Minecraft 1.14.1.3 Için Android Apk İndir

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Minecraft Bedrock Edition 1.14.1.3’ün yeni ve en önemlisi tam sürümünü anlatmak için acele  ediyoruz . Bu sürüm Android cihazlar için zaten mevcuttur ve Xbox Live’ı da destekler. Bu yazıda, arılar, petekler, bal, arı kovanları ve çok daha fazlasını ilgilendiren yeni güncellemeler bulacaksınız.

Minecraft BE 1.14.1.3’ün tam sürümündeki yenilikler nelerdir?

Minecraft Bedrock Edition 1.14.1.3’ün yeni sürümünde, Mojang stüdyosunun geliştiricileri, oyunu daha rahat ve keyifli hale getirecek yeni çeteler, bloklar, eşyalar ve çok daha fazlasını ekledi. Daha önce bu güncelleştirme Honey olarak adlandırılmışsa, şimdi genellikle Buzzing güncellemesi olarak adlandırılır  . Tüm yenilikler Minecraft dünyasının oyununu çok iyi tamamlıyor. Karakterin özelleştirilmesi üzerinde de çalışmalar yapıldı.

Minecraft 1.14.1.3 Için Android Apk İndir

Arı Haberleri!

Milyonlarca Minecraft oyuncunun kalbini kazanan bu yeni çetelerin davranışları ve iyi tasarlanmış yapay zekası geliştirildi. İçinde Arılar  Minecraft 1.14.1.3  oyun dünyasında diğer önceden varolan benzeyen değildir.

Bu çetelerin kendi günlük rutinleri vardır, çiçeklerden polen toplar ve daha sonra bal yaptıkları kovanlara giderler. Yağmur gibi hava koşulları veya gece yağdığında çeşitli durumlara nasıl tepki verileceğini biliyorlar. Bu koşullar altında, arılar kovanlarda saklanır. Ayrıca her zaman bir takımda hareket ederler, oyuncu onlara saldırdığında, arılar oyuncuya bir sürüyle saldırarak kendilerini savunurlar.

Çiçeklerin yetiştiği biyomlarda bulunan bu sevimli çeteleri bulun. Minecraft 1.14.1.3 güncellemesinde, her zaman kovanların yakınında bulunurlar.

Petek Haberleri!

Yeni Minecraft BE 1.14.1.3 güncellemesinde, bir oyuncunun vahşi bir kovandan alabileceği yeni petekler vardır. Herkes vahşi bir kovan ile nötr bir kovan arasındaki farkı bilir. Yabani arıların yaşadığı bir yerde vahşi bir kovan, diğerlerinden farklı olarak, oyuncuya yuvalarından bal toplamak isterse oyuncuya agresif olacaktır. Tarafsız olanlar, oyuncu onlar için bir kovan oluşturuyorsa, kovanlarından bal toplamanızı sağlayacaktır.

Yabani kovandan bal almak için ne yapılmalı?

1. Arı kovanının altına bir şenlik ateşi koyun. Duman kovana yönlendirilmelidir;
2. Yaklaşık 10 saniye bekleyin, bundan sonra arıların dumandan nasıl uyuduğunu göreceksiniz;
3. Makas kullanın ve kovana bastırın, ardından bir damla petek olacak.

Daha önce de belirtildiği gibi, bunun için bir şenlik ateşi kullanamazsınız, ancak arıların bir sürü ile size saldıracağını unutmayın. Bu iyi bir fikir değildir, çünkü çok sayıda arı bundan ölebilir. Ve size bir arı soktuktan sonra sokmasını kaybettiğini ve öldüğünü hatırlatırız.

Oyuncunun peteklere ihtiyacı vardır, böylece gelecekte petek blokları oluşturabilirsiniz. Çoğu zaman dekorasyon olarak kullanılırlar.

Tatlım Haberler!

Herkes arıların nerede olduğunu hep bilir tatlım. Yeni güncellemede, bunu alma olanağına sahipsiniz.

Oyuncu bir biberonla güvenle bal alabilir. Yapmanız gereken tek şey şişeyi kovana bastırmak. Süreç peteklerle aynıdır.
Bal iyi açlığı geri yükler, böylece birkaç birim açlık telafi etmek için içebilirsiniz.

Ancak en önemli özelliklerinden biri bal bloklarının oluşturulmasıdır.

Yeni blok çok faydalı ve ilginç yeteneklere sahip, örneğin oyuncular da dahil olmak üzere farklı yaratıklara yapışıyor. Bu özellik, oyuncunun hızlı bir şekilde zıplamasını veya hareket etmesini imkansız hale getirir, çünkü hareket hızı azalır. Böyle bir blok üzerinde duran bir oyuncu sadece yarım blok tırmanabilir veya zıplamak için özel bir iksir kullanabilir.

Bal blok mekanizması mukusa benzer, ancak dikkatinizi bal bloğunun mukus ile hiçbir şekilde etkileşime giremeyeceği gerçeğine çekiyoruz. Bu, zamanlarının çoğunu inşaatta geçirenler için yararlı olabilir.

Hive Haberleri!

Kovan nedir? Şüphesiz bunu zaten duydunuz, ama bilmeyenler için, bu arılar için ev.

Daha önce de belirtildiği gibi, biri vahşi bir kovan diğeri sıradan olmak üzere iki farklı kovan türü vardır.

Yabani kovan, vahşi arılara aittir ve oyuncunun ürettiği olağan olan, nötr arılara aittir.

Oyuncular kendi büyük arı kovanlarını oluşturabilir ve bal üretebilirler, daha önce de belirtildiği gibi arılar kovanlarından bal topladığınızda size saldırmazlar.

Haberler:

Minecraft PE oyununda çok yakında arıcı olarak adlandırılacak yeni bir mafya eklenecek. Hem yeni bir mafya hem de yeni bir meslek olacak. Bu, yaratıcı oyun modundaki diğer meslek bloklarının yanında envanterde bulunan kovan gibi birçok faktörle gösterilir.

Genel değişiklikler!

Kullanıcı arayüzü Mojang stüdyosunun geliştiricileri tarafından biraz değiştirildi, Japonca dili eklendi. Oyunun ana menüsündeki Oturum Aç düğmesinin yeri değiştirildi. Oynanışı olumsuz etkileyen çok sayıda hata ve çökme düzeltildi.

[su_box title=”Minecraft’ı indirin Daha Fazla Sürüm Burada” box_color=”#3db650″]

Leave a Reply

Your email address will not be published.