Kmspico 11 Final Windows 10 Activator ‘yi Indirin [2022]

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

KMSPico  , Windows ve Office gibi Microsoft Ürünlerini etkinleştirmek için kullanılan etkinleştiricidir. Tam bir virüs ve kötü amaçlı yazılım içermeyen bir aktivatördür ve birçok kişi tarafından güvenilmektedir.

Kişisel olarak Windows aktivasyonu için kullanıyorum. Bu şaşırtıcı aktivatör internet olmadan çalışır ve kullanımı çok kolaydır.

Kmspico 11 Final Windows 10 Activator 'yi Indirin [2022]

Pencerelerin premium özelliğini ücretsiz olarak  alamıyorsanız , KMSpico aktif pencereler için çok kullanışlı bir araçtır ve bu araç yardımıyla bu özelliklerin keyfini ücretsiz olarak çıkarın. 

Saygı TeamDaz tarafından geliştirilen yazılım, aynı zamanda gibi diğer araçlar KMS yaptık  KMSAuto  onlar bizim için iyi gidiyor otomatik çalıştığı

Bu nedenle, herhangi biri pencereleri etkinleştirmede sorun yaşıyorsa, bunu nasıl kolayca yapabileceğinizi öğrenmek için bu basit kılavuzu izleyin, ayrıca indirme bağlantısını da bulacaksınız. Windows 10 Ürün anahtarı

KMSPico nedir?

KMSPico, Microsoft Windows’un korsan sürümünü doğrulamak için kullanılır. Ancak, bu KMS teknolojisi, Microsoft tarafından ifşa edilmeden karşılıklı kazanç sağlamak için Microsoft tarafından tanıtıldı.

Yani bu anahtarların aynı ekip tarafından ortak kullanım için yayınlandığını söyleyebilirsiniz.

KMSPico  aynı zamanda bu tür teknolojilerin Microsoft kurallarını ihlal etmeyen bir yazılımıdır. Tıpkı her makinenin KMS Teknolojisini kullanmasına izin veren yerel bir sunucu gibi.!

Yalnızca Windows işletim sistemini etkinleştirmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda bir Microsoft ürünü olan MS Office’i etkinleştirmenize de yardımcı olur.

MS Office’in yeni sürümlerinin tüm özelliklerini kullanabilmeleri için etkinleştirilmesi gerektiğini biliyorsunuz. Birkaç gün deneme ile geliyor. Deneme bittiğinde tekrar kullanmak için etkinleştirmeniz gerekir. Bu yüzden bu aktivatör aynı zamanda onu aktif hale getirmek için de faydalıdır.

KMSPico Nasıl Çalışır?

KMSPico kavramını anlamak için   önce KMS’nin nasıl çalıştığını anlamanız gerekir. Doğru bir şekilde öğrenebilmeniz için bir Microsoft örneği alıyoruz.

Bildiğiniz gibi Microsoft küçük ve büyük birçok şirketle çalışıyor. Yani bu şirketlerin çalışanları, kullandıkları pencereleri veya diğer ürünleri doğrulama sorunu yaşıyor.

Microsoft, bu sorunu çözmek için Anahtar Yönetim Sunucusu’nu (KMS) atar. Bu şekilde, Windows’u etkinleştirmek için Windows ürün anahtarını girmeleri gerekmez. Bunun yerine, KMS sunucusundan geçerler ve bu sunucu Microsoft ürünlerini etkinleştirir.

Bu şekilde Microsoft, toplu lisanslı ürünlerin etkinleştirilmesini sağladı. Artık her şirket, her sistem için ayrı bir pencere kopyası satın almak yerine KMS sunucusunu kullanıyor.

Aynı prensip üzerinde de çalışır. Sizi KMS sunucusuna bağlar ve pencerelerinize bunun KMS sunucusunun bir parçası olduğunu gösterir.

KMS Pico Ne Yapar

Windows veya Microsoft ürününün bir kopyasını satın aldığınızda, o ürünün deneme sürümünü de alacaksınız. Bazıları anahtarlardan oluşur, aksi takdirde deneme sürümlerinde gelirler.

