Android Için Minecraft 1.12.0.14 Sürümünü Indirin

Indir
4.5/5 Votes: 2

Report this app

Description

Minecraft Bedrock 1.12.0.14 için  , oyunculara Minecraft dünyasında oyunun rahatlığını yaşama fırsatı veren bir ek güncelleme sunmaktan  mutluluk duyuyoruz . Geliştiriciler, oyuncularla birlikte yeni sorunlar buldular ve oyunda yeni düzeltmeler yaptıkları için bu güncellemeden çok sayıda oyuncu mutlu olacak. Tüm küçük hatalar, oyunun beta sürümlerinde ve önceki sürümde bulundu. En sevdiğiniz dünyayı hatalar olmadan ve arkadaşlarınızla birlikte tamamen çalışan bir oyun süreci ile test edin. Ayrıca, beta olmayan oyunculara katılamayacağınızı unutmayın.

Android Için Minecraft 1.12.0.14 Sürümünü Indirin

Minecraft Bedrock 1.12.0.14’te neler düzeltildi?

Geliştiriciler oyunun performansı üzerinde çalıştılar, bundan sonra oyun size daha rahat ve daha hoş görünecek. Geliştirilmiş performans FPS’nizi geliştirir, bu da uçuş modunu kullanarak Minecraft dünyasında seyahat etmek için elytra kullandığınızda düşmez. Oyuncu artık oyunda rahatsızlığa neden olabilecek küçük hataları unutabilir, tüm çökmeler düzeltildi.

Ayrıca, geliştiriciler bazı genel düzeltmeler üzerinde çalıştılar. Bundan sonra, oyuncu pazardaki dokuların yanlış gösterilmesi, cilt dokuları ve hatta yaylar nedeniyle hatalara sahip olmayacak. Görünümü etkileyen tüm benzer hatalar düzeltildi.

Aşağıdaki İndir düğmesine tıklayın ve MCBE 1.12.0.14’ün güncellenmiş ve çalışan beta sürümünü  oynatın . Ayrıca, sitemizde, derilerde, modlarda, haritalarda ve çok daha fazlası gibi oyunda sizin için yararlı olabilecek çok daha fazlasını bulabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

[su_box title=”Minecraft’ı indirin Daha Fazla Sürüm Burada” box_color=”#3db650″]

Leave a Reply

Your email address will not be published.