LEGO Star Wars Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

LEGO Star Wars Indir - Güncellendi 2022

LEGO Star Wars – The Complete Saga Ücretsiz İndirme

LEGO Star Wars – Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Komple Saga Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. LEGO Star Wars – The Complete Saga, 12 Kasım 2009’da yayınlandı.

Oyun hakkında

VI ile I arasında bir miktar tuğla vur. Tek bir video oyununda altı Star Wars filminin tamamını oynayın! Yeni karakterler, yeni seviyeler, yeni özellikler ekleyerek ve şimdiye kadar ilk kez, bilgisayarınızda eğlenceli bir Star Wars galaksisinde inşa etme ve savaşma şansı!

Oyun özellikleri:

 •  Gelişmiş Kuvvet Güçleri, yeni güçlendiriciler ve yeni Zorluk Modları ile Yeni Oyun Özellikleri .
 •  Yaratıcı düşünme, ekip çalışması ve benzersiz bina durumlarının kullanımıyla Bulmacaları çözün .
 • 120’den fazla oynanabilir karakter  ve Watto, Zam Wessell, Boss Nass ve daha fazlası gibi yeni karakterler!
 •  Milyonlarca olasılığa izin veren yükseltilmiş Karakter Özelleştirici . 6 filmin tamamından karakter parçalarıyla Han Windu ve Lando Amidala gibi çapraz Üçlü karma karakterler oluşturun.
 •  LEGO Star Wars II’nin açık araç oyunundan yararlanmak için “Mos Espa Podrace” ve “Gunship Süvari” gibi seviyeler yeniden tasarlandı .
 • Bonus seviyeleri ve görevler  , önceki üçlemede Jabba the Hutt’tan 10 ek Bounty Hunter görevi almanıza izin verir.

LEGO Star Wars – The Complete Saga Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. LEGO Star Wars – The Complete Saga’nın indirilmesi tamamlandığında, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “LEGO.Star.Wars.The.Complete.Saga.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmalısınız. buraya gel).
 4. LEGO Star Wars – The Complete Saga klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları kurun.

LEGO Star Wars – The Complete Saga Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile LEGO Star Wars – The Complete Saga Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve bu klasördeki directx, vcredist ve diğer tüm programları kurduğunuzdan emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUNU ÇALIŞTIRIR !!. Txt’ dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows XP SP2 / Vista
 • İşlemci:  Intel P3 1.0GHz veya AMD Athlon XP veya üstü
 • Bellek:  156MB RAM, 512MB Vista için gereklidir
 • Grafikler:  Shader Model 2.0 Yeteneğine sahip 128MB Grafik kartı
 • Sabit Disk:  5GB boş alan

Yıldız Savaşları  filmleri, tüm zamanların en popüler filmlerinden bazıları ve mevcut video oyun uyarlamaları hiçbir sıkıntısı yoktur. Bununla birlikte, sıradan ama bağımlılık yaratan oynanışı komik ara sahnelerle birleştiren Lego Star Wars: The Complete Saga, çok uzaktaki bir galakside tamamen benzersiz ve eğlenceli bir yolculuk gerçekleştirmeyi başarıyor. Kapsamlı Lego oyun serisindeki bu devam filmi, oyuncuları ilk altı Star Wars filmine, ışın kılıcı düellolarına, uzay gemisi savaşına ve tonlarca platform yapmaya götürüyor. Ağır dozda açılabilir içerik ve yüksek tekrar oynanabilirlik faktörü ile Lego Star Wars: The Complete Saga,  tüm zamanların en iyi  Star Wars oyunlarından biridir!

Ana Özellikler

 • Her büyük Star Wars filmi için seviyeler
 • 100’den fazla kilidi açılabilir karakter
 • Çoklu oyun modları

Hikaye

Lego Star Wars: The Complete Saga, 70’ler ve 80’lerdeki orijinal üçlemenin yanı sıra 2000’lerin başından kalma “prequel üçlemesi” de dahil olmak üzere ilk altı Star Wars filminin hafif bir yeniden anlatımıdır. Her film altı oynanabilir hikaye bölümüne ayrılmıştır ve her bölüm, filmlerden önemli hikayeleri ve savaş sahnelerini temsil etmektedir. Unutulmaz dövüşler ve hikaye ritimleri dahil, ancak özel Lego tarzında diyalog olmadan yeniden anlatılıyor  . Çoğu ara sahne, klasik Star Wars hikayesine eğlenceli bir bakış açısı sunan komik ve şakacı komedi ile doludur. Luke Skywalker, Obi-Wan Kenobi, Darth Vader, Han Solo ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm favori Star Wars karakterleriniz olarak oynamayı bekleyebilirsiniz!

