Minecraft 1.14.0.50 Için Android Apk İndir

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Android’de  (çalışan Xbox Live ile) Minecraft Bedrock 1.14.0.50’nin yeni sürümünü dikkatinize  sunuyoruz . Mojang stüdyosunun geliştiricileri, 1.13.1.5 sürümünden hemen sonra Android için Minecraft sürümü 1.14.0.50 yayınlandığından beri bizi hızlarıyla şaşırtmaya son vermez. Genel olarak, bu güncellemede düzeltilen 17 yeni hata bulundu.

Minecraft 1.14.0.50 Için Android Apk İndir

Birçok oyuncu, Mojang stüdyosunun geliştiricilerinin bizi Minecraft 1.14.0’ın yeni sürümünün piyasaya sürülmeye hazırladığını zaten anlıyor ve bu nedenle artık yeni teknik bölümle daha ilgili olan hata düzeltmeleriyle yeni güncellemeler yayınlamak için daha fazla çalışıyor sürümü  Minecraft 1.14.0.50 . Yeni güncellemede nelerin düzeltildiğini aşağıda inceleyelim.

Karakter editörü

Oyuna çok sayıda yenilik getiren yeni küresel güncellemenin yayınlanmasıyla birlikte, oyuncuların Karakter Editörü’nü kullanarak karakterlerini düzenlemeleri için yeni bir fırsat vardı. Birçok sunucuda, oyuncular yeni benzersiz ve havalı görünümlerle oynamaya başladı. Üretkenliği artırmak için Mojang stüdyosunun geliştiricileri, kaplama oluştururken oluşan yükü optimize etti.

İşlem platformundan dış görünüm kullanıldığında, Minecraft 1.14.0.50’deki oyuncu modeli, oyunu yeniden başlatmak zorunda kalmadan doğru bir şekilde görüntülendi. Aynı şey, pelerin takma fonksiyonunun kullanımı için de geçerlidir.

Karakter Editörü’ne tekrar girdikten sonra oyuncunun pelerini giyemediği bir hata düzeltildi. Örneğin, daha önce olduğu gibi, oyuna giren bir oyuncu pelerini sadece tüm oyun oturumu için kullanabilirdi. Bundan sonra oyuncular oyunu yeniden başlatmak zorunda kaldı.

Daha önce de belirtildiği gibi, geliştiriciler sunuculardaki gecikmeleri önlemek için Karakter Düzenleyicisi’ndeki kaplamaların boyutunu optimize ettiler.

Karakter Editörü Düzeltmeleri:

– Sabit hatalar ve çökmeler;
– Pazar yerinden sabit ekipman;
– Pelerin ile ilgili sabit hatalar;
– Karakter Editörü yeniden girilirken pelerin kullanılabilir;
– Kaplama optimizasyonu.

Arılar

Herkesin bildiği gibi, bir arı sokmasından sonra ölür. Ancak Minecraft sürüm 1.14.0.3’te, birçok oyuncu, bir arı tasmada olduğunda, iki kez sokabileceği bir sorun, yani bir hata fark etmeye başladı. Geliştiriciler bu hatayı dikkate aldı ve Minecraft BE 1.14.0.50 güncellemesinde düzeltildi.

Kovalar

Oyun sırasındaki kova hataları düzeltildi.

İçme animasyonu ile ilgili bir hata düzeltildi, kovalar artık sürekli içme animasyonu üretmeyecek. Tahmin edebileceğiniz gibi, kovalar boş kalmadı.

Yeni Minecraft 1.14.0.50 güncellemesinde, oyuncu ineği tekrar süt için kullanabilir. Ayrıca, oyuncular bir kek yapmak için tekrar süt kovaları kullanabilirler.

Şeker kamışı

Daha önce, su kaynağı kaybolduğunda, şeker kamışı kırıldı.

Küçük ama önemli hataların listesi:

– Hub ve oyun Xbox arasında geçiş sırasında oluşan bir hata düzeltildi;
– Xbox konsollarında oyuncunun hesabına girilirken oluşan bir hata düzeltildi;
– Daha önce Karakter Editörü açılırken oluşan bir hata düzeltildi;
– Market’ten müzik indirirken, artık bir hata görüntülenmiyor.

[su_box title=”Minecraft’ı indirin Daha Fazla Sürüm Burada” box_color=”#3db650″]

Leave a Reply

Your email address will not be published.