaokenin çok popüler bir insan etkinliği türü olduğu bir sır değil, çünkü bugün birçok insan şarkı söylemekten hoşlanıyor. Dahası, şarkı söyleme fantezilerimizi gerçekleştirmemize izin verirken, karaoke büyük bir stres giderici ve aynı zamanda anti-depresandır. Bir karaoke eğlencesinin tüm faydalarından yararlanmak ve günlük hayatınıza ek zevkler getirmek ister misiniz? O halde, sadece kendi evinizin rahatlığında karaoke şarkıları çalmaya izin veren profesyonel karaoke programları olmadan yapamazsınız.

Web’de bulunan en büyük profesyonel karaoke yazılım çözümleri kaynaklarından biri olarak ürünlerimizin işlevselliğini sınırlamıyoruz – burada aslında bilgisayarınızın işlevselliğini nasıl genişleteceğinizi ve tam özellikli bir karaoke makinesine ve eve nasıl dönüştürebileceğinizi öğrenebilirsiniz. kayıt stüdyosu.

Bazı insanlar karaoke partileri düzenlemekten ve arkadaşlarıyla çok eğlenmekten hoşlanırken, diğerleri halkın gözü önünde performans göstermekten hoşlanmaz ve kendi evlerinin mahremiyetinde şarkı söylemeyi tercih eder. İster harika bir karaoke ev partisi düzenleyin, ister kendiniz bir karaoke DJ’i olun ve  Power Karaoke’nin en iyi profesyonel karaoke yazılım çözümleriyle kendi karaoke şovlarınızı çalıştırın  .

Hem karaoke profesyonelleri hem de amatör karaoke şarkıcıları, PC için tam özellikli karaoke yazılımımızdan yararlanabilir. Karaoke şarkılarını yazmak, çalmak, yaratmak, dönüştürmek ve işlemek için ihtiyacınız olabilecek her şeyi burada bulacaksınız! Bir daha asla gelişmiş karaoke oluşturma yazılımımızda olduğu gibi sınırlı bir karaoke şarkısı seçimiyle karıştırılmayacaksınız.  Popüler hitlerden ve en sevdiğiniz şarkılardan oluşan kendi karaoke şarkı koleksiyonunuzu kolayca oluşturabilir ve yönetebilirsiniz.

Ev bilgisayarınızda bir karaoke şovu yürütmek, paranızı karaoke kulüplerini ziyaret etmek veya pahalı karaoke makineleri satın almak için harcamaktan kesinlikle daha iyidir. PC için profesyonel karaoke yazılımımızdan yararlanın ve aileniz ve arkadaşlarınızla şarkı söylemenin keyfini çıkarın.

Download links

Indir

How to install karaoke Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded karaoke Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.