Mafia 1 Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Mafia 1 Indir - Güncellendi 2022

Mafia 1  , 2002’de başkalarının özdeş olmayan bir hikayesi olan resmi bir oyundur. Oyuncu Mafioso olarak adlandırılan tarihi bir adamın rolünü tamamlar ve tüm görevleri sırayla sonuçlandırır. Karakter çekim, kavga, koşma, yürüme, öldürme veya öldürme ve PC’nizde buna başladığınızda bilinecek birçok şeyde başarılır.

Mafya 1 Oyun Platformları

Eğlence yapabileceğimiz tüm yolları içerir ve bunlar:

  1. PlayStation 2
  2. Xbox 360 veya Bir
  3. Tüm Windows’lar

Mafia 1 Video Oyunu Ekran Görüntüleri

Bu, yeni oyun, bunu son görevden yükleyebileceğiniz yük oyunu, eğitim için bir eğitim, ses seçenekleri, grafikler, kontroller ve kredi bölümü de dahil olmak üzere bir dizi seçenek içeren oyunun ana menüsüdür. onu yaratmaya yardım eden kadın ve erkekleri tespit edeceksiniz. Ancak, yayıncı ödülü “ Geliştiricilerin Toplanması ” na geçer ve “ İllüzyon Yazılımları ” geliştiricidir.

Kızlar için desteklenmeyen Mafya 1 bilgisayar oyununun görsel özelliğini bildirebilirsiniz  . Her şey erkekleri içeriyor, hiçbir kadın benim tarafımdan izlenmedi, ancak kısa bir süre oynadım ve tüm görevleri tamamlarsanız, o zaman sizi çözeceğim çünkü bir erkeğin büyük tuttuğu diğer atış oyunları gibi değil silah ve her şeyi patlama ve sonra seviye tamamlar.

“Mafya 1 Kayıp Cennet Şehri” olarak da adlandırılır. Bu oyunu özellikle Steam’den satın almamanızı tavsiye ederim çünkü buradan kuşkusuz bunu alabilir ve oynayabilirsiniz. Bu, büyük ekran görüntüsünde görülebilen yarış seviyesi gibi birçok farklı göreve sahip. 14-18 yaş arasındaki çocuklar için en iyi ve kaymakam dizüstü bilgisayar oyunu burada ücretsiz hiçbir şey için sunulmaktadır.

Taksit, San Francisco ve Chicago olan Amerika Birleşik Devletleri’nin çekici kama veya kentinde yer aldı. Tüm modern ve eski oyunların ABD’de tasarlandığını bilmelisiniz, ancak çok azı en büyük ülkenin (Çin) bölgelerinde. Sıkıştırılmış bir oyun veya düzenlenmiş bir sürüm ayırmıyorum, tüm yeni ve son modlarla saf ve gerçek bir taksit.

Mafia 1 Ücretsiz Fragman

Mafya 1 Tam Sürüm Nasıl İndirilir!

Oyunun gerekliliğini okuduktan sonra, altta bir bağlantı bulacaksınız, buraya tıklayın ve orijinal bağlantının mevcut olacağı bir sayfaya aktarılacaksınız. Bu bağlantıya bastığınızda, tarayıcınız başlatılacak dosyaları onaylamanızı isteyecek ve ardından tamamlayacaktır. Bu kısa olaydan sonra indirme işleminize devam edilecektir.

sistem gereksinimleri

İşlemci: Pentium 4

RAM: 512 MB

Ekran Kartı: 64 MB

İşletim sistemleri: Windows 7, XP, 8 ve 10 (32 + 64 bit)

Sabit Disk Alanı: 4.8 GB

Klavye + Fare + Ses Kartı

Grand Theft Auto: San Andreas Ücretsiz İndir

Daemon Tools Indir

Winrar Indir

Youtube Mp3 Indir

Zula Hile

PUBG Mobile PC Hile

Zula Altın Hilesi 2019

Skyrim Indir 

Bus Simulator 18 Indir 

Download links

Indir

How to install Mafia 1 Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded Mafia 1 Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.