Report this app

Description

MEmu Indir - Güncellendi 2022

PC için onları güvenle kullanmak için yeterince iyi bir deneyim sunan birçok Android emülatör zaten var. MEmu , BlueStacks veya Andy gibi alternatiflerden çok daha iyi bir uyumluluk, özelleştirme ve organizasyon düzeyine sahip Windows için ücretsiz bir Çin Android emülatörüdür  .

Hızlı bir kurulumdan sonra, Google hesabınızı ilişkilendirebileceğiniz ve her şeyi fiziksel bir cihazmış gibi özelleştirebileceğiniz taklit Android işletim sistemine yönlendirileceksiniz. ES Explorer dosya yöneticisi ve entegre uygulama indirme hizmeti gibi bazı şeyler varsayılan olarak yüklenir. Aslında, tüm programlar için kurulum işlemi, APK formatında dosyaları yüklemekle aynı normları takip eder, yani  Uptodown kataloğunun tamamı emülatörle uyumludur .

Sağda, emülatör için tüm ekstra işlevlerine erişmenizi sağlayan bir menünün yanı sıra emülatörün iç mimarisini, doğal çözünürlüğünü ve öykünecek çekirdek sayısını özelleştirebileceğiniz özel bir ayarlar menüsü göreceksiniz. kullanın. Ayrıca, cihazın yönünü ‘elle’ seçebilir, ekran görüntüleri yapabilir veya jiroskopu klavye kısayollarına göre taklit edebilirsiniz.

Herhangi bir uygulamayı yüklemek için sağ menüdeki APK simgesini tıklamanız ve yerel sürücünüzde (APK’yı Uptodown’dan veya başka bir kaynaktan açık bir şekilde indirmiş olmanız) aramanız ve çift tıklamanız yeterlidir. Birkaç saniye içinde sanal masaüstünüzdeki uygulamanın kısayolunu görürsünüz ve sorunsuz çalıştırabilirsiniz.

Kontrol sistemi çok esnektir, sadece ekrandaki dokunmatik hareketleri simüle etmek için fareyi kullanmanıza izin verir; ayrıca klavyeye de dönebilirsiniz. Varsayılan olarak imleçler ve bazı eylem tuşları etkinleştirilecektir, böylece harici bir gamepad ile uyumlu herhangi bir oyun doğrudan bu şekilde kontrol edilebilir. Değilse, verilen sihirbazdan (sağ menüdeki klavye ile simgeden de erişilebilir), ekrandaki herhangi bir eylemi farklı kontrol yöntemleriyle eşleştirebilir, belirli bir noktayı veya alanı seçebilir ve tıpkı sanki o noktaya dokunmuştun.

Uyumluluğu açısından, iyi bir avuç oyun denedik ve hepsi ağır poligonal grafiklere sahip 3D oyunlar da dahil olmak üzere çalışıyor. Akıcılığı çoğu durumda fiziksel bir cihazdan daha iyidir, ayrıca hesaplarınızı ilişkilendirebilmenin ve mümkün olduğunda uygulamalarda senkronize edebilmenin ek avantajı vardır.

Emülatör sadece video oyunlarına yönelik gibi görünse de, üzerinde başka herhangi bir uygulama kullanmak da tamamen mümkündür. Aslında, IM araçları veya yazmayı gerektiren başka bir uygulama, fiziksel klavyenizi sanal bir klavye olarak otomatik olarak algılayacağı ve hiçbir şey yapılandırmadan yine de metin ekleyebileceği için Memu’da mükemmel bir şekilde kullanılabilir. Gerçekten bir zevk.

BILGISAYARINIZDA SORUNSUZ OYUN

Bilgisayarlarında oyun oynamayı tercih eden insanlar Android oyunları oynamak  istedikçe, MEmu gibi emülatörlere her zaman ihtiyaç duyulacaktır. Microvirt  bu pazarda Bluestacks’a rakip olacak şekilde yarattı. Amaç, PC’lerde popüler Android oyunlarını oynayabilmek, böylece pazarın daha büyük olması.

Bugün bile, kaynakların ağır vergilendirilmesi ve yavaş, gecikmeli performans da dahil olmak üzere PC’lerde emülasyonda bazı ciddi sınırlamalar vardır. Bununla birlikte, Memu, Intel ve AMD yongaları için destek gibi birkaç temel özellik sunarak bu sorunları gidermeyi hedefliyor  . Ayrıca, Android’in çeşitli sürümleri için güçlü destek sağlar.

Genel olarak, çok yönlü bir programdır. Bu MEmu indirmesi önceden rootlanmıştır  , yani root erişimi için başka bir yazılıma ihtiyacınız yoktur; ancak bu ayarlarda değiştirilebilir. Kurulumu yapmak ve hemen kullanmaya başlamak oldukça basittir. Kutudan çıktığı anda anında APK kurulumuna izin verir, bu da iyi bir özelliktir.

MEMU IYI BIR EMÜLATÖR MÜ?

MEmu’nun bununla ilgili önemli, benzersiz bir sorunu yoktur. Genellikle Android öykünücülerinin kaynak atma, kekemelik ve dondurma gibi karşılaştığı sorunları yaşar.