Deneme sürümleri neredeyse 30 gün ile sınırlıdır. Deneme süresi sona erdiğinde, ürünü daha fazla kullanmak için etkinleştirmeniz gerekecektir.

Deneme süresi sona erdiğinde bazı Windows veya MS Office özelliklerini kullanamazsınız. Bu durumda o ürünü ömür boyu kullanabilmeniz için bir aktivatöre sahip olmanız gerekir.

KMS Pico, hayatınızın geri kalanında ücretsiz olarak kullanabilmeniz için Microsoft ürünlerini etkinleştirmenize yardımcı olan bu tür bir yazılım örneğidir.

İnternette, kullanıcılarına onu etkinleştireceklerine dair bir garanti veren birçok başka araç vardır. Ancak bu aktivatörlerin çoğunda makinenize zarar veren truva atları ve kötü amaçlı yazılımlar bulunur.

DESTEKLENEN ÜRÜNLER

Bu, en iyi etkinleştiricidir çünkü yalnızca Windows’u etkinleştirmez, aynı zamanda Office’i de etkinleştirir. Aktivatörün Desteklediği tüm ürünlerin listesi:

 • Windows 10
 • Windows 8.1
 • Windows 8
 • pencereler
 • Windows Vista
 • MS Office 2016
 • Ofis 365
 • Ofis 2013
 • Ofis 2010
 • Ofis 2007

Desteklenen başka bir ürün bulursak veya etkinleştirici hakkında yeni bilgiler bulursak güncellemeye devam edeceğiz.

KMSpico’yu indirin

KMSPico’yu indirmek çok önemli değil. Size herhangi bir sorunla karşılaşmadan kolayca indirebileceğiniz bir doğrudan bağlantı veriyorum.

 KMSpico’yu indirin

Şimdi nasıl indirileceğinin adımlarına bakalım.

 • Öncelikle  Yukarıdaki indirme  düğmesine tıklayın .
 • Ardından indirme sayfamıza yönlendirileceksiniz  .
 • Orada bir indirme düğmesi görebilirsiniz  .
 • Bu indirme düğmesine tıklayın ve birkaç saniye bekleyin  .
 • Şimdi size onu nereye kaydetmek istediğinizi soracak. İstediğiniz konumu seçin ve şimdi indir’e tıklayın.
 •  İndirmek birkaç dakika sürecektir. ( İnternet hızınıza bağlıdır ).
 • Bir zip dosyası alacaksınız, bu dosyayı çıkaracaksınız ve sizden bir şifre isteyecektir.
 • Şifreyi indirme sayfasında bulabilirsiniz

Hepsi bu kadar, başarıyla bilgisayarınıza indirdiniz. Şimdi, pencerelerinizi nasıl kuracağınızı ve etkinleştireceğinizi bilmiyorsanız, Kurulum kılavuzumu takip edebilirsiniz.

NASIL KURULUR

Araçla ilgili yukarıdaki tüm bilgileri okurken şimdi burada Windows aktivatörünü nasıl indirip kurabileceğiniz hakkında tam bir kılavuz var.

Tamamen etkinleştirilmiş pencerelerin ve ms office’in keyfini ömür boyu sürebilmek için bu adımları izleyin. Bir aktivatörün kurulumu ve kullanımı çok kolaydır.

Her şeyden önce, güvenlik duvarını ve Antivirüs’ü kapatmanız gerekir (Endişelenmeyin, bir truva atı veya herhangi bir virüs değildir. Antivirüs, pencereleri etkinleştireceğini bildikleri için onu engeller: D)

 Windows 10 kullanıyorsanız  , Virüs Korumasını duraklatmak için aşağıdaki adımları izleyin.

 • Korumayı arayın   ve  Virüs ve Tehdit Korumasını açın
 • Şimdi  Virüs ve Tehdit Koruması Ayarları’na tıklayın.
 • Ve ardından Gerçek Zamanlı  Koruma’yı kapatın .

Yukarıdaki bu adımlardan sonra şimdi KMSPico’yu web sitemizden indirin.

