Minecraft Pe 1.1.0.5 Için Android Apk İndir

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Bir sonraki güncelleme epeyce yararlı ve ilginç, sürümüdür taşıyan,  Android için Minecraft Pocket Edition’da 1.1.0.5 . Yeni çeteler, zindanlar, bloklar ve dahası sizleri bekliyor.

Minecraft Pe 1.1.0.5 Için Android Apk İndir

Dikkat çekmek istediğim ilk şey, Minecraft 1.1.0.5’in yeni sürümüne eklenen çok sayıda yenilik. Bu, her oyuncunun kendisi için ilginç ve gerekli bir şey bulabileceği bir güncellemedir.

Yeni güncelleme, Minecraft dünyasına, işçiliği çok basit olan ve her yere ulaşabileceğiniz malzemeler olan yeni blok türleri ekliyor. Bu blok, oyuncuların başka bloklar oluşturması için gereklidir. Ayrıca, bu blok dokusu nedeniyle modern yapılar oluşturmak için mükemmeldir.

Sırlı Terracotta, en parlak ve en heyecan verici bloklardan biridir. Güzel desenleri var.

Daha az ilginç Shulker Kutusu yok. Bu blok, oyuncuların farklı öğeler taşımasına izin verir. Yeni blok, bir sırt çantası için iyi bir yedek olacaktır. Oyuncular Sonunda Shulker’ı öldürdükten sonra böyle bir blok alabilirler.

Yeni düşman çeteleri yeni büyük zindan Woodland Konağı’nda. Bu konak, Karanlık Orman biyomunda bulunur.

Düşman çetelere ek olarak, Savannah ve dağlarda yaşayan bir lama oyuna eklendi. Oyuncular bu hayvanı evcilleştirebilir ve eşyalarını taşımak için kullanabilirler. Bu hayvanı tıpkı bir at gibi evcilleştirebilirsiniz.

Haritacıların yeni mesleği, oyuncuların yeni eşyalar satın almalarını sağlıyor. Bu, Woodland Konağı’nı bulmak için özel bir harita da alabileceğiniz köylülerin bir mesleğidir.

Bu zindanda oyuncular Evoker ve Vindicator gibi düşmanca çetelerle de karşılaşabilirler. Bunlar özel yetenekleri olan güçlü çeteler. Örneğin, Evoker savaşlar için sihir, Vindicator baltası ve hızı kullanır. Bu yere gitmeden önce iyi hazırlanmış olmalısın.

[su_box title=”Minecraft’ı indirin Daha Fazla Sürüm Burada” box_color=”#3db650″]

Leave a Reply

Your email address will not be published.