Let’s Create! Pottery (Mod, Unlimited Money) Indir Android’de Ücretsiz

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Let’s Create! Açıklaması Çömlekçilik Lite

Let’s Create ile: Çömlekçilik seramik yapmak hiç bu kadar basit ve eğlenceli olmamıştı! Gerçek bir sanatçı olun ve “türünün tek örneği” çömlek eşyalar yaratın ve bunları arkadaşlarınızla paylaşın! Kili tekerleğe atın, tüm sanatsal yeteneklerinizi ortaya çıkarın ve kendi tasarımınızı yaratmak için mevcut düzinelerce malzemeden yararlanın! İlk tencerenizi perdahlayıp ateşlediğinizde bile kendinizi başarılı ve rahat hissedeceksiniz çünkü çanak çömlek günlük stresi atmanın ve iç huzurunuzu bulmanın en iyi yoludur. Aileniz ve arkadaşlarınızla keyfini çıkarabileceğiniz harika, iyileştirici ve canlandırıcı bir deneyim!

Hadi Yaratalım! Pottery (Mod, Sınırsız Para) İndir Android'de Ücretsiz

 “Hadi yaratalım! Çömlekçilik” tamamen bir göz atmaya değer. Tüm oyun, iPad’de son derece iyi çalışan çok benzersiz bir deneyimdir. – Touch Arcade
“Let’s create! Pottery” nin en iyi yanı, her şeyin kilidini açtığınızda hayal gücünüzün özgürce dolaşmasına izin verebilmeniz ve zaman harcayanlar gittikçe bu gerçekten eşsiz bir deneyim. – Uygulama Casusu

Show lessLet’s Create! Pottery, vazo yapacağınız ve satacağınız bir oyundur. Bir çömlek ustası gibi çalışacağınız bu oyunda ortada bulunan çömlek çamurunu dokunuşlarınız ile güzel bir hale getirerek ve son düzenlemeleri yaparak tamamlamalı daha sonra satışa çıkarmalısınız. Let’s Create! Pottery aslında sürekli aynı şeyleri yaptığınız bir simülasyon oyunu gibi görünse bile her zaman kendinizi geliştirerek daha iyisini yaptığınız bir oyun diyebilirim. Çömlek hamurunu şekillendirmek için kenarlarından dokunuşlar yapmanız, aşağı ya da yukarı doğru parmaklarınızı hareket ettirmeniz yeterli oluyor. Her şeyden emin olduktan sonra yaptığınız eseri fırınlama bölümüne gönderiyorsunuz.

Fırınlama bittikten sonra esere çeşitli süslemeler yapabiliyorsunuz, bu süsleme desenlerini mağazadan satın alabiliyorsunuz. Bu işlemleri de tamamladıktan sonra satılması için eserinizi açık arttırmaya çıkarıyorsunuz ve burada en yüksek fiyata satılmasını bekliyorsunuz. Benim verdiğim para hileli mod sayesinde siz tüm desenleri satın alabilirsiniz, yani kısacası en iyi eserleri geliştirebilirsiniz yegenlerim. Let’s Create! Pottery oyununu hemen indirin ve bu mükemmel deneyimi siz de yaşayın!

Yaratalım! Pottery  1.80 Apk Mod Android

Ücretsiz Doğrudan İndirme Önceki Sürümü Oluşturun! Ceramic APK, bir Android Rexdl formatıdır. “” Sonraki En İyi Şey “” – Gamezebo
Android’in Hayatı – “” Harika Zaman Piç Adam “”
“” Herkes için yaratıcı olan eğlenceli bir araç. “” – Uygun
“” Kesinlikle görülmeye değer “” – DroidGamers
“” Çömlekçilik Yapalım “” Gerçek Bir Sanatçı Olalım ve Tek Yönlü “” Seramik Yapabilir “” ve bunu arkadaşlarınızla paylaşın: Seramik kıvrımlar, hiç bu kadar kolay ve eğlenceli olmamıştı! Tüm sanatsal becerilerinizin yardımıyla direksiyondaki kilden yararlanarak kendi tasarımınızı yaratmak için onlarca Fırlatma malzemesini çözün! Eğer ışıltılıysanız ve ilk ateşinizi ve rahat atmosferinizi alıyorsanız, seramikler günlük stres ve iç huzurunu atmanın en iyi yoludur. Aileniz ve arkadaşlarınızla birlikte tadını çıkarabileceğiniz harika bir terapötik ve canlandırıcı deneyimi yaşayın!

