Metro 2033 Redux Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Metro 2033 Redux Indir - Güncellendi 2022

Oyun hakkında

2013’te dünya, neredeyse tüm insanlığı yok ederek ve Dünya’nın yüzeyini zehirli bir çorak araziye dönüştüren kıyamet olayıyla harap oldu. Bir avuç sağ kalan, yer altındaki Moskova’nın derinliklerine sığındı ve insan uygarlığı yeni bir Karanlık Çağ’a girdi. Yıl 2033’tür. Bütün bir nesil yeraltında doğup büyüdü ve kuşatılmış Metro İstasyonu-Şehirler birbirleriyle hayatta kalmak için mücadele ediyorlar ve dışarıda bekleyen mutant dehşetler. Sen ateşten önceki son günlerde doğmuş ama yeraltında yükselmiş Artyom’sun. Hiçbir zaman şehir sınırlarının ötesine geçmemiş olan bir kader olayı, insanlığın korkunç bir tehdidin kalıntılarını uyarmak için Metro sisteminin kalbine umutsuz bir görev katıyor. Yolculuğunuz sizi metro altındaki unutulmuş yer altı mezarlarından yukarıdaki ıssız boş alanlara götürüyor, eylemleriniz insanlığın kaderini belirleyecek. Peki ya gerçek tehdit içeriden gelirse?

Metro 2033 Redux Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Metro 2033 Redux indirmeyi tamamladıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Metro 2033 Redux.zip’e Ayıkla” ya tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmalısınız).
 4. Metro 2033 Redux klasörünün içini çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Metro 2033 Redux Ücretsiz İndir

Metro 2033 Redux Free Download’u doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

METRO 2033 REDUX
BOYUTU: 5.78 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows Vista, 7 veya 8 (yalnızca 64 bit)
 • İşlemci:  Çift Çekirdekli CPU (2.2+ GHz Çift Çekirdekli CPU veya daha iyisi)
 • Bellek:  2 GB RAM
 • Ekran  Kartı : DirectX 10, Shader Model 4 uyumlu ekran kartları (GeForce 8800 GT 512 MB, GeForce GTS 250, vb.)
 • DirectX:  Sürüm 10
 • Depolama:  10 GB kullanılabilir alan
 • Ek Notlar:  yalnızca 64 bit

Hitman Indir

Warcraft 3 Indir

Adobe Photoshop CS4 Indir 

Assassin’s Creed Origins Indir

Need For Speed Rivals Indir

Prison Architect Indir

Total Video Converter Indir

Lego Marvel Super Heroes Indir

FlatOut 2 Indir 

Leave a Reply

Your email address will not be published.