Report this app

Description

KitchenDraw’un Indir - Güncellendi 2022

Mutfağınız veya banyonuz için yuvarlak duvarlar, kirişler, merdivenler, sütunlar vb. Gibi karmaşık oda düzenlerini planlar. Boş odanızı oluşturduktan sonra mutfak eşyaları, çekmeceler, elektronikler vb. İle modellemeye başlayabilirsiniz. Tüm yarattıklarınızı gösterilmek ve başkalarıyla paylaşmak için kataloglara kaydeder.

KitchenDraw’un 7.0 sürümü,   yazılım kitaplığımızdan ücretsiz olarak indirilebilir. Bu program başlangıçta KitchenDraw tarafından geliştirilmiştir. Bu indirme, antivirüs programımız tarafından tarandı ve virüssüz olarak derecelendirildi. En son yükleyici diskte 25.9 MB yer kaplar.

KitchenDraw, Fotoğraf ve Grafik Araçları’na aittir. Aşağıdaki sürümler: 6.5, 6.0 ve 5.5, program kullanıcıları tarafından en sık indirilenlerdir.

Genellikle, bu programın yükleyicisi aşağıdaki dosya adlarına sahiptir: kd.EXE, run.exe, ICReinstall_Kd65.exe, KitchenDraw_4.5.exe ve Kitchen Draw.exe vb. KitchenDraw, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows üzerinde çalışmak üzere geliştirilmiştir. 8 veya Windows 10 ve 32 bit sistemlerle uyumludur.

KitchenDraw, özellikle mutfak ve banyolar olmak üzere mimari ve iç tasarım için tasarlanmıştır. Piyasada bulunan diğer benzer programların aksine, bu ürünün hedeflenen kullanıcıları gelecekteki evlerini planlamak isteyen sıradan insanlar değildir; bunun yerine mühendisler, mimarlar ve tasarımcılar gibi profesyoneller tarafından kullanılması amaçlanmıştır.

Program karmaşık bir arayüze sahiptir, çünkü çoğunlukla birçok parametre ile çalışmayı gerektirir. Bu bakımdan araç, kat planları ve yükseklikleri oluşturmak için doğru ölçümler kullanmanıza izin verir. Dahası, maliyetleri tahmin etmeye yardımcı olabilir.

KitchenDraw, nesneleri ve döşemeleri aldığınız çevrimiçi katalogları indirmelidir. Bunlar, belirli bir bütçe ile çalışmayı kolaylaştıran fiyatları içerir. İlk olarak, duvarlar oluşturmanıza ve üzerlerine fayans döşemenize izin verilir. Ardından, duvarlar, dolaplar, pencereler ve kapılar gibi başka öğeler ekleyebilirsiniz. Tüm bu öğeler, sürükle bırak işlemleriyle kolayca konumlandırılabilir. Ayrıca, hassas bir şekilde yerleştirilebilir ve gerekli parametreler girilerek ölçüleri ayarlanabilir.

KitchenDraw, projenizi farklı perspektiflerden görmenize olanak tanır. Ek olarak, çeşitli modlar vardır: üstten görünüm, perspektif, yükseklik, kesim listeleri ve fiyatlar. Ortaya çıkan proje, programın özel dosya türü kullanılarak kaydedilebilir, ancak görünümler çeşitli popüler resim formatlarında dışa aktarılabilir.

Genel olarak KitchenDraw, ayrıntılı oda planları ve modelleri oluşturmaya izin verir. Oldukça gerçekçi sonuçlar üretme avantajına sahiptir. Ne yazık ki, yazılım kullanımı için saat başına bir ücret ödemeniz gerekiyor, ki bu bence pek uygun değil.

KitchenDraw Free Download kolayca kat planları, kotlar, tahminler, kesim listeleri ve diğer farklı oda tasarımlarını oluşturur. Kullanıcılarına profesyonel bir ortam ve çözümü anlamak ve odaları tasarlamak için son derece kullanıcı dostu bir arayüz sağlar. KitchenDraw Free Download kütüphanesinde, kullanıcılarının Mutfak, banyo ve odalar için tasarımın yapılmasını kolaylaştırmak için sürükle ve bırak desteğiyle sağlanan çok sayıda nesne vardır. Odaları özelleştirme ile tasarlamak ve dekore etmek için kataloğu görüntülemek için bu uygulamada çevrimiçi erişim de sağlanır.

Ayrıca, KitchenDraw Free Download’da iş açısından fayansları, duvarları ve alım / satım fiyatını sıralamak için sağlanan tesis. Duvar, stil ve doku tasarımlarının üstesinden gelmek için çeşitli planlama seçenekleri eklendi. Sadece istenen nesneyi sürükleyip bırakın ve buna göre yerleştirin. Kullanıcılarının odaları, mutfakları ve banyoları tasarlaması ve dekore etmesi için eksiksiz bir seçenek ve çözümdür.

