Left 4 Dead Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Left 4 Dead Ücretsiz İndir

Left 4 Dead indir - Güncellendi 2022

Oyun hakkında

Valve’den (Counter-Strike, Half-Life ve daha fazlasının yaratıcıları), PC ve Xbox 360 için ortak bir aksiyon korku oyunu olan Left 4 Dead, zombi sürülerine karşı hayatta kalmak için destansı bir mücadelede dört oyuncuya kadar atıyor ve korkunç mutant canavarlar. Zombi kıyametinin hemen sonrasında yer alan L4D’nin hayatta kalma kooperatif modu, dört benzersiz “filmde” enfekte olmuş bir yolu patlatmanızı sağlayarak hayatta kalanlarınızı terk edilmiş bir metropolün çatılarında, kırsal hayalet kasabalarda ve zifiri karanlıkta yönlendirir ormanları, enfekte düşmanlarla sürünerek yıkılmış bir Ground Zero’dan kaçma arayışında. Her “film” beş büyük haritadan oluşur ve takım tabanlı strateji ve hedeflere vurgu yaparak bir ila dört insan oyuncu tarafından oynatılabilir.

 Left 4 Dead Nasıl İndirilir ve Kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.

  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.

  3. Left 4 Dead bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Left4DeadV1.0.2.7.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).

  4. Left 4 Dead klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.

  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Left 4 Dead Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Left 4 Dead Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

SOL 4 ÖLÜ

BOYUT: 3.62 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

  • Desteklenen İşletim Sistemi:  Windows® 7 32/64-bit / Vista 32/64 / XP

  • İşlemci:  Pentium 4 3.0GHz

  • Bellek:  1 GB

  • Ekran  Kartı : 128 MB, Shader model 2.0, ATI 9600, NVidia 6600 veya daha iyisi

  • Sabit Disk:  En az 7,5 GB boş alan

Ses Kartı:  DirectX 9.0c uyumlu ses kartı

Battlefield 1 indir

Left 4 Dead 2 indir

Assassin’s Creed 3 indir

Cities Skylines indir

Bully indir

Arma 3 indir 

Farming Simulator 17 indir

Call of Duty 2 Indir

Half Life Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published.