Report this app

Description

Microsoft Access Indir - Güncellendi 2022

Microsoft Access  , veritabanı çözümlerini kullanarak bilgileri izlemenize, bildirmenize ve paylaşmanıza yardımcı olur  . Access, profesyonel geliştiriciler için yeterince karmaşık, ancak yeni kullanıcılar için öğrenmesi kolay olan güçlü bir araç seti sağlar. Bilgileri  organize etmeyi, erişmeyi ve paylaşmayı  her zamankinden daha kolay hale getiren  güçlü veritabanı çözümleri oluşturun veya kullanın . Windows PC için en son Microsoft Access’i bugün indirin! Geliştirici olmadan uygulamalar oluşturun ve paylaşın! İşletmenizle birlikte büyümek için uygulamaları özelleştirin! Birden çok veri kaynağıyla entegre edin! Microsoft Access  2016 en son sürümüdür  Erişim

. Önceki sürümler arasında Access 2013, Access 2010, Access 2007 ve Access 2003 bulunur. Access 2016, Windows 10, Windows 8.1 ve Windows 7 ile uyumludur. Access Services gereklidir, belirli Office 365 , SharePoint Online ve SharePoint’in bir parçası olarak ayrı satılır  Server 2013 teklifleri.

Microsoft Access  , Office 2010 Suite’in güçlü veritabanı uygulamasıdır  . Hem profesyoneller hem de acemiler tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.