Minecraft Bedrock 1.8.0.8 Apk Ücretsiz İndir

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Village ve Pillage için yeni bir güncelleme mi bekliyordunuz? İşte geliyor, bu güncelleme beta sürümündeki her oyuncu için zaten mevcut. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak indirebilir ve MCBE 1.8.0.8’in yeni ve şaşırtıcı özelliklerini  keşfedebilirsiniz , ancak ilk önce oyun hakkında daha fazla bilgi almak için oyun hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Minecraft Bedrock 1.8.0.8 Apk Ücretsiz İndir

Birçok oyuncunun incelemelerine göre, pandalar gibi yeni yaratıklar MCPE 1.8’e eklenen en ilginç ve temel olarak en iyi özellik haline  geliyor . Bu yaratıklar, orman biyomuna eklendiği için ormanlarda yaşıyor ve onlara zarar verene kadar oyuncu için nötr. Ayrıca, genel bilgi için kek ve bambu yiyebilirler.

Bambu şu anda ormanlarda mevcut değildir, ancak en yakın zamanda, bir sonraki beta sürümünde eklenecektir. Ayrıca, bu sadece pandalar için yiyecek değil, aynı zamanda iskele gibi bazı yapıların inşası için de bir malzemedir. Bu yapı, merdiven kullanmadan bazı yüksek yapılar inşa edilirken faydalı olacaktır.

Sizin tarafınızdan evcilleştirilebilecek bir başka mafya kedi! Bazı özel kedi ikramlarını kullanarak evcilleştirebilirsiniz.

[su_box title=”Minecraft’ı indirin Daha Fazla Sürüm Burada” box_color=”#3db650″]

Download links

Indir

How to install Minecraft Bedrock 1.8.0.8 Apk Ücretsiz İndir APK?

1. Tap the downloaded Minecraft Bedrock 1.8.0.8 Apk Ücretsiz İndir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.