Report this app

Description

Ve burada yine yeni bir güncelleme. Bu kez, geliştiriciler oyunculara Minecraft Bedrock Edition 1.14.1.2 için yeni bir güncelleme  tanıttı . Bu sürüm Android cihazlar için zaten mevcuttur ve Xbox Live’ı da destekler. Yeni değişiklikler ve güncellenmiş arılar ile oynayın.

Minecraft 1.14.1.2 için Android Apk İndir

Minecraft 1.14.1.2’deki yenilikler nelerdir?

Minecraft Bedrock’ın bu sürümü, oyuncuların oyun sırasında bulduğu hataları ve hataları düzeltmek için önceki her şeyle aynı amaç için piyasaya sürüldü. Dikkatinizi Minecraft’ın bu sürümünün büyük olasılıkla Minecraft BE 1.14’ün yayın öncesi sürümü olduğu gerçeğine  çekiyoruz ! Daha önce, Mojang stüdyosunun geliştiricileri yeni sürümün çıkış tarihi hakkında zaten yazdılar, ancak son zamanlarda tarihi değiştirdiler ve bu etkinliği 1 gün sonra, yani 11 Aralık’ta taşıdılar! Yeni sürüm 1.14, Minecraft dünyasının tüm oyuncuları için arılar, bal ve çok daha fazlası gibi inanılmaz çeteler için açıldı, bundan sonra bu güncelleme Bal güncellemesi olarak adlandırıldı!

Mob’lar

Bal güncellemesi Minecraft dünyasına ilk böcekleri ekledi, bunlar arılar. Bu sevimli çeteler, kovanlarda yaşadıkları ve bal yaptıkları çiçeklerin olduğu her yerde yeşil biyomlarda yaşarlar.

İlginç: Arıların davranışları gerçek hayatta doğal davranışlarıyla tamamen tutarlıdır! Bu, oyundaki arı sokmasını doğrular, daha sonra bu böcekler ölür.

En son güncellemelerde, geliştiriciler davranışları için çok iyi çalıştılar, daha akıllı hale geldiler ve net bir günlük rutine sahip oldular. Bu böcekler günlük rutinlerini takip ederler ve ayrıca hem yağmurda hem de birileri bu böceklere saldırmaya çalışırken belirli durumlarda nasıl davranacaklarını bilirler. Örneğin, yağmur sırasında kovanlarına veya yuvalarına saklanırlar.

Öğeler

Ayrıca yeni güncellemede, oyuncuların şişeleri kullanarak kovanlardan kolayca çıkarabilecekleri bal eklendi.
Oyuncunun bal alması için şişeyi kovan boyunca bastırması gerekir.

Bundan sonra, oyuncular bal blokları yapmak için şişelenmiş bal kullanabilirler.

Bal bloklarının ana özelliği, bu blokların üzerinde dururken, oyuncu veya çetenin zıplama yeteneğini kaybetmesi ve hareket hızının azalmasıdır. Atlama sadece özel bir iksir kullanılarak yapılabilir.

Petek oyuna eklenen başka bir eşya. Oyuncu onları makas kullanarak alabilir. Nasıl? Tek yapmanız gereken onlarla kovana tıklamak. Bu öğe, oyuncuların gelecekte petek blokları yapabilmeleri için gereklidir.

Bu bloklar sadece dekoratif amaçlar için, yani daha önce anladığınız gibi, oyunda dekoratif bir blok için üretilebilir.
kovan

Ne olduğunu? Bilmeyenler için burası arıların evi. Burası yaşam için kullandıkları, yani kötü havalarda uyumak veya saklanmak için kullandıkları yerdir.

Oyun iki tür kovan içerir:

Birincisi, Minecraft’ta ormanlar, tarlalar ve benzeri gibi rastgele yerlerde doğal olarak ortaya çıkan vahşi bir kovan / yuva. Oyuncu bal almak istiyorsa, arılar ona saldırır;

İkincisi ev kovanı. Bu durumda, arılar bal almaya çalışan oyuncuya saldırmaz. Güzel arı kovanını yarat!

1.14.1.2 sürümündeki değişikliklerin kısa listesi:

– Arılar oyuncuyu soktuktan sonra tekrar ölebilir;
– Oyuncunun boş elleri ile bir hata düzeltildi;
– Kaplamaları sunucuya indirirken geliştirilmiş performans Minecraft 1.14.1.2.

[su_box title=”Minecraft’ı indirin Daha Fazla Sürüm Burada” box_color=”#3db650″]

Download links

Indir

How to install Minecraft 1.14.1.2 için Android Apk İndir APK?

1. Tap the downloaded Minecraft 1.14.1.2 için Android Apk İndir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.