Microsoft Office 2010 Pro Plus SP2 VL Full Türkçe İndir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Microsoft Office 2010 Pro Plus SP2 VL Full Türkçe İndir - Güncellendi 2022

Web,   geçtiğimiz birkaç hafta içinde Microsoft’un bugün New Orleans’taki Worldwide İş Ortağı Konferansı’nda Microsoft Office 2010’un yeni sürümü hakkında yaptığı duyuru hakkında  şaşkınlık yarattı .  İlk çıkışıyla ilgili bir mini film bile var  .  Google’ın tarayıcı tabanlı Apps ürünlerinden ve yeni  Chrome OS’sinden olası zorluklarla karşı karşıya kalan   Microsoft, bir süredir  telefon, tarayıcı ve masaüstünde senkronizasyon yapabilme yeteneği olan üç ekran stratejisini ortaya koyuyor  .

Office 2010, SharePoint Server 2010 ve Visio 2010’un piyasaya sürülmesiyle nihayet Microsoft   Şef Yazılım Mimarı  Ray Ozzie’nin  mantrasının uygulanmasını görüyoruz  .  Microsoft’un Office 2010 için Grup Ürün Yöneticisi Chris Bryant’ın yeni ürün paketinin kapsamlı bir demosunu görme fırsatımız oldu. Ekran görüntüleri de dahil olmak üzere eklenen tüm işlevlerin tam bir dökümü:

Tarayıcıya Taşıma

Kesinlikle Google Apps’a doğrudan bir yanıt olan Microsoft, Word, PowerPoint, Excel ve OneNote’un hafif, ÜCRETSİZ, Web tarayıcı sürümlerini kullanıma sunuyor. Tümü bulut tabanlı, bu ürünlerin web tabanlı sürümleri masaüstü kuzenlerinden daha az özelliğe sahiptir, ancak yine de kullanıcılara belgeleri düzenlemek ve değiştirmek için temel araçlar sağlar.

PowerPoint 2010

PowerPoint yalnızca yeni bir tarayıcı sürümü ile değil, aynı zamanda masaüstü sürümüne bir sürü çan ve ıslık eklendi. Kullanıcılar artık PowerPoint’te video ve görüntüleri temel bir video düzenleme aracı (iMovie’nin özelliklerinden çok farklı değil) ve Adobe Photoshop’un basit ve basit bir sürümü gibi bir görüntü düzenleme aracıyla düzenleme yeteneğine sahiptir. Microsoft ayrıca, kullanıcıların diğer kullanıcılarla WebEx benzeri bir canlı paylaşım özelliği başlatma yeteneğini de ekledi. PowerPoint’te bir slayt gösterisi oluşturursanız, diğer kişilerle gerçek zamanlı olarak paylaşabilirsiniz (Sharepoint’in üstünde çalıştırılabilir).

Video düzenleme araçlarının PowerPoint’te nasıl göründüğü aşağıda açıklanmıştır:

Bir desteyi diğer kullanıcılarla paylaşmak için bağlantısı olan kişilere bir e-posta gönderirsiniz. Bağlantıyı tıkladıklarında, slayt gösterisini tarayıcıda görürler. Bu özellik bir cep telefonunun tarayıcısında da kullanılabilir. Ayrıca, masaüstü sürümünde bir slayt gösterisi oluşturabilir ve ardından tarayıcı aracılığıyla erişmek için web sürümüne yayınlayabilirsiniz. PowerPoint’in tarayıcı sürümü video düzenleme özelliklerini içermez, ancak 2008’in işlevlerinin çoğu tarayıcı sürümüne dahildir.

Excel 2010

Excel e-tabloları artık tarayıcıda çalışabilir ve PowerPoint’e benzer şekilde, e-tablolar masaüstü sürümü aracılığıyla tarayıcıya yayınlanabilir. Excel’in tarayıcı sürümü sınırlı özelliklere sahiptir, ancak Google E-Tablolar’dan daha ayrıntılı işlevsellik sunar. Microsoft, hücre içindeki zaman içindeki veri eğiliminin görsel anlık görüntüsünü veren Sparklines adında özellikle yenilikçi bir özellik ekledi. Ayrıca Excel’i tarayıcı aracılığıyla diğer kullanıcılarla paylaşabilir ve belgeye kimlerin erişebileceği konusunda özel izinler ayarlayabilirsiniz.

Excel’in web sürümü aşağıdaki gibidir:

Kelime 2010

Bryant, Microsoft Word’de belge üreten kullanıcıların bir numaralı geri bildiriminin tarayıcıdaki masaüstü sürümünde oluşturulan bir belgenin görünümünü ve hissini korumak istediklerini söylüyor. Microsoft bu “belge uygunluğunu” çağırır ve MS Word’ün tarayıcı sürümünü buna göre oluşturur. Tarayıcıda, belgeler masaüstündekiyle aynı görünümü ve hissi korur. Tarayıcı sürümünde hala yazı tiplerini, boyutu, biçimlendirmeyi, stilleri vb. Değiştirebileceğiniz “şerit kullanıcı arayüzü” bulunmaktadır.

