Report this app

Description

Minecraft Pocket Edition 0.9.1 sürümünü dikkatinize sunuyoruz  ! Bu sürüm Android cihazlar için kullanılabilir. Minecraft oyununun bu versiyonunda köyler, çeteler, nesil ve düzeltmeler sizi bekliyor.

Minecraft PE 0.9.1 için Android Apk indir

Minecraft PE 0.9.1’in alfa sürümüne neler eklenir?

Minecraft PE 0.9.1’in sunulan sürümünde, dünya üretimi, biyomlar ve çeşitli yapılar gibi çok sayıda ilginç özellik eklendi. Yukarıdakilerin hepsine ek olarak, oyuna yeni çeteler eklendi.

Yapılar

Minecraft dünyasında,  Minecraft PE 0.9.1  güncellemesinin yayınlanmasıyla, köyler veya yumurtlama canavarları gibi çok sayıda farklı yapı ortaya çıktı.

Köy, aynı tarzda farklı evleri olan küçük bir yerleşim yeridir. Onları bulmak, Minecraft dünyasının birçok yerinde bulundukları için zor değil. Onları bulmak bile yararlıdır, çünkü bu tür köylerde oyuncu daha fazla hayatta kalmak için yararlı olacak yararlı kaynaklara sahip sandıkları bulabilir.

Canavar yumurtlayan, bu yer altında bulunan ve oyuncunun çok sayıda kötü ve agresif çeteyi karşılayabileceği bir yerdir. Bu gibi yerlerde, kemiklerden elmaslara kadar yararlı kaynaklara sahip yararlı sandıklar da bulabilirsiniz.

nesil

Artık Minecraft Pocket Edition 0.9.1’de farklı dünyalar sonsuzca üretilebilir. Oynatıcı, dünyanın kendisini oluştururken bu işlevi seçebilir. Sonsuz düğmesine tıklamanız yeterlidir.

Aşağıdaki örnek:

Artık oyuncular Minecraft dünyasında herhangi bir yönde özgürce hareket edebilir ve er ya da geç dünyanın biteceğinden korkmazlar.
Bu, oyunu daha ilginç hale getirmek için yapıldı, böylece Minecraft dünyasında farklı yönlerde dolaşmakla kalmaz, aynı zamanda maceralardan çok olumlu duygular da edinebilirsiniz.

Mob’lar

Şu andan itibaren Minecraft dünyasının oyuncuları, Minecraft PE 0.9.1 güncellemesinde olduğu gibi, oyuna yeni bir mafya eklendi – Enderman.

Bunlar, dünyanın her yerinden bir yerden diğerine ışınlanarak hareket eden uzun siyah çeteler. Ayrıca genellikle farklı blokları bir yerden başka bir yere aktarırlar.

Önemli: Hiçbir durumda gözlerine bakmayın, çünkü bundan sonra size saldırmaya başlayacaklar.

Bu çeteye ek olarak, oyuna başka yeni çeteler eklendi, ancak onları oyunda zaten görebilirsiniz!

Minecraft 0.9.1’deki düzeltmeler:

Minecraft PE 0.9.1 yalnızca birkaç düzeltmeye sahiptir. Aşağıdaki bu kısa listeye bakın.

– Köylülerin kendi sesleri var;
– Bellek kaybı ile bir hata düzeltildi;
– Oyundan çökmeler düzeltildi.

[su_box title=”Minecraft’ı indirin Daha Fazla Sürüm Burada” box_color=”#3db650″]

Download links

Indir

How to install Minecraft PE 0.9.1 için Android Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Minecraft PE 0.9.1 için Android Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.