Report this app

Description

Lucky Patcher Indir - Güncellendi 2022

Lucky Patcher, Android cihazların uygulamaları ve oyunları yamalamak, uygulama izinlerini değiştirmek, stok veya sistem uygulamalarını kaldırmak için özel olarak tasarlanmış en popüler uygulamalardan biridir. İOS cihazları veya Windows cihazları için resmi bir Lucky Patcher uygulaması yoktur. Ancak birçok web sitesi ve sayfa sahte Lucky Patcher windows uygulamasını paylaşıyor, ancak çalışmıyor. Gelecekte şanslı yamalı herhangi bir windows sürümünü yayınlarsak, web sitemizde paylaşacağız. Şanslı Patcher şu anda sadece Android için kullanılabilir  .

Şanslı yamalı APK, bu Uygulama ve Teknoloji dünyasının en iyi uygulamalarından biridir. Diğer Uygulamaların İzinlerini veya Lisanslarını değiştirmek, reklamları kaldırmak vb. İçin kullanılır. Ancak PC veya Windows için Lucky Patcher’ı da almak isteyebilirsiniz  , Değil mi?

PC / Laptop için Lucky Patcher, reklam ve pazarlama, ayarlama yetkileri, yedeklemeler ve daha fazlasını silebileceğiniz gerçek bir kontrol sağlar. şanslı yamalı indir apk Denemek  ya da Windows araçları üzerinde Lucky Patcher kullanan insanlar görmek gerekir ve ayrıca bu makalenin yardımıyla PC’nizde bunu kullanarak PC’nizde kullanmak istiyorsanız.

Hepimiz video akışı çevrimiçi olarak izliyoruz ve sizi sık sık rahatsız eden eklentilerin meydana gelmesi var. Bunu bırakmak için, bu eklentileri kaldırmanın yanı sıra keyif alabilmeniz için Laptop için Lucky Patcher’ı indirmeniz gerekir. [Çözüldü] Lucky Patcher 2017 Çalışma Sorunları ve Sorunları  Bu, aracınızdaki uygulamaların listesini analiz eder ve lisans onayını ortadan kaldırma olasılığının olabileceği yerlerde önerilen işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

BİLGİSAYAR İÇİN ŞANSLI PATCHER –  Ücretsiz İndir n Windows’ta APK yükleyin xp / 7/8 / mac: – ŞANSLI PATCHER harika bir uygulama. Google Play Store’da çok tercih ediliyor. ŞANSLI YAMA APK ünlü uygulama geliştirici şirket tarafından oluşturulur. BİLGİSAYAR İÇİN bu ilginç uygulama-ŞANSLI YAMA paylaşacağız. Şanslı Patcher Uygulaması  Şu anda bir gün içinde Google Play Store’daki Android Smartphone için çok sayıda etkileyici uygulama sunulmaktadır.

Lucky Patcher uygulaması, APK dosyalarını özelleştirdiğiniz ücretsiz bir Android aracı veya yazılımıdır. Lucky Patcher ile kullanıcılar kendi APK dosyalarını oluşturabilirler. İşleri kendi tarzlarına göre tasarlayabilirler. Şanslı yamalı, uygulama veya oyundaki reklamları engelleyebilir, yeni güçler ekleyebilir, şeylerin kilidini açabilir ve çok daha fazlası gibi APK dosyasında değişiklik yapmak için kullanılır. Bu olağanüstü araç izinleri değiştirir ve böylece Android için özelleştirilmiş APK dosyası oluşturur. Ayarlarından ana Veri ve dosyalara giderek cihazı tamamen kontrol edin. Sonuç olarak, Android APK dosyalarında değişiklik yapabileceğiniz böyle bir uygulama olduğunu söyleyebilirsiniz.

SISTEM GEREKSINIMLERI:

  • Microsoft Windows İşletim Sistemi: Windows 10, 7, 8, 8. 1, Vista (32 bit / 64 bit), XP (SP2 veya üstü)
  • Mac OS Xv10.6 / v10.7 veya son macOS Sierra’da
  • 512 MB RAM
  • Kararlı Grafik Kartı
  • Kök Android cihaz veya PC durumunda, PC için köklü Android emülatör aracı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.