 • Herhangi bir bağlantının bozuk veya kullanılamadığını tespit ederseniz, mümkün olan en kısa sürede güncelleyebilmemiz için bizi bilgilendirin. Ayrıca, başka bir bağlantıya gidersiniz.
 • İndirmeniz tamamlandıktan sonra, diğer yazılımlar gibi yükleyin.
 • Kurulumunuz tamamlandığında kurulum dizinine gidin. (Dizini C / ProgramFiles / KMSPico (x84 veya x32) C / ProgramFiles (x84) / KMSPico (x64) içinde bulabilirsiniz.
 • Şimdi KMSeldi.exe dosyasını bulun ve açmak için üzerine çift tıklayın.
 • Yönetici ayrıcalığı isterse yine de çalıştırın.! (Ekran görüntüsüne bakın).
 • Şimdi yeni bir pencere açılacak ve kırmızı bir düğme göreceksiniz.
 • Sadece o kırmızı düğmeye tıklayın ve aktivasyonu tamamlamak sadece birkaç saniye sürecektir.
 • Tamamlandığında, Program Tamamlandı ! Diyen bir ses duyacaksınız  !
 • İşte bu, şimdi pencereleri Başarıyla etkinleştirdiniz.

MS Office’i etkinleştirmek için önce Microsoft Excel veya Word gibi programlarından herhangi birini açmanız gerekir. Ardından etkinleştirmek için yukarıdaki adımları izleyin. Tamamlandığında, makinenizi yeniden başlatın ve pencerelerinizin etkin olup olmadığını kontrol edin.

Aktivasyonunuzu kontrol etmek için Bilgisayarım’a sağ tıklayın   ve ardından Özellikler’e gidin  .

Artık Microsoft Windows ve Microsoft Office’in tüm özelliklerini ömür boyu kullanacaksınız.

Windows 10 Nasıl Etkinleştirilir

Temel Karakteristik

Windows’u ve Office Ürünlerini Etkinleştirin

Pencereleri ve ofis ürünlerini etkinleştirmenize yardımcı olur. Bu aracın yardımıyla, satın almadan hayatınızın geri kalanında etkinleştirilmiş Microsoft ürünlerinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Ayrıca, güncellediğinizde pencereleri otomatik olarak etkinleştirir. Bunun için bu adımları tekrar izlemenize gerek yok.

Ömür Boyu Aktivasyon

Bu araç ücretsiz bir ömürdür. Ms office ve windows’un tüm ücretli özelliklerini tamamen ücretsiz kullanmak için kullanabilirsiniz. Bu, Windows ve Office için ömür boyu ücretsiz çözümdür.

Dolandırıcılık veya tespit sorunu yok

Geliştiricisi  KMSPico  herhangi antivirüs veya başka bir şey ile yakalanmış asla şekilde bunu geliştirir. Birçok makinede dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Bu araç, makinenizde yeni bir sunucu oluşturur, böylece o sunucuya göre pencereleri ve ofis ürünlerini etkinleştirebilir.

N-Bit İşletim Sistemi

Bu araç yalnızca 32 bit veya 64 biti desteklemez. Ancak bu hem x32 hem de x62’de çalışır.

Eğitime gerek yok

Bu aracı çalıştırmak için herhangi bir eğitime veya çok fazla program bilgisine ihtiyacınız yok. Bu, aracı kullanmak için basit ve kolaydır. Pencereleri etkinleştirmek sadece birkaç adım gerektirir.

Bedava

Bu ücretsiz bir araçtır ve ömür boyu ücretsiz kalacaktır. Bu aracı para ödemeden istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Windows 10’u etkinleştirin

Bu Aktivatör,  anahtarları almak için kimseye ödeme yapmadan Windows 10’u Ücretsiz Etkinleştirmek için en iyisidir  .

Microsoft Office 2016

MS Office 2016 2019’u da Etkinleştirebilir , Ancak En İyi Microsoft Office 2016 Aktivatörünü istiyorsanız   , Web Sitemizde Kullanılabilen Bir Kez Diğerini Deneyin Şimdi İndirmekten çekinmeyin.

 Özellikleri

Bu aracın birçok özelliği vardır ve kullanımı çok kolaydır. İyi bir kullanıcı dostu arayüze sahiptir, herkes onu birkaç saniye içinde anlayabilir.

