Kingdom Come Deliverance Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Kingdom Come Deliverance Indir - Güncellendi 2021

Kingdom Come Kurtuluş  , ortaçağdan kalma tarihi olaylara dayanmaktadır. Oyuncuyu Roma İmparatorluğu topraklarındaki İç Savaş’ın tam merkezine götürür. Son zamanlarda, Bohemya krallığı akıllı ve güçlü hükümdarını kaybetti – Charles IV. Babasının ölümünden sonra, en büyük oğlu Vaclav iktidara geldi.

Güvensiz ve zayıf bir karaktere sahip olan, tahtı yeterince yönetemedi ve geç hükümdarı değiştirmedi. Bu arada, kendinden emin ve dokunulmazlığı hissedilen üvey kardeşi Sigismund, krallık üzerindeki gücü tamamen ele geçirir. Emirlerinde istilacılar saldırıları, soygunları, yasadışı olarak serveti ele geçirip tüm yerleşimleri yok ediyorlar. Yavaş yavaş, Bohemia yıkım ve genel kaosa dalar. Ciddi bir savaş hazırlanıyor ve popüler bir ayaklanma artıyor.

Demirci Henry’nin oğlu gönüllüler arasında. Yerli köyü yakıldı ve ailesi soğuk kanla öldürüldü. Şimdi isyancılar ile birlikte düşmana acımasızca intikam almak ve İmparatorluğun geleceğini kurtarmak için meydan okuyor. Cesur kahraman, rakibini bıçakla geçmek ve zafer uğruna bir düelloya girmek zorunda kalacak. Silahların, stratejilerin, planların ve eylemlerin seçimi size kalmış.

Kingdom Come: Deliverance, Warhorse Studios tarafından geliştirilen yeni bir rol yapma video oyunudur. Tarihsel olarak doğru ve gerçekçi içeriğe odaklanarak, Kutsal Roma İmparatorluğu’nun İmparatorluk Devleti olan ortaçağ Bohemya Krallığı’nda yer almaktadır. Oyun 2017 yılında Microsoft Windows için piyasaya sürülecek. PlayStation 4 ve Xbox One sürümleri de onaylandı.

Kingdom Come: Kurtuluş, dallanan görev çizgileri ve ortaya çıkan oynanışı teşvik eden son derece etkileşimli bir dünya ile tek oyunculu bir deneyim olacak. Kingdom Come, mimarlar ve tarihçilerin yardımıyla yeniden yaratılan zırh ve kıyafetler, savaş teknikleri ve gerçek dünyadaki kaleleri içerecek. Oyun aynı zamanda ortaçağ şarkı kitaplarından not almak için Çek ustaları tarafından kaydedilen dönem müziği içerecektir.

Kingdom Come, Bohemian Crown Toprakları ve modern Çek Cumhuriyeti’nin bir parçası olan Bohemia Krallığı’nda gerçekleşir. Özellikle, Yasa 1, Sázava ve Rataje nad Sázavou arasındaki gerçek dünya alanına dayanmaktadır. Oyun 1403’te başlıyor.

Yaşlı kral öldü ve varisi tahtını güvence altına alma gücüne sahip değil. Yeni kralın erkek kardeşi, bu gelişmeyi, kralı kaçırmak ve topraklarını yağmalamak için kendi gelişimini arıyor. Sözü edilen krallar IV. Charles, Wenceslaus IV ve Sigismund tarihi figürleridir.

Oyun, ailesi istilacı ordu tarafından öldürülen bir demircinin oğlunu takip edecek. Kahraman, intikam peşindedir ve nihayetinde haklı hükümdarı tahtına geri döndürmek ve toprağa sipariş vermek için çaba gösterecektir.

Kingdom Come Deliverance  – gerçek bir gladyatör gibi hissedebileceğiniz ve savaş alanına gidip düşmanla bire bir savaşabileceğiniz Orta Çağ temasında heyecan verici bir rol yapma oyunu. Bu oyun sizin için birçok fırsat sunuyor. İstediğiniz yere gidin, istediğinizi yapın, görevleri sizin için uygun bir sırayla gerçekleştirin. Burada sadece rakiplerinizle askeri operasyonlar yürütmekle kalmaz, aynı zamanda o zamanın birçok profesyonel endüstrisinden birinin çalışanı olabilirsiniz. Oyun da öğreticidir, çünkü burada gerçekten var olan aktarılan hikayeler var. Olduğu gibi bırakabilir veya olayların seyrini değiştirebilirsiniz. Her şey kararınıza bağlıdır, ancak en dikkatli olun. Burada hem kötülüğün hem de parlak tarafın kötüsü olabilirsiniz. Acımasız bir haydut veya görkemli bir savaşçı olun – bu size kalmış.

