Minecraft Pe 1.16.0.2 Için Android Apk Indir

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Ve  23 Haziran’da piyasaya sürülen Minecraft PE 1.16.0.2’nin uzun zamandır beklenen tam sürümü  ! Yeni Nether güncellemesi, Android mobil cihazlar da dahil olmak üzere tüm platformlarda zaten mevcut. Minecraft oyununun beta sürümlerinin, yani Nether güncellemelerinin uzun sürümlerinden sonra, Mojang stüdyosunun geliştiricileri Minecraft Pocket Edition 1.16.0.2’nin tam sürümünü yayınladı.

Minecraft Pe 1.16.0.2 Için Android Apk Indir

Bugün zaten tamamen işlevsel ve istikrarlı bir oyun. Oldukça zaman geçti, oyunun onlarca beta sürümü yayınlandı, binlerce hata düzeltildi, Minecraft’ın oyun yönleri geliştirildi, tüm bunlar ve çok daha fazlası zaten Minecraft Bedrock 1.16’nın kararlı sürümünde. 0.2.

23 Haziran’da Minecraft Bedrock 1.16.0.2’nin yeni sürümü, Minecraft 1.16 makalemizde bulabileceğiniz daha ayrıntılı bilgi için tüm dünyaya ve Minecraft topluluğuna tanıtıldı! Nether güncellemesinin tüm yeni özelliklerini açıklar. Bu sürüm, Minecraft dünyasının tüm oyuncularına ve hayranlarına büyük miktarda serin ve en önemlisi heyecan verici içerik veriyor. Yeni yerler, biyomlar, çeteler, eşyalar, işlevsellik ve çok daha fazlası.

Tüm bunlara ek olarak, Minecraft PE 1.16.0.2 güncellemesinin yayınlanmasıyla oyuna yeni duygular eklendi:

1. Kazma !;
2. Çekiç !;
3. sizin için Elmas!

Ve en önemli şey hata düzeltmeleri! Bu sefer zaten 236 farklı hata ve hata Mojang stüdyosunun geliştiricileri tarafından düzeltildi. Oyunu optimize etmek ve oynanışı geliştirmek için büyük miktarda çalışma yapılmıştır. Performans da geliştirildi ve oyuncuların düşük performanslı cihazlarda bile oyunu oynamasına izin verdi.

Mobil cihazlar için Minecraft Bedrock ve PC cihazları için Minecraft Java, geliştiriciler Java Parity için 51 değişiklik ekledikçe daha da yakın!

[su_box title=”Minecraft’ı indirin Daha Fazla Sürüm Burada” box_color=”#3db650″]

Leave a Reply

Your email address will not be published.