Minecraft Pe 1.16.20.52 Için Android Apk İndir

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Minecraft dünyasının tüm hayranlarına selamlar. Zaten dün, Minecraft Pocket Edition için yeni bir güncelleme yayınlandı, yani Minecraft Pocket Edition 1.16.20.52 – yeni bir Nether Güncellemesi. Yeni güncelleme zaten tüm Android kullanıcıları tarafından kullanılabilir, ayrıca dikkatinizi Minecraft PE 1.16.20.52’nin yeni sürümü   hala Xbox-Live ile çalışıyor. Yeni Nether Güncellemesinde, yeni çetelerin türü, Piglinler gibi yaratıkların burçları, çeşitli küçük değişiklikler ve iyileştirmeler ve oyunda iyileştirmeler gibi çeşitli değişiklikler sizi bekliyor.

Minecraft Pe 1.16.20.52 Için Android Apk İndir

Nether Güncellemesi MCPE 1.16.20.52’deki Yenilikler Nelerdir?

13 Temmuz’da Mojang stüdyosunun geliştiricileri, Nether dünyasına yeni değişiklikler ekleyen yeni Minecraft 1.16.20.52 güncellemesini yayınladı. Oyunun yeni sürümünde, Minecraft dünyasının hayranlarını daha da ilgilendirecek yeni değişiklikler. Piglin’in yeni bir türü, oyun ve diğer birçok küçük özelliği geliştirdi.

Yeni sürüme daha ayrıntılı bakalım.

Dikkatinizi çekeceğimiz ilk şey, bir yerde zaten okuyabileceğiniz veya arkadaşlarınızdan duyabileceğiniz yeni bir Piglin türü. Minecraft PE 1.16.20.52’nin yeni sürümünde oyuncular, Piglin BruteNether dünyasına giderken. Bu tür Biglin’in oyuncunun ellerinde veya üzerinde altın ilgisizliği ile ayırt edildiği göz önüne alındığında, bunun akrabalarına saldırmayı veya soymayı amaçlamamış olsa da rakibini öldürmeye hazır olduğu için acımasız olarak adlandırılabilir. mob. Bu Piglin diğer Piglinlere zalim değil, sadece oyuncuya.

Brub Piglin ile karıştırmayın çünkü bu çetenin davranışı daha çok Hoglin’e benzer. Bu Piglin, akrabalarıyla aynı uygar bir şekilde davranır. Bu çeteler, Piglin canlılarının alt türleri olarak sınıflandırılabilir.

Bu canlıların Nether dünyasının en önemli karakterleri olduğu kesin olarak söylenebilir. Mojang geliştiricileri Zombie Pigman’ı yeni yaratıklarla değiştirdikten sonra, bazı yeni oyun özellikleri eklendi. En ilginç olanı, oyuncuların yanmaz bir iksir veya altın bir çubuk için yararlı başka bir şey elde etmesini sağlayan, oyuncularla mal alışverişidir. Ama her şey istediğimiz kadar basit değil. Mojang stüdyosunun geliştiricileri, Cruel Piglin gibi yaratıkların Nether dünyasına ekleyerek bu süreci karmaşıklaştırmaya karar verdiler.

Bu yaratıklar akrabalarından daha güçlüdür ve ona saldırmak isteyip istemediğinize bakılmaksızın daha saldırgandır, eğer sizi görürse önce saldırır. Bu yaratıklar altını ve onunla ilgili her şeyi görmezden gelir ve saldırı için baltalar kullanır. Bu tür bir silah kullanarak, Cruel Piglins oyunculara çok fazla hasar verebilir. Dikkatli ol!

Dikkatinize odaklanacağımız bir sonraki şey, aynı Zalim Piglin’in Üssünü söylemek. Bu yer denir burç. Burası, oyuncuların herhangi bir ek komut kullanmadan tehlikeli ve düşmanca yaratıkları karşılayabilecekleri bir yer. Bastion Remnant gibi bir yerde, oyuncular Blackstone gibi yararlı malzemeler ve içinde gizlenmiş çeşitli hazineler bulabilirler.

Ve tekrar sizi uyarıyoruz, içinizde oyuncuya çok düşman olacak Piglinler gibi yaratıkları bekliyorsunuz. Sandıkları yağmalayacaksanız veya önlerindeki altın blokları kıracaksanız hemen size saldıracaklar. Başka bir deyişle, Bastion Remnant yeni başlayanlar için bir yer değildir, ancak yeterli deneyim ve güce sahipseniz, içeri girip burayı keşfetmeyi deneyebilirsiniz.

Minecraft PE’deki düzeltmeler 1.16.20.52

Yeni Minecraft PE 1.16.20.52 güncellemesi, Nether World’e ve bir bütün olarak güncellemeye birkaç yararlı ve gerekli düzeltmeler ekliyor:

1. Minecraft sunucularında özel kaplamalarla iyileştirilmiş çalışma;
2. Oynatıcının mallarının kullanılabilirliğini kontrol etmek için sistemlerin doğru çalışması;
3. Daha önce Netherite gibi bir malzeme kullanıldığında lavda daha önce yaratılan eşyaların kaybıyla ilgili bir hata düzeltildi.

[su_box title=”Minecraft’ı indirin Daha Fazla Sürüm Burada” box_color=”#3db650″]

Leave a Reply

Your email address will not be published.