Oynanış

Lego oyun serisi, evrensel olarak keyifli oynanışı ve anlaşılması kolay kontrolleri sayesinde her beceri ve yaştaki oyuncular için her zaman mükemmel olmuştur. Lego Star Wars: The Complete Saga, renkli grafikleri, basit dövüşleri ve eğlenceli bulmacalarıyla bunun harika bir temsilidir. Oyundaki ilk oyununuzda, Hikaye Modundaki her seviyeden geçerek, her bir filmde ve sahnede görünen karakterler olarak oynayacaksınız. Oyunda ilerledikçe ve bölümleri tamamladıkça, daha fazla karakterin yanı sıra kilidi açılmış karakterlerle daha önce tamamlanmış seviyelere geri dönmenizi sağlayan “Serbest Oyun Modu” nun kilidini açacaksınız. Bu, yeni alanlara ulaşmanızı, belirli bulmacaları çözmenizi ve her aşamayı tamamen keşfetmenizi sağlar.

Temel olarak, Lego Star Wars’taki her bölüm: Complete Saga, iki tam oyun oynamayı garanti edecek kadar içerik sunuyor. Lego Star Wars: The Complete Saga, oyunun dayandığı filmlere çok benzer şekilde, oyuncuları uzayın uzak mesafelerinden telaşlı savaş alanlarının ortasına götüren çok çeşitli karakterler ve ortamlar sunar. Her seviye, tamamlanması gereken yok edilebilir nesneler ve bulmacalarla doludur ve bunlar genellikle sizi para birimi olarak bilinen koleksiyon parçaları ve saplamalarla ödüllendirir.

Bu saplamaları daha fazla karakterin kilidini açmak ve kozmik şampiyonlar listenizi daha da genişletmek için kullanabilirsiniz. Ek olarak, oyuncular kendi Lego karakterlerini özelleştirebilir ve Serbest Oyunda gezintiye çıkarabilirler. Hepsinden iyisi, tüm oyun tamamen tek başına veya iki oyunculu kooperatif olarak oynanabilir, bu da Lego Star Wars: The Complete Saga’yı aileler ve yeni oyun çiftleri için mükemmel bir oyun haline getirir. Lego Star Wars: The Complete Saga, oyunun dayandığı filmlere çok benzer şekilde, oyuncuları uzayın uzak mesafelerinden telaşlı savaş alanlarının ortasına götüren çok çeşitli karakterler ve ortamlar sunar.

Her seviye, tamamlanması gereken yok edilebilir nesneler ve bulmacalarla doludur ve bunlar genellikle sizi para birimi olarak bilinen koleksiyon parçaları ve saplamalarla ödüllendirir. Bu saplamaları daha fazla karakterin kilidini açmak ve kozmik şampiyonlar listenizi daha da genişletmek için kullanabilirsiniz. Ek olarak, oyuncular kendi Lego karakterlerini özelleştirebilir ve Serbest Oyunda gezintiye çıkarabilirler. Hepsinden iyisi, tüm oyun tamamen tek başına veya iki oyunculu kooperatif olarak oynanabilir, bu da Lego Star Wars:

The Complete Saga’yı aileler ve yeni oyun çiftleri için mükemmel bir oyun haline getirir. Lego Star Wars: The Complete Saga, oyunun dayandığı filmlere çok benzer şekilde, oyuncuları uzayın uzak mesafelerinden telaşlı savaş alanlarının ortasına götüren çok çeşitli karakterler ve ortamlar sunar. Her seviye, tamamlanması gereken yok edilebilir nesneler ve bulmacalarla doludur ve bunlar genellikle sizi para birimi olarak bilinen koleksiyon parçaları ve saplamalarla ödüllendirir.