Ne yeni

– Artırılmış gerçeklik yol açar. Odadaki potu görüyorsun!
– Yeni desen.
– Küçük hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler.
Artırılmış Gerçeklik (AR), çalışan Arcore cihazlarıyla ilgili bir sütun.
Hadi sizinle bir sorun yaratalım! Seramik “”, [email protected] adresinden bize ulaşın.
Sevgiyle oynayabiliriz. Lütfen bu fiyata çalıştığımızı unutmayın. teşekkür ederim!????

Çömlekçilik v1.80 APK Ücretsiz İndir Yaratalım

Yaratalım! Pottery v1.80 APK Free Download Android için son sürümü. Let’s Create’in tam APK’sini ücretsiz indir! Sınırsız Mod parası ile android için Pottery v1.80.

Yaratalım! Pottery v1.80 Tam İnceleme

Let’s Create Pottery v1.80’e hoş geldiniz, Infinite Dreams başlığı altında geliştirilmiş harika bir gündelik android oyunudur  . Minecraft Pocket Edition’ı  Web Sitemizden de ücretsiz indirebilirsiniz  .

Bu, aileniz veya arkadaşlarınızla iyi vakit geçirmek veya eğlenceyi çeşitlendirmek için stresinizi gidermenize yardımcı olacak ilginç bir android oyunudur. Bu oyunda, sanal kil olsa bile şaşırtıcı özelliklere sahip kil ile kendi tasarım çalışmanızı oluşturmak için onlarca mevcut malzemeyi kullanabilirsiniz. Bir çömlekçi çarkına bir parça kil atın ve yaratmaya başlayın. İlk potunuzu parlattığınızda ve ateşlediğinizde kendinizi başarılı ve rahat hissedeceksiniz, çünkü çanak çömlek günlük stresten kurtulmanın ve iç huzurunuzu bulmanın en iyi yoludur. Akıllı telefon, android telefon ve tabletler için basit arayüzü ve en iyi oyunuyla oynamak çok heyecan verici. Genel olarak bu oyun gerçekten harika ve aileniz ve arkadaşlarınızla keyfini çıkarabileceğiniz bir deneyim.

Çömlekçilik Oluşturalım Özellikleri v1.80 APK Free Download

Let’s Create Pottery v1.80 APK Free Download’dan sonra deneyimleyeceğiniz Oyunun heyecan verici özellikleri aşağıdadır.

 • İnanılmaz bir sıradan android oyunu.
 • Oynaması ve indirmesi kolay.
 • Tüm cihazlarınızla uyumludur.
 • Yeni desenler.
 • Çarpıcı güzel grafikler.
 • Küçük hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler.
 • Gerçek bir sanatçı olun ve eşsiz çömlekler yaratın.
 • Eğlence ve eğlence dolu.

Desteklenen Android Sürümleri

 • Jelly Bean (4.1 “” 4.3.1)
 • KitKat (4.4 ”“ 4.4.4, 4.4W ”“ 4.4W.2)
 • Lolipop (5.0 “” 5.1.1)
 • Android Hatmi (6.0.0 ”“ 6.0.1)

Çömlekçilik v1.80 APK Ücretsiz İndir Yaratalım

Oynamak için çok heyecanlı mısın? Download Let’s Create Pottery v1.80 APK’yi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın. Bu, Let’s Create Pottery v1.80 APK Mod Unlocked With Unlimited Everything’in tek doğrudan bağlantısıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.