Lego Marvel Super Heroes Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Lego Marvel Super Heroes Indir - Güncellendi 2022

Oyun hakkınd

LEGO® Marvel ™ Süper Kahramanlar, Marvel Evreninin tamamını geçen orijinal bir hikayeye sahiptir. Oyuncular Demir Adam, Örümcek Adam, Hulk, Kaptan Amerika, Wolverine ve daha birçok Marvel karakterini kontrol ederek Loki ve diğer Marvel kötü adamlarının dünyayı yok edebilecek bir süper silah oluşturmasını durdurmak için birleşiyorlar. Oyuncular, LEGO Manhattan’da seyahat ederken Kozmik Tuğlaları takip edecek ve Stark Tower, Asteroid M, Hydra tabanı ve X-Mansion gibi Marvel Evreninden önemli yerleri ziyaret edecekler. Demir Adam, Wolverine, Hulk, Örümcek Adam, Kaptan Amerika, Kara Dul, Loki ve Deadpool dahil olmak üzere Marvel Evreninden 100’den fazla favori Süper Kahraman ve Süper Kötüler içeren ilk LEGO video oyununda şut, sallan ve uç. Heyecan verici orijinal hikayenin tadını çıkarın,

Lego Marvel Super Heroes Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Lego Marvel Super Heroes indirmeyi tamamladıktan sonra, .zip dosyasını sağ tıklayın ve “LEGO Marvel Super Heroes.zip’e Ayıkla” yı tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmalısınız).
 4. Lego Marvel Super Heroes klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Lego Marvel Süper Kahramanlar Bedava İndir

Doğrudan bağlantı ile Lego Marvel Süper Kahramanlar Ücretsiz İndir’i başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

LEGO MARVEL SUPER HEROES (TÜM DLC’LER DAHİL)
BOYUTU: 5.85 GB

: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiş, yani onu yüklemek zorunda değilsiniz. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows®XP SP3, en son servis paketleri ve güncellemelerin yüklü olduğu Windows Vista / 7/8
 • İşlemci:  AMD Athlon 64 X2 EE 3800+ (2 * 2000 Mhz) veya benzeri Intel CPU, Intel Pentium Çift Çekirdekli E2180 (2 * 2000 Mhz)
 • Bellek:  2 GB RAM
 • Ekran  Kartı : NVIDIA GeForce 7600 GS veya ATI Radeon X1950 Pro veya daha iyisi
 • DirectX:  Sürüm 10
 • Depolama:  7 GB kullanılabilir alan

Hitman Indir

Warcraft 3 Indir

Adobe Photoshop CS4 Indir 

Assassin’s Creed Origins Indir

Need For Speed Rivals Indir

Prison Architect Indir

Total Video Converter Indir

FlatOut 2 Indir 

Metro 2033 Redux Indir 

Download links

Indir

How to install Lego Marvel Super Heroes Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded Lego Marvel Super Heroes Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.