LEGO Jurassic World Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 2

Report this app

Description

LEGO Jurassic World Indir - Güncellendi 2022

Bu inanılmaz oyun için delireceğiniz iki büyük şans var. Birincisi, Jurassic World filmlerinin büyük bir hayranıysanız. İkincisi, seninle büyük bir LEGO bağımlısısın. Bu harika oyunu kesinlikle oynamanız için üçüncü bir neden seçmek zorunda olsaydık, bu iki olasılık arasındaki eşleşme olurdu. LEGO Jurassic World’ü BlueStacks ile PC ve Mac’te oynayın ve şimdiye kadar dinozorlar diyarında yaşadığınız tüm heyecan verici maceraları LEGO biçiminde yeniden hayal edin. Destanın en iyi anlarını yeniden yaşayın, Triceraptor, Raptor ve tabii ki T.Rex dahil on altı farklı dinozor arasından seçim yapın! Kendi koleksiyonunuzu özelleştirin, Isla Numbar ve Isla Sorna’yı doldurun ve hatta kendi benzersiz kreasyonlarınızı Dünya’ya koyun, böylece insanlar tüm yeteneklerinize ve rahatlığınıza hayran kalsın. Bu nefes kesici ve geniş dünyayı daha önce hiç görmediğiniz bir şekilde tamamen keşfedin! BlueStacks ile PC’ye LEGO Jurassic World’ü indirin ve hemen 65 milyon yıllık bir maceraya atılın!

Oyunda   oynayabileceğiniz yüzden fazla  karakter var ve her biri  oyunu yenmenize yardımcı olacak benzersiz yeteneklere sahip  . Örneğin Chris Pratt,  Owen’ın kendisini kamufle edebileceğini ve dinozorlara diğer karakterlerden daha yakın olmanızı sağladığını söyledi. Lauren Dern’in  Ellie  bitki yetiştirebilir ve belirli kapılardan geçebilenler sadece Park Korucularıdır.

DINOZORLARI DA KONTROL EDIN

Bunların hiçbiri bir LEGO oyunu için yeni değildir, ancak LEGO Jurassic World, adadaki insanlara yardım etmek veya onları engellemek için dinozorları kontrol edeceğiniz bölümlere sahiptir. Oyunda ayrıca, Serbest Mod için ideal olan yeni dinozorları oluşturmak için mevcut dinozorları karıştırmanıza izin veren bir Dinozor editörü vardır  .

Serbest Mod, parkta dolaşmanıza ve oyundaki çeşitli insan ve dinozor karakterleriyle istediğiniz gibi yapmanıza olanak tanır. Burada, kampanya hikayesinin baskısı olmadan koleksiyon ürünleri aramak için daha fazla zaman harcayabilirsiniz. Bir T-Rex oynayacak, yarışlara, kurtarma ekiplerine ve daha fazlasına katılacaksınız.

LEGO EĞLENCELI KOŞUSUNA DEVAM EDIYOR

LEGO Jurassic World  gerçekten iyi yapılmış , ancak serideki diğer oyunları oynadıysanız, burada çok az yeni var. Ve şaşkınlığın bir kısmı biraz yorgun hissetmeye başladı. Yine de hepsi  çok çekici . LEGO, ünlü bir filmin çocukların ve yetişkinlerin keyif alabileceği alaycı ve eğlenceli bir versiyonunu nasıl yapacağını hâlâ biliyor.

LEGO JURASSIC WORLD NASIL İNDIRILIR VE KURULUR

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. LEGO Jurassic Dünya yapmaktan indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “LEGO.Jurassic.World.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. LEGO Jurassic World klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

SISTEM GEREKSINIMLERI

 • İşletim Sistemi:  Windows®XP SP3, Windows Vista / 7/8, en son servis paketleri ve güncellemeler yüklü
 • İşlemci:  Intel Core 2 Duo veya eşdeğeri AMD çift çekirdekli CPU
 • Bellek:  2 GB RAM
 • Ekran  Kartı : NVIDIA GeForce 7600GS veya ATI Radeon 1950, 256 Mb RAM
 • DirectX:  Sürüm 10
 • Depolama:  10 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar:  Windows XP ve DirectX® 9.0b ve altı desteklenmez

Leave a Reply

Your email address will not be published.