Para ve zaman tasarrufu sağlar, bunun yardımıyla Microsoft Office ve Microsoft pencerelerini para ödemeden özgürce etkinleştirebilirsiniz.

Bu özellikler hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki listeyi okuyun:

 • Bu araç, Microsoft Office’in farklı sürümlerini etkinleştirmenize yardımcı olur (2010’dan 2016’ya ve ayrıca 365’e kadar). Ya x84 bit ya da x64 bit. Bu araç, bir ürünün sürümünü otomatik olarak algılar.
 • Tamamen ücretsizdir ve ayrıca virüs ve kötü amaçlı yazılım korumalı bir araçtır.
 • Bu aktivatörü kullanmak için internet bağlantınızın olmasına gerek yoktur. Tamamen bağımsız (Çevrimdışı) bir araçtır.
 • Bu araç size gerçek ve gerçek bir aktivasyon sağlar. Yakalanma konusunda endişelenmene gerek yok
 • Aynı zamanda çoklu dilleri de destekler.
 • Düzgün çalışması için .NET Framework 4.0 veya üzeri bir sürüme sahip olması gerekir.

Lehte ve aleyhte olanlar

KMSPico’nun size diğer aktivatörlerden sağladığı birçok fayda vardır. İsterseniz bu araçla ilgili diğer aktivatörlerle karşılaştırabileceğiniz bazı önemli noktalar aşağıda verilmiştir.

 1. Bilgisayarınızda daha az yer kaplar. KMSPico bilgisayarınızda yalnızca 5MB yer kaplar.
 2. Kamusal sisteme erişir
 3. Virüs ve kötü amaçlı yazılım içermeyen bir araçtır.
 4. Güvenli ve kullanımı kolaydır. Bu araç kişisel verilerinizi toplamaz.
 5. Bu, birden çok dili destekler. İngilizce konuşmayanlar için iyidir.
 6. Bir ömür boyu kullanılabilecek ücretsiz bir araçtır. Sana bir kuruşa bile mal olmayacak.

Bu aracın Eksileri söz konusu olduğunda, bunun hakkında hiçbir şey bulamıyoruz. Çünkü ücretsiz ve kötü amaçlı yazılım içermeyen araçlar. Başka neye ihtiyacımız var?

Bilgisayardan KMS Pico Nasıl Kaldırılır

Bu, onu bilgisayarınızdan kaldırmanıza da yardımcı olan basit bir kılavuzdur.

Nasıl çalıştığını öğrenmek için bu adımları izlemeniz yeterli.

 1. “Program Ekle / Kaldır” ı kullanarak onu kaldırın.
 2. KMSPico’yu Google Chrome ve Firefox’tan silme
 3. Kayıt defteri dosyalarını kalıcı olarak kaldırarak.

İşte KMSPico’yu Tamamen Kaldırma hakkında ayrıntılı bir kılavuz   Hata yapmaktan kaçınmak için dikkatlice okuyun. Herhangi bir adımı anlamadıysanız, bize ulaşın formunu doldurarak bizimle iletişime geçin. Kaldırmanızda size yardımcı olacağız.

Sıkça Sorulan Sorular ( SSS )

Hepimizin bildiği gibi bir tür yasadışı araç çünkü herhangi bir yazılımın korsanlığı yasa dışıdır. Bu yüzden birçok kişi kurmaya çalışmadan önce soru sorar.

İşte herkesin bilmek istediği sık sorulan bazı sorular. Sadece bu SSS’yi okuyun ve başka herhangi bir sorunuz varsa, yorumlarda veya bizimle iletişime geçerek sorun.

Başkaları için yararlı bulursak buraya da ekleyeceğiz.

