Report this app

Description

Live for Speed ​​Açıklama

Live for Speed lfs indir ​​ciddi bir yarış simülatörüdür. Hiçbir arcade modu, direksiyon yardımcıları yok – sürüş yapmak zorunda. Bu nedenle sim’i direksiyon simidi ile sürmeniz şiddetle tavsiye edilir, çünkü klavye ve / veya fare kullanabilseniz bile, gerçek bir arabada kullandığınız bir tekerlektir, bu nedenle ciddi bir yarış simülatöründe bir tekerlek kullanılmalıdır. Özellikle hızlı reaksiyonların gerekli olduğu çevrimiçi ortamlarda.

Live For Speed S2 Full Türkçe İndir

DEMO, 3 otomobile ve hem karayolu hem de ralliroskobu olan bir yarış ortamına erişmenizi sağlar. Mevcut araçlar önden çekişli hatchback, bir arkadan çekişli yol otomobili ve tek kişilik bir koltuklu Formula BMW. Bu üç araba iyi bir izlenim bırakıyor.

TAM sürümü beş yarış ortamı daha, büyük bir test alanı ve 17 ek araba ekler. Test alanı birçok yapılandırma içerir: bir kaydırma pedi, bir sürükleme şeridi ve bir otokros alanı ve ayrıca kendi otokros parçalarınızı oluşturmak için bir düzenleyici.

Özellikleri

  • Hızlı Ücretsiz ve Güvenli İndir için Canlı!
  • Live for Speed ​​Son Sürüm!
  • Tüm Windows sürümleriyle çalışır
  • Kullanıcıların seçimi!

feragat

Live for Speed, Scawen Roberts, Eric Bailey ve Victor Van Vlaardi tarafından geliştirilen bir üründür. Bu site Scawen Roberts, Eric Bailey ve Victor Van Vlaardi ile doğrudan bağlantılı değildir. Burada adı geçen tüm ticari markalar, tescilli ticari markalar, ürün adları ve şirket adları veya logolar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

Bu web sitesindeki programlar veya oyunlar hakkında tüm bilgiler İnternet’teki açık kaynaklarda bulunmuştur. Sitemizde yer almayan tüm programlar ve oyunlar. Ziyaretçi “Şimdi indir” düğmesini tıkladığında dosyaları doğrudan resmi kaynaklardan (sahiplerinin siteleri) indirecektir. QP Download korsanlığa şiddetle karşı, korsanlığın herhangi bir tezahürünü desteklemiyoruz. Telif haklarına sahip olduğunuz uygulamanın / oyunun web sitemizde listelendiğini ve kaldırmak istediğinizi düşünüyorsanız, lütfen bize ulaşın. DMCA uyumluyuz ve sizinle çalışmaktan memnuniyet duyuyoruz. Lütfen aşağıda DMCA / Kaldırma İsteğini bulun.

Leave a Reply

Your email address will not be published.