Minecraft 1.16.0.58 Için Android Apk İndir

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Ve işte yeni Nether güncellemesi  Minecraft 1.16.0.58 . Yeni Nether güncellemesi zaten tüm Android kullanıcıları için mevcut. Oyunun yeni sürümünde, yeni çeteler, yeni özellikler ve gelişmiş oyun bulacaksınız.

Minecraft 1.16.0.58 Için Android Apk İndir

Yeni Nether sürümü, Minecraft Bedrock Edition 1.16.0.58’deki yenilikler nelerdir?

Mojang stüdyosunun geliştiricileri, Minecraft BE 1.16.0.58’in beşinci beta sürümü olan yeni bir güncelleme yayınladı. Minecraft’ın yeni sürümü, yeni dünyalar, mekanikler ve çok daha fazlası dahil olmak üzere Nether dünyası için yeni özellikler aldı.

Yeni çetelere bir bakalım. Minecraft dünyasındaki yeni bir güncelleme sayesinde, oyuncular üç yeni çete türü görebilirler. Yeni çeteler Nether dünyasını keşfetmenizi daha ilginç ve eğlenceli hale getirecek. O zaman her tür çetenin altına bakalım.

İlk mafya zaten birçok oyuncu tarafından biliniyor domuz yavrusu. Bunlar, oyuncuya altın zırh ile donatılmışsa oyuncuya karşı tarafsız olabilecek düşmanca çetelerdir. Bunlar Nether dünyasının sakinleri, çoğunlukla Kızıl Orman’da bulunabilirler. İçine altın bir çubuk düşürdüğünüzde, oyuncu ile mal alışverişi yapılacaktır.

Bir sonraki mafya zombileşmiş domuz yavrusu. Bu çete, Piglin’in alt türlerinden biridir. Birçoğuna Zombie Pigman da denir. Bu çeteler, Piglinler Overworld’e girdikten sonra görünüşlerini değiştirir. Görünüşünü değiştirdikten sonra, tüm ekipmanını kaybeder ve 10 saniye boyunca zehirlenme etkisini alır.

Hoglinler. Bunlar yaban domuzlarına benzeyen düşman canlılardır. Agresif bir görünüme sahiptirler ve sadece Kızıl Orman’da yaşarlar. Bu çete, Nether dünyasındaki tek et kaynağıdır.

Nether dünyasına eklenen yeni mafya Zoglin. Bu çete, Hoglin gibi bir çetenin bir alt türüdür. Overworld’e girdikten 30 saniye sonra görünüşünü değiştirir. Bu mafya hoglinler ve sürüngenler hariç tüm canlılara karşı agresif olacaktır.

Ve son çete atlı. Bu, lavlara karşı direnci olan ve oyuncuları kendi başına taşıyabilen yeni bir dost çetedir (sadece üzerine bir eyer monte edildiğinde mümkündür). Nether dünyasında lav nerede olursa olsun, bu harika yaratıkları bulacaksınız.

Minecraft BE 1.16.0.58 güncellemesindeki düzeltmeler ve değişiklikler

Oyunun yeni versiyonunda, Mojang geliştiricileri de oyunda çeşitli değişiklikler yaptı ve eski hataları düzeltti. Sık görülen hatalardan aşağıdakiler düzeltildi:

1. Bir oyuncu Minecraft Market’i açmaya çalıştığında veya bazı eylemler gerçekleştirdiğinde, oyun sık sık çöktü;
2. İksir kazanındayken yok olmaları;
3. Oynatıcı etkileşim düğmesini uzun süre tutarsa, oltayı yeniden kullanamaz;
4. Envanterde geçersiz arama sonuçları.

[su_box title=”Minecraft’ı indirin Daha Fazla Sürüm Burada” box_color=”#3db650″]

Leave a Reply

Your email address will not be published.