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h2″ question-0=”Bu araç banka hesabı bilgilerimi veya diğer kişisel bilgilerimi çalıyor mu?” answer-0=”Doğru sahibi bilmeden bilgi toplamak yasa dışıdır. Bu araç, bilgisayarınızda bulunan kişisel verilerinizi toplamaz. Bunu Quora’da veya başka bir forumda bile sorabilirsiniz . Bunun verilerimi çaldığını kimse söylemedi. Bu yüzden bunu kullanmaktan çekinmeyin.” image-0=”” headline-1=”h2″ question-1=”Herhangi bir aşamada KMS ödememiz gerekiyor mu?” answer-1=”Hayır, KMS’ye bir kuruş ödemenize gerek yok. Tamamen ücretsizdir ve hayatın geri kalanında ücretsiz kalacaktır. Diğer aktivatörlerin iddia ettiği gibi, ücretsiz ama birkaç ay sonra sizden para istiyorlar. KMSPico bu araçtan değil. 2 yıldır kullanıyorum ve hiç para istemedi” image-1=”” headline-2=”h2″ question-2=”Bu, daha önce KMSPico kullandıysam Windows’umun işaretleneceği veya yeniden etkinleştirme isteyeceği doğru mu?” answer-2=”Bunlar sadece insan söylentileri. Öncelikle anlamanız gereken, aktivasyonun tamamen ücretsiz olduğu ve ücretsiz kalacağıdır. Başka bir şey de, pencerelerinizin işaretleneceğini söyleyen kişilerin, KMSPico’nun herhangi bir anahtarı kendi başına kullanmadığını anlamalarıdır . Ürününüzü etkinleştirmek için Microsoft’un orijinal anahtarlarını kullanır.” image-2=”” headline-3=”h2″ question-3=”KMSpico kullanımı güvenli midir?” answer-3=”Evet,% 100 güvenli ve kullanımı güvenlidir. Herhangi bir kötü amaçlı yazılım veya virüs içermez.” image-3=”” headline-4=”h2″ question-4=”Kalıcı mı yoksa pencerelerim bir süre sonra otomatik olarak devre dışı mı kalacak?” answer-4=”Tabii ki, Windows veya Office’inizi kalıcı olarak etkinleştirir ve bir süre sonra devre dışı bırakmaz. Yeni pencereler kurana kadar kullanabilirsiniz.” image-4=”” headline-5=”h2″ question-5=”Kullanmak için İnternet bağlantısına ihtiyacım var mı?” answer-5=”Bunu zaten yukarıda tartışmıştım. İnternet bağlantısına ihtiyacınız yok, bu tamamen çevrimdışı çalışıyor.” image-5=”” headline-6=”h2″ question-6=”Windows’un etkinleştirildiğini gösteriyor ancak Windows’unuz Orijinal Değil yazan filigranı görüyorum.” answer-6=”Bu büyük bir sorun değil, bu yüzden endişelenmeyin,bilgisayarınızı Başlat Menüsünden yeniden başlatmanız ve kapatmanın yanındaki aşağı oka tıklamanız ve ardından Yeniden Başlat’a tıklamanız yeterlidir . Windows’a yeniden başlattığınızda, orada Filigran olmadığını fark edeceksiniz.” image-6=”” count=”7″ html=”true” css_class=””]

Sonuç

Bu  KMSpico Aktivatör hakkında her şeyi okurken,  özellikleri, kurulum programı, pencereleri ve ofisi etkinleştirmesi ve diğer birçok şey.

Yine de sorularınız varsa, lütfen çekinmeden sorabilirsiniz. Bize Ulaşın formunu doldurarak veya bir e-posta yoluyla bize sorabilirsiniz. yorumlarda bile. En kısa sürede size cevap vereceğiz.

Çalışmamı beğendiyseniz arkadaşlarınızla da paylaşın. Ayrıca, bize hızlı bir şekilde ulaşmak ve güncel kalmak için bu web sitesini yer imi sekmenize ekleyin. Bulduğumuz yeni sürümü yayınlamaya devam ediyoruz.

Bu, KMSPico Windows 10 ve MS Office Activator hakkında her şeydir  . Başka sorunuz varsa, bizimle iletişime geçin veya aşağıya yorum yapın.

KMSPico

KMSPico, internetteki en ünlü aktivatördür. Bu araç, Windows 10, 8 ve 8.1’i tüm sürümleri de etkinleştirmek için kullanılır. Ünlü TeamDaz tarafından geliştirilmiş ücretsiz bir araçtır.

Download links

Indir

How to install Kmspico 11 Final Windows 10 Activator 'yi Indirin [2022] APK?

1. Tap the downloaded Kmspico 11 Final Windows 10 Activator 'yi Indirin [2022] APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.