MiniTool Partition Wizard Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

MiniTool Partition Wizard Indir - Güncellendi 2022

MiniTool Partition Wizard Home Edition 8, en sevdiğimiz disk bölümleme araçlarından biri olan ücretsiz veya ücretsiz olarak disk dönüştürme ve kopyalamayı ekler. Diskleri oluşturur, siler, hizalar, taşır, yeniden boyutlandırır, kurtarır, ayırır, birleştirir, gizler, kopyalar ve disklerin tamamını dönüştürür. Sürücü harflerini, etiket bölümlerini ve birimlerini değiştirebilir, özellikleri düzenleyebilir ve dosya sistemlerini kontrol edebilir. Tüm bunları ve daha fazlasını ücretsiz olarak yapar, ancak iş ortamları, sunucular ve özel ihtiyaçlar için premium yükseltmeler mevcuttur.

MiniTools Software Limited,  Minitool Partition Wizard’ı Windows bilgisayarınızdaki diskler ve bölümler için bir yönetici olarak geliştirdi. Donanımınızın yönetiminde alan analizi ve bölümleri silme gibi diğer işlevlere hizmet eder. Daha yüksek PC hızı için bölümleriniz için gerekli olan tüm temel sorunları veya geliştirmeleri ele almak için kapsamlı bir araç setine sahiptir.

MiniTool Partition Wizard  Free Edition, ücretsiz bölümleme yazılımının öncüsüdür  . Diğer ücretsiz bölüm yöneticilerinin aksine  MiniTool  , disk kullanımınızı optimize etmek ve verilerinizi korumak için disk bölümü yönetiminde daha güçlü ücretsiz işlevler sunar.

Ev kullanıcıları, bu güçlü ancak ücretsiz bölüm yöneticisini kullanarak bölümleri yeniden boyutlandırma, bölümleri kopyalama, bölüm oluşturma, bölümü silme, bölümü biçimlendirme, bölümü dönüştürme, bölümü keşfetme, bölümü gizleme, sürücü harfini değiştirme gibi karmaşık bölüm işlemlerini gerçekleştirebilirler. , Etkin bölümü ayarla, Dinamik Diski Temel Diske Dönüştür, Yüzey Testi, Bölüm Seri Numarasını Değiştir, Bölüm Türü Kimliğini Değiştir ve Bölüm Kurtarma. MiniTool Bölüm Sihirbazı yazılımı 32/64 bit Windows İşletim Sistemini destekler. Zevk almak!

BASITLEŞTIRILMIŞ GÜÇLÜ BÖLÜM YÖNETIMI

Windows  , her sürümde tümleşik bölüm yazılımıyla birlikte gelir  . Sorun, deneyimli bilgisayar kullanıcıları için bile kullanımlarının zor olabilmesidir. MiniTools bu alana girer ve kendi versiyonunu sunar.

Program, kullanımı  ve anlaşılması kolay olmayı hedefliyor  . Yeni başlayanlar için, yanlışlıkla yanlış sürücüyü bölümlemeden yaptığı her şeyi anlamak biraz zaman alabilir. Deneyimli insanlar için kullanımı ve anlaşılması kolay olacaktır.

Yazılımın kurulum süreciyle ilgili özel bir şey yok. Sihirbaz  , kurulup çalıştırıldıktan sonra, yaptığınız  her şeyi bilgisayarınıza göstermeye özen gösterir ve işlem hakkında herhangi bir şüpheniz olmamasını sağlar.

Son olarak, bu ücretsiz bir sürüm olsa da, başka abonelik seçenekleri olduğunu bilmek iyidir. Bu, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa, premium sürümlerden birini satın almayı düşünmek iyi olabilir. Ayrıca AOMEI gibi diğer programlarla karşılaştırıldığında  pro sürümleri daha ucuzdur.

MINITOOL PARTITION WIZARD NE YAPAR?

Bölüm Sihirbazının temel işlevleri, açılan sekmelerin üstünde görünür. Bölümlerinizi taşıyabilecek, yeniden boyutlandırabilecek, silebilecek, biçimlendirebilecek, kopyalayabilecek, etiketleyebilecek ve özelliklerini görüntüleyebileceksiniz. Soldaki listede yüzey testi gibi birkaç seçenek daha var.

Uygulama ayrıca  SSS , yardım ve destek düğmeleri sağlar. Bununla birlikte, destek yalnızca iş günlerinde verilmektedir. Ana işlemlerden diğerleri, SSD’leri hizalamak, MBR’yi GPT’ye dönüştürmek vb.

Bu program, dosya sistemlerinizi kolayca değiştirebilmeniz için kendi mantıksal bölümlerinize izin verir. Bu işlevler ayrıca önceden erişilemeyen sabit sürücü parçalarını alıp biçimlendirmenize de olanak tanır. Bir başka yararlı şey ise bir RAW sürücüsü alıp   NTFS’ye dönüştürebilmenizdir.

