Metin2 Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 2

Report this app

Description

Metin2 Indir - Güncellendi 2022

Günümüzde devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunları (MMORPG) yüzlerce ancak zevk olanak sağladı ilk olanlardan biri vardır  Oryantal mitoloji ve fantezi dayalı dünya  oldu  Metin2 . Metin2 sayesinde  Jinni, Chunjo ve Shinsoo efsanelerini  tanıyabiliriz  .

Bu unvan , dünyamıza  eşit şartlarda egemen  olan üç tiranla yüzleşmek  ve böylece onları yenip çok uzun süre yoksun olan barışı geri kazanmak için en iyi savaşçı olmamız gereken bir dünyaya taşıyor.

4 farklı karakter türü arasından seçim yapabileceğiz :  Süralar  (büyülü güçlere sahip savaşçılar), Şamanlar  (savaşta bize yardımcı olacak güçlere sahip büyüler  ),  Ninjalar  (hızı ve çevikliği en iyi silahları olan) ve  Savaşçılar  ( aşırı güçlü fiziksel güce sahip).

Oyunun çalışma şekli diğer MMORPG’lere çok benziyor , bu da, deneyim kazanmak için macera ve görevler aramak için haritayı dolaşmak zorundayız  ve aynı zamanda karakterimizin itibar ve beceri kazanmasına yardımcı oluyoruz .

Metin2, Ymir Entertainment tarafından geliştirilmiş bir üründür  . Bu site doğrudan Ymir Entertainment ile bağlantılı değildir  . Burada adı geçen tüm ticari markalar, tescilli ticari markalar, ürün adları ve şirket adları veya logolar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

Bu web sitesindeki programlar veya oyunlar hakkında tüm bilgiler İnternet’teki açık kaynaklarda bulunmuştur. Sitemizde yer almayan tüm programlar ve oyunlar. Ziyaretçi “Şimdi indir” düğmesini tıkladığında dosyaları doğrudan resmi kaynaklardan (sahiplerinin siteleri) indirecektir. QP Download korsanlığa şiddetle karşı, korsanlığın herhangi bir tezahürünü desteklemiyoruz. Telif haklarına sahip olduğunuz uygulamanın / oyunun web sitemizde listelendiğini ve kaldırmak istediğinizi düşünüyorsanız, lütfen bize ulaşın. DMCA uyumluyuz ve sizinle çalışmaktan memnuniyet duyuyoruz. Lütfen aşağıda DMCA / Kaldırma İsteğini bulun.

Metin2  ,  Doğu dünyasında bir fantezi dünyasına girip büyük bir usta olmaya çalıştığınız MMORPG (Devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu) aksiyonudur  .

Metin2, çeşitli dövüş sanatları silahlarına dayanan farklı sınıflarla çevrimiçi olarak oynanan klasik bir rol yapma oyunudur  . Taş Metin’in karanlık güçlerine karşı mücadelenizde bir dizi dövüş sanatını kullanabilirsiniz: kılıç, mızrak veya yay ve zamanla amacınız Doğu’daki en güçlü savaşçı olmaktır.

Grafiksel olarak, Metin2  akılda kalan mükemmel bir film müziği olmasına rağmen, bazı harika binalara ve arka planlara sahip Doğu sembolleriyle dolu  . Metin2’de  savaş sahneleri  de oldukça unutulmaz, çünkü kıtanın hakimiyeti arayışınızda diğer imparatorluklardan savaşçıları ele geçiriyorsunuz. Kung fu gibi görünen dövüş sanatları karışımı arasında taikwando ve karate arasında geçiş yapabilirsiniz.

Metin2 for PC  – Metin2, Windows PC’nizde çalıştırabileceğiniz bir Oyunlar uygulamasıdır. Bu ücretsiz uygulama Gameforge Inc. tarafından oluşturuldu. Ve şimdi, Bu yıl yeni sürüme güncellendi. Peki, ne bekliyorsun? Metin2 uygulamasını şu andan PC’nize / Dizüstü bilgisayarınıza indirin.

ÖZELLIKLERI

  • Metin2 Ücretsiz ve Güvenli İndir!
  • Metin2 Son Sürüm!
  • Tüm Windows sürümleriyle çalışır
  • Kullanıcıların seçimi!

DMCA / SÖKME TALEBİ

Lütfen talep isteğinize aşağıdaki bilgileri ekleyin:

  • İhlal edildiğini iddia ettiğiniz telif hakkıyla korunan eserin tanımlanması;
  • Hakkında şikayet ettiğiniz materyalin QPDownload.com’da nerede bulunduğunun tam bir açıklaması;
  • Tam adresiniz, telefon numaranız ve e-posta adresiniz;
  • İtiraz edilen kullanımın telif hakkı sahibi, aracısı veya yasa tarafından yetkilendirilmediğine dair iyi niyetli bir inancınız olduğuna dair beyanınız;
  • Yalan beyan cezası altında yapılan ve bildiriminizdeki yukarıdaki bilgilerin doğru olduğunu ve söz konusu telif hakkı menfaatinin sahibi olduğunuzu veya bu sahip adına hareket etmeye yetkili olduğunuzu beyan ettiğiniz;
  • Elektronik veya fiziksel imzanız.

KMSpico İndir

Saints Row 4 Indir

Undertale Indir

Photoshop CS6 Indir 

Fifa 2005 Indir

Granny Indir Pc Indir

PES 2015 Indir

Office 2019 Indir

Rome Total War Indir

Tomb Raider Indir

The Lord Of The Rings The Battle For Middle Earth 2 Indir

Cheat Engine 6.4 Indir

Lord Of The Rings Indir

Dying Light Indir 

Battlefield 2 Indir

Ben And Ed Indir

Word Indir

Kindergarten Indir

Tourist Bus Simulator Indir

Stardew Valley Indir 

Dealer’s Life Indir

Slayt Programı Indir

Outlast 2 Indir

Spintires Indir

Sniper Elite 3 Indir

NBA 2k14 Indir

London 2012 Indir

RAR Indir

Nero 7 Indir

Download links

Indir

How to install Metin2 Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded Metin2 Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.