Maalesef oyunlar için grafik oluşturma ile mükemmel değil  . Ancak, bu herhangi bir emülatör için son derece vergilendirici bir çaba. Program hem oyunun çalıştırılması gereken ortamı hem de oyunun kendisini oluşturmaya çalışıyor. Sonuç olarak, yüksek grafiklerde oyun oynarken biraz kekemelik göreceksiniz. Bununla birlikte, motor, hız büyük olmasa bile, grafikleri kalite açısından iyi bir şekilde işler.

Bazen,  kare hızı  oynatma veya oluşturma sırasında düşer. Bu sorun oyun oynarken en iyi durum değildir, ancak Bluestacks ile karşılaştırıldığında  daha iyi bir iş çıkarır . Tek seferde birden fazla oyun bile oynayabilir ve performans önemli ölçüde düşmez.

Emülatörün diğer yönleri sorunsuz tepki verir. Hangisini kullanırsanız kullanın kontroller eşit hızda yanıt verecektir. Kullanıcı arabirimi  , özellikle özel değildir; ancak, tüm uygulamalarınızı ve oyunlarınızı çekici bir şekilde düzenleyen bir masaüstü gibi davranan bir ekrana sahiptir.

Google Play  Store’a önceden bağlı olarak gelir  . Bu ayar, oyunları mağazadan kolayca aramanıza ve indirmenize ve doğrudan cihaza kurmanıza olanak tanır. Bu, Play Store ile daha kolay bulabileceğiniz bir APK’yı bulma zorunluluğunu ortadan kaldırır.

MEMU’NUN ÖZELLIKLERI NELERDIR?

Uygulama  , ihtiyaçlarınıza veya tercihlerinize uyacak şekilde özelleştirmenize izin verme konusunda büyük ilgi  görüyor. Ekranda etkinleştirilmesi gereken yeri tıklayıp değiştirerek işlem tuşlarını kolayca değiştirebilirsiniz.

Tüm bunları kullanılabilir kenar çubuğundan seçebilirsiniz. Tek tıklamayla  APK indirmeleri  de deneyimi daha sorunsuz hale getirmenin anahtarıdır. Operasyon Kaydını, oyun oturumlarınızın resim ve videolarını kaydetmek için kullanabilirsiniz.

MEmu, Windows 10’dan  Windows XP’ye kadar her sistemde çalışır  . Ayarlarda, belirli oyunlara belirli miktarda CPU ve bellek ayarlayabilirsiniz. Oynadığınız oyuna bağlı olarak sistem kaynağınızın ne kadarını bağladığınızı değiştirebilirsiniz. Bu özelleştirilebilirlik, MEmu’yu kullanıcıları için bu kadar çekici yapan şeyin bir parçasıdır. Sistem 4K çözünürlüğü de destekleyerek yalnızca belirli Android uygulamalarında bulabileceğiniz videolar için HD oynatmaya izin verir.

Son iki işlev oldukça önemlidir.  Oyunlar için bir VPN görevi görür  , yani  sanal GPS’deki konumunuzu değiştirir,  diğer insanlarla konuşmanıza olanak tanır. Son olarak, cihaz modeli değişiklikleri, SIM kart değişiklikleri ve diğer geliştirme ayarlarıyla birlikte geliştiriciler için bir emülatör olarak kullanılabilir.

EN HIZLI ANDROID EMÜLATÖRÜ NEDIR?

Bluestacks  , ilk Android emülatörlerinden biri olarak bilinir ve muhtemelen en popüler olanıdır. Bununla birlikte, MEmu ile karşılaştırıldığında, hızı ve işlevselliği yetersizdir  . MEmu, Bluestacks’tan daha iyi stres testine dayanır ve yanıt verme konusunda çok daha az sorun vardır.

Nox App Player  da bu noktada aktif olarak geliştiriliyor. İyi çalışır ve hız açısından MEmu’ya eşit derecede performans gösterir. MEmu ile oldukça benzerdir. Daha iyi bir kullanıcı arayüzüne sahip ve  klavye eşlemesi  MEmu’dan biraz daha sezgisel. Bununla birlikte, MEmu’nun sahip olduğu kadar özelleştirme seçeneği yoktur. Bu, biraz daha kullanıcı dostu olma etkisine sahiptir, ancak Nox’tan istediğiniz tüm özellikleri ve gücü alamayabilirsiniz.

Diğerleri gibi, LDPlayer’da da gecikmeler ve çökmeler var  . Diğerleriyle karşılaştırıldığında, istiflenmediği tek yer 4k çözünürlükte oyun oynayamamasıdır. Bunun dışında Kullanıcı Arabirimi dışında fazla bir fark yoktur.

PC’LER IÇIN GÜÇLÜ OYUN OLUŞTURMA

Bilgisayarınızda en son oyunları oynamak için bir emülatör arıyorsanız, MEmu  onu indirmenizi bekliyor . Diğer benzer seçeneklerle karşılaştırıldığında, yetersiz kalmaz. Tasarımı beğendiyseniz ve başka bir şey bulamadıysanız, bu yazılım elde edilecek olanıdır.

En son değişiklikler oyun hızını arttırmak ve  oyunların emülatörle senkronizasyonunda bazı küçük iyileştirmelerdi  .

Leave a Reply

Your email address will not be published.