Report this app

Description

Son Minecon-2019’da geliştiriciler çok sayıda yenilik sundu. Mojang, Minecraft 1.14.0’ın yeni bir sürümünü  yayınladı . Oyuncular zaten bu güncellemeyi oyunun Honey Sürümü olarak adlandırdı ve neden aşağıda tartışacağız. Ayrıca yeni güncellemede, oyuncular arı adı verilen yeni küçük arkadaşlarla tanışacaklar. Evet, birçok oyuncu bunları PC için oyunun Java sürümünde zaten görebiliyordu, bu sefer bu bal güncellemesi Android cihazlar için de mevcut. Ayrıca, aşağıdaki resimlerde sunulacak ve Android  güncellemesi için yeni Minecraft 1.14.0’da eklenmiş olan her şeyi göreceksiniz .

Minecraft 1.14.0 Için Android Apk İndir

Minecraft Bedrock 1.14.0’da ne ortaya çıktı?

Yeni Mob Bee’ye bir bakalım  .

Bu, yalnızca onlara karşı saldırganlık gösterirseniz, yani sadece yanıt olarak saldırırsanız size saldırabilecek nötr ve küçük bir çete. Bir arı ancak düşmanına saldırır ve sokmasını onun içine bırakırsa ölebilir. Bundan sonra, bir süre sonra, yani 50 ila 60 saniye arasında, arı ölür.

Arı Özellikleri

– Sudan korkuyorlar;
– Çiçeklerden polen toplayın;
– Yağmur sırasında kovanlarda / yuvalarda saklanmak;
– Arılar geceleri uyku;
– Kızgın arıların kırmızı gözleri vardır;
– Diğer bitkileri tozlaştırmak;
– Toplanan poleni bir kovana veya yuvaya götürün;
– Ellerinde çiçekler ile oyuncu izleyin.

Kovan / yuva nedir?

Bir arı yuvası bir arı evidir. Dünya yüklendikten sonra otomatik olarak görünecektir. İpek dokunuş aracını kullanarak alabilirsiniz.

Bir arı kovanı bir arı evidir. Oyuncu bu evi arılar için sadece işçilik yaparak alabilir. Yapısı için oyuncu altı panoya ve üç arı peteğine ihtiyaç duyacaktır.

Bal nasıl toplanır?

Arıların kendi işleri vardır, çok severler ve her gün gittikleri için mutlu olurlar. Polen topladıktan sonra, ister arı kovanı ister yuva olsun, evlerini yeniler. Tüm evlerin maksimum kapasite seviyeleri vardır, bu 5’tir. Evlerinin içindeki bal seviyesi 0’dan 5’e yükselir. Dolu kovanlardan oyuncular makas kullanarak 3 arı peteği ve bir şişe kullanarak bir şişe bal toplayabilirler.

Petek ve bir şişe bal

Petek, bir oyuncunun makas kullanarak arı kovanlarından ve yuvalardan aldığı bir maddedir. Gelecekte, petek blokları ve kovanları yapmak için kullanabilirsiniz.

Bir bal arısı şişesi, bir tabakanın bir cam şişe kullanarak arı kovanlarından ve yuvalardan aldığı bir maddedir. Tüketimden sonra, oyuncu zehirlenmenin zararlı etkilerini ve etkilerini temizleyebilir ve 6 birim açlığı geri yükleyebilir.

Petek blok

Bu yeni blok türünün belirli bir amacı yoktur. Oyuncu istediği gibi kullanabilir. 4 petek kullanarak zanaat yapabilir ve daha sonra dekorasyon olarak kullanabilirsiniz. Örneğin, bir oyuncu bu blokları arı kovanını süslemek için kullanabilir.

Bal bloğu

Bal bloğu 4 şişe bal kullanılarak hazırlanabilir.

Bal bloğunun özellikleri:

– Yürüme hızını azaltır;
– Atlama yüksekliğini azaltır;
– Düşme hasarını% 80 azaltır;
– Oyuncu yukarıdan aşağıya bal blokları aşağı gidebilir;
– Çeteler genellikle bal bloklarını atlar.

[su_box title=”Minecraft’ı indirin Daha Fazla Sürüm Burada” box_color=”#3db650″]

Leave a Reply

Your email address will not be published.