Report this app

Description

Windows 10, 8 için Minecraft PE,  bir oyuncunun farklı binalar oluşturabileceği ve hayatta kalma sürecinde oyun dünyasını öğrenebileceği popüler bir oyun uygulamasıdır.Kübik evren sınırsız alana sahiptir, çok sayıda sakin, mineral, inşaat için çeşitli malzemeler, bloklar, nesneler, büyü ve diğer ilginç özellikler vardır!

Minecraft PE İndir Windows 10, 8 için

MCPE’yi  Windows Mobile’a yüklediğiniz anda unutulmaz bir macera  yaşayacaksınız . Benzersiz bir piksel grafiği, benzersiz bir orijinal atmosfer yaratır. Hayatta kalmak için böyle bir oyun görmediniz!

Bu oyuna başlayalım!

Haritada ilk kez göründüğünüzde, öncelikle sizin için yararlı olacak bazı öğeler bulmak istenir.

Değerli bir kaynak arayın, saldırgan canavarlarla savaşın, yeni oyun alanları öğrenin, binalar ve olağandışı yapılar oluşturun, mekanik oluşturun ve elementlerle deney yapın. Arkadaşlarınla ​​oynamayı sever misin?

Bu oyunda çok oyunculu mod işlevi var, bu yüzden arkadaşlarınızı davet etme ve oyun evreninin alanında birlikte eğlenme fırsatınız var!

Ayrıca Windows 10, 8 için Minecraft PE için sunucular da vardır ve dünyanın her yerinden insanlarla oynayarak bunlara bağlanabilirsiniz. Oldukça basit, sadece ana menüyü açın ve sunucular penceresine gidin.

Yeni bir maceraya hazır mısın? Daha sonra şimdi aşağıdaki linkten Windows 10 için Minecraft PE’yi ücretsiz indirebilirsiniz. Yeni bloklar, zırhlar, silahlar ve diğer eşyaları yapmak için bunları kullanmak için farklı kaynaklar toplayın. İyi oyunlar!

[su_box title=”Minecraft’ı indirin Daha Fazla Sürüm Burada” box_color=”#3db650″]

Download links

Indir

How to install Minecraft PE İndir Windows 10, 8 için APK?

1. Tap the downloaded Minecraft PE İndir Windows 10, 8 için APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.