Word’ün web sürümünün bir görüntüsü:

Microsoft ayrıca, birden çok kullanıcının aynı anda bir belgeyi düzenleyebilmesi için masaüstü sürümünü ortak özelliklere sahip olacak şekilde güncelledi. Bu işbirliği maalesef web sürümünde mevcut değil. Microsoft, kullanıcıların bu özelliği istemediğini ancak bunun Office gelir modelini korumak için bir hamle olabileceğini söylüyor.

İki kişi aynı belgeyi (masaüstü sürümünde) aynı anda düzenlerken, Word her bir dokümanı ile senkronize edilmesi gereken değişiklikler olduğunda bilgilendirir. Masaüstü sürümünün kopyalama / yapıştırma işlevi, yapıştırma işlevi için canlı bir önizleme görebileceğiniz bir yükseltme aldı. Yapıştır işlevinin ayrıca ekran görüntüleri oluşturmak ve eklemek için gelişmiş bir seçeneği vardır. Word’de uzun bir belgenin etrafında dolaşmayı kolaylaştırmak için artık görsel bir gezinti bölmesi ve bölüm başlığı dökümü var ve bu da belgenin farklı bölümleri arasında atlamayı kolaylaştırıyor.

Outlook 2010

Outlook 2010 artık Word, PowerPoint ve Excel gibi bir şerit kullanıcı arabirimine sahiptir. E-posta konuşmalarının kullanıcı arayüzü, neredeyse bir mesaj ağacına benzeyecek şekilde yükseltildi ve kullanıcılara gönderilen ve gelen e-postaların daha görsel bir görünümünü sağladı. Arama işlevselliği de geliştirildi ve içerik bulmayı çok daha kolay hale getirdi. Ayrıca, takvimleri e-postalarda önizleyebilir ve seçici e-posta konuşmalarını yok saymayı seçebilirsiniz.

Sharepoint 2010

Outlook gibi, Sharepoint de şerit kullanıcı arayüzü alıyor ve bu da belge barındırma ürününü Microsoft’un Word gibi amiral gemisi ürünlerine daha çok benzetiyor. Belgelerin yazarlarını şimdi etiketleyebilir ve belgeleri ve dosyaları daha kolay paylaşabilirsiniz.

Microsoft, tarayıcı sürümlerinin Firefox ve Safari de dahil olmak üzere internet Explorer dışında tüm büyük tarayıcılarda test edildiğini söylüyor. Office 2010 hâlâ test ediliyor ve Chrome’da çalışacak şekilde yeniden çalışıyor. Microsoft ayrıca Office sürümlerinin sayısını sekizden beşe çıkardığını duyurdu. Office Web uygulamaları üç şekilde kullanılabilir: tüketicilerin Office Web uygulamalarına ücretsiz erişebilecekleri Windows Live aracılığıyla; şirket içi sürümler aracılığıyla; ve müşterilerin MS Office aboneliğini satın alabilecekleri Microsoft Online Services aracılığıyla. Microsoft, Office 2010’un önümüzdeki yılın ilk yarısında satışa sunulacağını söyledi.

Tüm bu haberlerin en önemli kısmı, Microsoft’un en popüler Office ürünlerinin ücretsiz, tarayıcı tabanlı sürümleridir. Bryant, Microsoft’un tarayıcı ürünlerinin özellikle öğrenciler arasında popüler olmasını beklediğini söylüyor, ancak belgeleri güvenli bir yere koymak için alınan güvenlik önlemleri olduğu sürece web tabanlı uygulamaların kurumsal alanda da oldukça popüler olacağını düşünüyorum. Bulut

Ancak gittikçe daha fazla işletme,  güvenilen bulut ortamlarıyla rahatlaştıkça,  Microsoft’un tarayıcıya geçişi, özellikle ürünlerin hem masaüstü hem de tarayıcı sürümlerini birbirinin yerine kullanılabilmesi çok kolay olduğu için büyük bir şekilde ödeyebilir. Microsoft, tarayıcı stratejisinde ne kadar başarılı olursa, Google’ın  alandaki yaklaşımını o kadar doğrular  ve sonuçta Office’e fiyat baskısı uygular.

Dealer’s Life Indir

The Long Dark Indir

Sniper Elite 3 Indir

Raft Indir

Mortal Kombat 9 Indir

Call of Duty Black Ops 2 Indir

Papers Please Indir

Getting Over It Indir

Farming Simulator 15 Indir

Ben Ve Ed Indir

Cuphead Indir

GTA 5 Pc İndir

Efendisi Oyunu indir

Swat 4 Full Türkçe İndir

NBA 2k14 Indir

Battlefield 4 İndir 

Rome Total War İndir

My Friend Pedro İndir

Stronghold Crusader HD İndir

Leave a Reply

Your email address will not be published.