Left 4 Dead 2 Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Left 4 Dead 2 indir - Güncellendi 2022

Çıkış tarihi : 17 Kasım 2009

Tür : Birinci şahıs nişancı, Hayatta kalma korku

Geliştirici ve Yayıncı : Valve Corporation

Platform : PC

Arayüz dili : Çok dilli, Rusça dahil

Ses dili : Rusça, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca ve diğerleri

Çok oyunculu : Dahil (Dahil değil -Steam)

Sürüm : 2.1.5.5

Description : Left 4 Dead 2 – enfekte sakinlerle dolu bir şehirden tahliye için vakti olmayan hayatta kalanlar grubunun hikayesini anlatıyor. Dört kahraman, yaşayan ölülerin kalabalığından geçerek yollarını temizlemelidir. Daha önce olduğu gibi, oyuncuya dört karakterden birinin kontrolü verilir ve botlar bir dizi kartın geçişine yardımcı olur.

Left 4 Dead serisinin ikinci bölümü, ilk oyunun en iyi fikirlerini birleştirerek, günümüzün standart grafikleri ve mükemmel optimizasyonu ile bile iyi bir oyun sunuyor. Oyunu denemek ister misiniz? Left 4 Dead 2’yi tüm eklentilerle birlikte web sitemizden indirebilirsiniz.

Oyunda AI

Bir zamanlar, Left 4 Dead en iyi atıcılardan biriydi ve devamı, AI’lar arasındaki rollerin dağılımı nedeniyle orijinal versiyonun hayranlarını hayal kırıklığına uğratmayacak. Oyunun bir kooperatifi var, ancak hikaye modu arkadaş olmadan tamamlanabilir, daha sonra kalan üç yer botlar tarafından alınacaktır. AI, sorun çıkarsa, ilk yardım çantasını paylaşırsa veya ne yapacağını söylerse oyuncuya her zaman yardım etmeye çalışır. Ekibinizin üyeleri zaman zaman yerleri keşfetme sürecinde atmosferi getirmek için bazı ifadeler ve şakalar söyleyecektir. Botlar oldukça doğru bir şekilde ateş ediyor ve nadiren kendilerini bir köşeye sıkışmış buluyor, oyuncuyu takip ediyor ve ona uyum sağlıyor. Yeni başlayanlar botların ipuçlarını dinlemelidir, çoğu tehlikeden kaçınmaya yardımcı olur.

Oyundaki bir başka AI türü, görevleri virüslü olanları haritaya yerleştirmek, patronları ortaya çıkarmak ve yardımcı eşyaları yerleştirmek olan “Yönetmen” dir. Bilgisayar, oyuncunun seçilen karmaşıklığına ve etkinliğine bağlı olarak haritayı biraz ayarlayacak, nesnelerin yerini ve bazı düşmanları değiştirecektir. Bu görünmez asistan, hayatta kalanların sağlığı düşükse, her zaman birkaç ilk yardım çantası veya bir defibrilatör fırlatacaktır. Oyunu daha ilginç hale getirmeye yardımcı olan AI “Yönetmen”

Tüm oyun, haritanın etrafında veya grubunuzu kovalayan kalabalığa sallanan düzinelerce zombi vurmaktan ibarettir. Çok sayıda hedef nedeniyle, tehdidi ortadan kaldırmak her zaman mümkün değildir, bu nedenle sürekli olarak hareket etmek ve daha avantajlı bir konuma geçmek önemlidir. Açık havada kalmak ve bir köşede oturmak, özellikle Horde veya Tank’ın saldırısı sırasında tehlikeli ve riskli hale gelir.

Köşede oturmak ve Horde istilası sırasında rakiplerle savaşmak artık bir seçenek değil, çünkü enfekte olmuş özel kişiler hayatta kalanları bölebilir, oluşumunuzu kırabilir veya oyuncuyu köşede tutabilir, bu da tüm grubun ölümüne yol açabilir. Örneğin, özellikle enfekte olmuş yeni türler Spitters. Dar bir alanda sıkışmışlarsa, bir grup oyuncuyu bir tükürme ile öldürebilirler. Bu nedenle, Left 4 Dead 2’de hayatta kalmak ve eğlenmek için tek seçenek grubunuzla birlikte hareket etmektir.

Kooperatif geçişi ve ağdaki diğer oyuncularla oynama yeteneği tamamen farklı bir oyun deneyimi sağlar. Rekabetçi oyunlarda oyuncular iki takıma ayrılır – hayatta kalan ve enfekte olan (her biri 4 kişi). Görev önemsiz – düşman ekibini yok etmek.

Oyun birkaç nedenden dolayı popüler olmaya devam ediyor:

 • Değişiklikleri destekler;

 • İyi optimizasyona ve normal grafiklere sahiptir;

 • İlginç ve dinamik bir oyun deneyimi sunar;

 • Hemen hemen her tür enfekte oldukça dengelidir.

Günümüzde bile, neredeyse 10 yıl önce piyasaya sürülmesine rağmen, çeşitli modifikasyonlara sahip L4D2 takım oyunları sunucuları çalışıyor.

Left 4 Dead 2’yi neden indirmeye çalışmalısınız?

Yeni dört karaktere ek olarak – Antrenör, Ellis, Nick ve Rochelle, oyunda birçok yeni şey var:

 • Başka bir yere kaçmak veya başka bir yere gitmek için özel görevleri olan haritalar;

 • Thunder, Jockey, Spitter ve Wandering Witch dahil olmak üzere çeşitli virüslü türleri;

 • Kenarlı silahların yeni cephaneliği. Tabancalardan bıktım, düşman kalabalığını elle ezmek mi istiyorsun? Kendinizi bir katana, balta veya motorlu testere ile donatın;

 • Çeşitli oyun modlarının varlığı;

 • Oyun için birçok resmi değişiklik var.

Sitemizde mevcut tüm eklemeler ve yamalar ile Left 4 Dead 2’yi torrent üzerinden indirebilirsiniz. Ayrıca oyunda farklı sunuculara bağlanma ve diğer oyuncularla oynama yeteneği var.

Sistem gereksinimleri

En az

 • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10 (32-х veya 64-х bit)

 • İşlemci: Pentium 4 3.0 GHz

 • Rastgele erişimli hafıza: 2 GB

 • Ekran Kartı: 128 MB, Shader model 2.0’ı destekliyor

 • Boş disk alanı: 14 GB

 • Ses Kartı: DirectX 9.0c ile uyumlu ses cihazı

Önerilen

 • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10 (64-bit)

 • İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.GHz

 • Rastgele erişimli hafıza: 2 GB

 • Ekran Kartı: 256 MB, Shader model 3.0’ı destekliyor

 • Boş disk alanı: 14 GB

 • Ses Kartı: DirectX 9.0c ile uyumlu ses cihazı

Left 4 Dead indir

Battlefield 1 indir

Assassin’s Creed 3 indir

Cities Skylines indir

Bully indir

Arma 3 indir 

Farming Simulator 17 indir

Call of Duty 2 Indir

Half Life Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published.