KitchenDraw, amacı mutfak ve banyo tasarımıyla ilgili kat planları, kotlar, kesim listeleri, tahminler ve diğer yararlı verileri oluşturmanıza yardımcı olmak olan profesyonel bir yazılım uygulamasıdır.

KULLANICI ARAYÜZÜ

Düzen ilk bakışta biraz zor görünebilir, ancak bunun nedeni aracın birçok özel parametre ile paketlenmiş olmasıdır.

Uygulamayı çalıştırır çalıştırmaz, otomatik olarak çevrimiçi bir katalog indirmeye başlar. Ayrıca, aracın resmi web sitesinden ek kataloglar (üreticiye, genel verilere veya dekorasyona atıfta bulunabilirler) indirebilirsiniz.

ANA ÖZELLIKLER

KitchenDraw size bir dizi duvar yerleştirme, fayans döşeme ve alış ve satış fiyatlarını, genel katalogda kullanılan fiyatları ve ürünlerin ilk satış fiyatlarını tanımlama imkanı sunar. Dahası, satış ilkelerini değiştirmenize, indirimler vermenize ve kesim listeleri ve malzeme listeleri oluşturmanıza izin verilir.

Yukarıda belirtilen işlevlerin tümü, tüm süreci ayrıntılı olarak ayarlamanıza yardımcı olmak için birçok kullanışlı özel parametre ile yedeklenir. Duvarın uzunluğunu girmenize, otomatik bir döşeme modu kullanmanıza, çeşitli formüller kullanarak farklı kenar boşlukları hesaplamanıza, bir tedarikçi oluşturmanıza, tedarikçiye bir katalog atamanıza ve ayrıca kesim listeleri ve fatura tablolarını yazdırmanıza izin verilir malzemenin.

PLANLAMA YETENEKLERI

Bu yazılımı kullanarak tek bir oda veya tüm mağaza için planlama yapabilir, yuvarlak duvarlar, destekler, duvarlar ve diğer kullanışlı unsurları yerleştirebilir, duvarlara doku uygulayabilir ve farklı kapı ve pencere stilleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Dahası, öğeleri çalışma alanında istenen konuma taşımak için “sürükle ve bırak” desteğini kullanabilir, farklı kataloglardan nesneleri karıştırabilir, doğrusal nesneleri otomatik olarak yerleştirebilir (örn. Kornişler, hafif peletler), metin ve oklar ekleyebilir ve içe aktarabilirsiniz. görüntüler (WMF, BMP, JPG).

Nesneler farklı açılara döndürülebilir ve nesnelerin özelliklerini (ör. Boyut, model) değiştirebilir, farklı görüntüleme modları arasında geçiş yapabilir (ör. Üstten görünüm, yükseklik, perspektif, fiyatlandırma, kesim listeleri), 3D görüntüleme modunu etkinleştirebilir, yakınlaştırma veya uzaklaştırma, ayrıca verileri BMP, JPG, WMF, DXF (arka planlar için 2D) ve TXT (öğe listesi, yönetim verileri) dosya formatına aktarın.

GENEL OLARAK VERIMLI BIR CAD ARACI

Sonuç olarak, KitchenDraw, katalogların yardımıyla ayrıntılı oda modellerini tasarlamanıza yardımcı olacak geniş bir gelişmiş özellik koleksiyonu içerir. Olumsuz tarafı, düzen pek sezgisel değildir ve bu uygulamadan en iyi şekilde yararlanmak için biraz zaman ayırmanız ve yerleşik parametreleri denemeniz gerekir.

KITCHENDRAW FREE DOWNLOAD’UN TEMEL ÖZELLIKLERI.

KitchenDraw Free Download’un birkaç temel özelliği vardır, ancak bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir.

 • Tasarım ve modelleme için güçlü bir araç.
 • Sürükle ve bırak destekli nesneler.
 • Çok çeşitli nesnelerle eksiksiz kitaplık.
 • Kat Planları, kotlar, tahminler ve kesim listeleri oluşturma.
 • Duvar sekansı ve duvar planlarının tasarımının eklenmesi.
 • Kullanışlı parametrelerin kolay özelleştirilmesi.
 • Satın alma maliyetinin, satış fiyatının ve iş amacının ele alınması.
 • Otomatik hesaplamalar.
 • Güçlü ve mükemmel tahmin araçları ve planlama.
 • Nesneleri odalara göre düzenleyin ve döndürün.
 • Yakınlaştırma seçeneği ve birkaç görüntüleme modu.
 • Güçlü dışa aktarma özelliğine dahil CAD özellikleri.
 • Diğer birçok güçlü özellik.

KITCHENDRAW FREE DOWNLOAD IÇIN KURULUM GEREKSINIMLERI.

KitchenDraw’ı indirmeden önce, sisteminizin aşağıdaki gereksinimleri karşıladığından emin olun.

 • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10
 • HDD Alanı: 200 MB Gerekli
 • RAM: 1 GB Gerekli
 • İşlemci: Intel Pentium 4 veya üstü

Leave a Reply

Your email address will not be published.