Bu saplamaları daha fazla karakterin kilidini açmak ve kozmik şampiyonlar listenizi daha da genişletmek için kullanabilirsiniz. Ek olarak, oyuncular kendi Lego karakterlerini özelleştirebilir ve Serbest Oyunda gezintiye çıkarabilirler. Hepsinden iyisi, oyunun tamamı tek başına veya iki oyunculu kooperatif olarak oynanabilir, bu da Lego Star Wars: The Complete Saga’yı aileler ve yeni oyun çiftleri için mükemmel bir oyun haline getirir.

oyuncuları uzayın uzak bölgelerinden telaşlı savaş alanlarının ortasına götürür. Her seviye, tamamlanması gereken yok edilebilir nesneler ve bulmacalarla doludur ve bunlar genellikle sizi para birimi olarak bilinen koleksiyon parçaları ve saplamalarla ödüllendirir. Bu saplamaları daha fazla karakterin kilidini açmak ve kozmik şampiyonlar listenizi daha da genişletmek için kullanabilirsiniz. Ek olarak, oyuncular kendi Lego karakterlerini özelleştirebilir ve Serbest Oyunda gezintiye çıkarabilirler.

Hepsinden iyisi, oyunun tamamı tek başına veya iki oyunculu kooperatif olarak oynanabilir, bu da Lego Star Wars: The Complete Saga’yı aileler ve yeni oyun çiftleri için mükemmel bir oyun haline getirir. oyuncuları uzayın uzak bölgelerinden telaşlı savaş alanlarının ortasına götürür. Her seviye, tamamlanması gereken yok edilebilir nesneler ve bulmacalarla doludur ve bunlar genellikle sizi para birimi olarak bilinen koleksiyon parçaları ve saplamalarla ödüllendirir. Bu saplamaları daha fazla karakterin kilidini açmak ve kozmik şampiyonlar listenizi daha da genişletmek için kullanabilirsiniz.

Ek olarak, oyuncular kendi Lego karakterlerini özelleştirebilir ve Serbest Oyunda gezintiye çıkarabilirler. Hepsinden iyisi, oyunun tamamı tek başına veya iki oyunculu kooperatif olarak oynanabilir, bu da Lego Star Wars: The Complete Saga’yı aileler ve yeni oyun çiftleri için mükemmel bir oyun haline getirir. Bu saplamaları daha fazla karakterin kilidini açmak ve kozmik şampiyonlar listenizi daha da genişletmek için kullanabilirsiniz. Ek olarak, oyuncular kendi Lego karakterlerini özelleştirebilir ve Serbest Oyunda gezintiye çıkarabilirler.

Hepsinden iyisi, oyunun tamamı tek başına veya iki oyunculu kooperatif olarak oynanabilir, bu da Lego Star Wars: The Complete Saga’yı aileler ve yeni oyun çiftleri için mükemmel bir oyun haline getirir. Bu saplamaları daha fazla karakterin kilidini açmak ve kozmik şampiyonlar listenizi daha da genişletmek için kullanabilirsiniz. Ek olarak, oyuncular kendi Lego karakterlerini özelleştirebilir ve Serbest Oyunda gezintiye çıkarabilirler. Hepsinden iyisi, oyunun tamamı tek başına veya iki oyunculu kooperatif olarak oynanabilir, bu da Lego Star Wars: The Complete Saga’yı aileler ve yeni oyun çiftleri için mükemmel bir oyun haline getirir.

Sonuç

Lego Star Wars: The Complete Saga harika bir devam filmi ve Lego oyun serisine bir başka mükemmel giriş. Klasik Star Wars hikayelerine eğlenceli ve aptalca mizah yoluyla yeni bir soluk getirmeyi başarıyor, ancak asla sadece çocuklar için tasarlanmış bir oyun olarak kabul edilecek kadar aşağı inmiyor. Çatışma sahnelerindeki birkaç zorluk çivisinin yanı sıra, tüm oyunu tamamlamakta çok fazla sorun yaşamazsınız, bu nedenle bir meydan okuma arayanlar farklı bir Star Wars oyunu denemek isteyebilir. Bununla birlikte, ister bir Star Wars hayranı olun, ister filmlerden hiçbirini görmediyseniz, bu oyun yine de oynamaya değer. Genel olarak olumlu ton ve tuhaf oyun sayesinde, Lego Star Wars: The Complete Saga oynarken gülümsememek zor.

Artıları

 • Her yaştan oyuncu için basit oyun
 • Orijinal film hikayelerinin esprili uyarlaması
 • Harika ortak oyun

Eksileri

 • Bazı bölümler özellikle sinir bozucu
 • Seviyeler bazen çok kısadır

Download links

Indir

How to install LEGO Star Wars Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded LEGO Star Wars Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.