Minecraft Pe 1.16.10 Için Android Apk Indir

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Çalışan bir Xbox Live ile Android için Minecraft PE 1.16.10’u indirin  : burçların, çevrimdışı başarıların ve diğer iyileştirmelerin savunucuları olacak yeni bir piglin!

Minecraft Pe 1.16.10 Için Android Apk Indir

Yeni MCPE 1.16.10 güncellemesinde neler değişti?

Mojang Studios, Minecraft 1.16.10 Nether Update’in yeni bir sürümünü yayınladı. Bu kez, daha fazla oyuncu tehlikeli ama ilginç bir Nether’e dalacak. Artık kullanıcılar sıradan sakinleri kaleyi oyuncuların saldırısından koruyan kaba piglin ile savaştan yeni bir deneyim elde edebilecekler.

domuz yavrusu

Yeni Minecraft güncellemesi 1.16.10, geliştiricilerin oyuna, gümüş balıklara benzer yeni bir çete eklemesine izin verdi. Kaba domuzların ana görevi, kalan baskıyı oyuncu baskınlarından korumaktır.

Minecraft PE 1.16.10’da kalan kaleleri, güncellenmiş Nether’in herhangi bir biyomunda bulabilirsiniz.

Yeni çeteler piglin ırkına aittir, ancak kendi ayırt edici özellikleri vardır. Örneğin, altın zırh donatmaya çalışırsanız, sıradan piglinlerde olduğu gibi onları geçmeye çalışırsanız, hemen size saldıracaklardır.

Kaba domuzlar sadece altın algılamazlar. Ama aynı zamanda, ellerindeki altın silahı asla değiştirmeyecekler.

Başarılar Başarı
sistemi uzun zaman önce ortaya çıktı ve o zamandan bu yana çok fazla değişmedi. Ancak bu güncellemede, geliştiriciler düzeltmeye karar verdi.

Minecraft PE 1.16.10’da, Xbox Live puanlarıyla – duygular ve öğelerle kullanılmaya başlanan yeni bir ödül verildi. Ayrıca, ödevleri tamamlamak için çevrimdışı başarılar elde etme sistemi eklendi.

Düzeltilen hatalar:

– Nether’in tüm biyomlarını ziyaret etmeyi başarmayı reddetmek;
– yuva ve kovan kuramama.

[su_box title=”Minecraft’ı indirin Daha Fazla Sürüm Burada” box_color=”#3db650″]

Leave a Reply

Your email address will not be published.