Ayrıca, bölümlerinizi silebilirsiniz, böylece üzerlerindeki tüm verilere, gizlilik için derin dalışlarla bile artık erişilemez  . Program, normalde biraz zaman alan yeniden boyutlandırma gibi tüm süreçleriyle oldukça hızlı hareket ediyor.

Yazılım, tüm aktif Windows işletim sistemlerinde desteklenmektedir  . Tasarımından dolayı eski sistemlerde yenileriyle herhangi bir sorun yaşamadan kullanmak kolaydır.

Ayrıca, FAT12 / 16/32, exFAT, NTFS ve Ext2 / 3/4 dahil olmak üzere çeşitli dosya sistemlerini desteklerler  . Son olarak, MTPW aşağıdakilerle sınırlı olmayan birçok sürücüde kullanılabilir: Harici Sabit sürücü, SSHD, HDD, SSD ve USB sürücüler.

PARTITION WIZARD’IN SINIRLAMALARI NELERDIR?

Sihirbazın başına gelen bazı sorunları ve  böcekleri  var. Prosedürü başlattığınızda ve sildiğinizde tamamen güvenli değildir. Bu faktör, diski silmeye çalıştığınızda bölümünüze zarar verebileceğiniz anlamına gelir.

Sen kaçabilirdik  oluşum  dikkatli değilseniz ya da yanlış bölümü yeniden boyutlandırma. İki benzer sürücü varsa, çalıştırmak istediğiniz işlem için seçenekleri görüntülerken ekran onları ayırt etmesi gerektiği gibi ayırt etmez. Değiştirmek istediğiniz şeyi seçerken dikkatli olun.

Basit olma girişimi nedeniyle, daha karmaşık işlevleri çalıştırırken daha kafa karıştırıcı hale gelebilir. Arayüz  İhtiyacınız olan bilgiyi görünmeyebilir ve böylece ücretsiz sürümü ile sınırlayıcı olabilir.

MINITOOL PARTITION WIZARD GÜVENLI MIDIR?

Evet. MiniTool Partition Wizard  güvenlidir . Sistem içinde olabilecek her türlü anti-virüs dikkatlice taranmış ve temizlenmiştir. Müşterisine lekesiz bir program sunma konusunda uzun bir geçmişe sahiptir.

Şirket güçlü  müşteri hizmeti sunmaktadır . Sahip olabileceğiniz genel soruları kapsayan geniş bir SSS var. Ayrıca, herhangi bir iş gününde ortaya çıkabilecek herhangi bir sorun için destek sağlarlar.

EN IYI ÜCRETSIZ BÖLÜM YÖNETICISI NEDIR?

Clonezilla  , Partition Wizard yerine tercih etmek için iyi bir seçenek olmayabilir. MiniTool’un bazı işlevlerine sahip olsa da, genel yönetimden çok klonlamaya odaklanmıştır. Arayüz, Sihirbazınki kadar sezgisel veya modern değildir.

EaseUs ToDo Backup  daha iyi bir alternatiftir. Kullanımı kolay arayüzü ve geniş yetenekleri ile MiniTool’a son derece benzer. Genel olarak, Sihirbazın yaptığı kadar çok özelliğe sahip değildir, ancak aslında temel bölüm sorunlarıyla ilgilenmeye odaklanmıştır.

Başka bir seçenek de  AOMEI Partition Assistant olabilir . İyi bir kullanıcı arayüzü sağlarken, aynı zamanda diğer muadillerine göre daha fazla özellik taşır. MTPW’nin yalnızca ücretli sürümünde bulunan bölümleri birleştirebilir. Ayrıca arayüz, disklerinizi yönetebilir. Genel olarak, çok üstün değil, ancak MiniTool yerine iyi bir seçenek olabilir.

ÜCRETSIZ BIR PROGRAM IÇIN HARIKA BIR YARDIMCI PROGRAM

Genel olarak MiniTool Partition Wizard hakkında söylenecek çok az şey var. Bilgisayarınıza herhangi bir zarar vermeden sürücülerinizi yönetmek için iyi bir iş çıkarır  . Ne yaptığını görebilir ve disklerinizi sağlıklı tutmanın ne anlama geldiğini anlayabilirsiniz veya eğer bir profesyonel iseniz, hayatınızı kolaylaştırır.

Rekabetin bir kısmı buna karşı çıkıyor. İhtiyaçlarınız için daha iyi görünüyorsa, bu programlardan birini almayı düşünebilirsiniz.

En son  güncellemeler  , İspanyolca ve Korece gibi yeni diller ekliyor. Ayrıca ShadowMaker aracı yazılıma entegre edildi, çevrimiçi yazılım kurulumu eklendi ve son olarak Veri Kurtarma modülünü güncellediler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.