Levelhead V10.0.105 Full Apk – Tam Sürüm

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Levelhead v10.0.105 FULL APK, platform ve macera türündeki oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Butterscotch Shenanigans firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz garip evren içinde engelleri aşmak, düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve bölüm sonuna ulaşmaktır. Kendi seviyelerinizi inşa etmenize yarayan editör, kullanabileceğiniz onlarca yapı birimi, hayal gücünüze bağlı kalan bir evren ve ve dahası sizleri bekliyor. Kendi senaryonuz, müzikleriniz, maceralarınız parmaklarınızın ucunda olacaktır. Levelhead v10.0.105 sürümünde herkes için indirilmeye sunulmuştur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Levelhead Play Store’da 50.99TL’dir.

 

Kurulumu

Levelhead v10.0.105 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.bscotch.levelhead” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Levelhead v10.0.105 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için
Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Download links

Indir

How to install Levelhead V10.0.105 Full Apk - Tam Sürüm APK?

1. Tap the downloaded Levelhead V10.0.105 Full Apk - Tam Sürüm APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.