Sen bir demircinin oğlu Henry’sin. Azgın bir iç savaşa doğru ilerlerken, işgalciler köyünüzü fırtına ederken ve arkadaşlarınızı ve ailenizi katlederken çaresizce izliyorsunuz. Acımasız saldırıdan dar bir şekilde kaçarak, savaşmak için kılıcını tutuyorsun. Ailenizin ölümünün intikamını alın ve işgalci güçleri püskürtmeye yardım edin!

Hikaye:
Bohemia – Avrupa’nın kalbinde yer alan bölge, kültür, gümüş ve genişleyen kaleler bakımından zengindir. Sevgili hükümdarı İmparator IV. Charles’ın ölümü, krallığı karanlık zamanlara sürükledi: savaş, yolsuzluk ve anlaşmazlık Kutsal Roma İmparatorluğu’nun bu mücevherini parçalara ayırıyor. Charles’ın oğullarından biri olan Wenceslas, tacı miras aldı. Babasının aksine, Wenceslas saf, kendine düşkün, iddiasız bir hükümdar. Üvey kardeşi ve Macaristan Kralı Sigismund Kızıl Tilki, Wenceslas’ta zayıflık hissediyor. İyi niyetle Sigismund, Bohemya’ya gider ve üvey kardeşini kaçırır. Tahta kralı olmayan Sigismund artık Bohemya’yı yağmalamak ve zenginliklerini ele geçirmekte özgür.

Bu kaosun ortasında bir demircinin oğlu olan Henry’sin. Kral Sigismund’un kendisi tarafından emredilen bir paralı asker baskını köyünüzü yere yaktığında huzurlu yaşamınız paramparça olur. Acı tatlı servetle, bu katliamdan kurtulan birkaç kişiden birisiniz.

Bir ev, aile veya gelecek olmadan, istilaya karşı bir direniş oluşturan Lord Radzig Kobyla’nın hizmetine girersiniz. Kader sizi bu kanlı çatışmaya sürükler ve sizi Bohemya’nın geleceği için savaşmaya yardımcı olduğunuz şiddetli bir iç savaşa iter.

– Devasa gerçekçi açık dünya: Görkemli kaleler, geniş alanlar, hepsi çarpıcı üst düzey grafiklerle işlendi.
– Doğrusal olmayan hikaye: Görevleri birden çok şekilde çözün, sonra kararlarınızın sonuçlarıyla yüzleşin.
– Zorlu mücadele: Mesafe, gizli veya yakın dövüş. Silahlarınızı seçin ve acımasız oldukları kadar heyecan verici olan savaşlarda düzinelerce benzersiz kombinasyon oluşturun.
– Karakter gelişimi: Becerilerinizi geliştirin, yeni avantajlar kazanın ve ekipmanınızı geliştirin ve geliştirin.
– Dinamik dünya: Hareketleriniz etrafınızdaki insanların tepkilerini etkiler. Savaşın, çalın, baştan çıkarın, tehdit edin, ikna edin veya rüşvet verin. Her şey sana bağlı.
– Tarihsel doğruluk: Gerçek tarihsel karakterlerle tanışın ve ortaçağ Bohemya’nın gerçek görünümünü ve hissini yaşayın.

MINIMUM SISTEM GEREKSINIMLERI

 • İşlemci: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz, AMD CPU Phenom II X4 940
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 8 GB
 • İşletim Sistemi: OS 64-bit Windows 7 veya 64-bit Windows 8 (8.1)
 • VİDEO KARTI: Nvidia GPU GeForce GTX 660, AMD GPU Radeon HD 7870
 • PİKSEL SHADER: 5.0
 • VERTEX SHADER: 5.0
 • SES KARTI: Entegre
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 40 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 2048 MB

TAVSIYE EDILEN SISTEM GEREKSINIMLERI

 • İşlemci: Intel CPU Core i7 3770 3,4 GHz, AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 16 GB
 • İşletim Sistemi: OS 64-bit Windows 7 veya 64-bit Windows 8 (8.1)
 • VİDEO KARTI: Nvidia GPU GeForce GTX 1060, AMD GPU Radeon RX 580
 • PİKSEL GÖLGESİ: 5.1
 • VERTEX SHADER: 5.1
 • SES KARTI: Entegre
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 40 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 4096 MB

Hitman Absolution Indir 

Hearts of Iron 4 Indir 

Left 4 Dead 2 Indir

Bully Indir 

Call Of Duty ww2 Indir

Max Payne 3 Indir

Call of Duty Modern Warfare 3 Indir

Fifa 15 Indir 

Far Cry 2 Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published.