Report this app

Description

APK

Filmler ve diziler eğlencede yeni bir çağa ulaştı. Eskiden video mağazaları, filmler, DVD ve televizyon satın almak ve bunların programlanmasıyla sınırlı olan şeyler, bugün sahip olduğumuz şey haline geldi: İnternette, istediğimiz zaman ve yerde izleyebileceğimiz milyonlarca seçenek.

Mmfilmes Hd Apk İndir

İzleyici internetten istediği diziyi, istediği filmi izleyebileceği için ayrıcalıklı bir konumdadır. Netflix ve diğer akış şirketlerinin genişlemesi bu senaryoda çok yardımcı oldu, ancak internet ve tam film sunan web siteleri eğlenceden hoşlananlar için şimdiden olanaklar getirdi.

Şu anda kullanıcılar cep telefonlarından erişime izin veren web sitelerini ve uygulamaları tercih ediyor, bu nedenle uygulamalar film ve dizi izleyenlerin gönlünde daha fazla yer edindi.

MMFilms HD, çevrimiçi olarak HD film izleyebilme ve film indirebilmenin yanı sıra özel bir uygulama da getirdi. Uygulama, yıl içinde yayınlanan en son sürümlere ek olarak, örneğin animasyon, aksiyon, macera, fantezi ve korku gibi içerikleri türlerine göre ayırır.

Tabii ki, istediğiniz gibi izleyebilmeniz için sezonlara ve bölümlere ayrılmış, yalnızca dizilerden oluşan bir bölümden bahsetmiyorum bile.

İster içerik kataloğunda, ister bu seçeneklerdeki dizi ve filmlerin sezonlarını ayıran dublajlı ve altyazılı seçeneklerinde izleme seçenekleri oldukça eksiksiz.

En ilginç işlevlerden biri, uygulamanın kenar çubuğunda düzenlenen içeriğin indirilmesi olabilir, ancak bilgilerde filmleri veya dizileri HD olarak indirmek için herhangi bir düğme veya gösterge yoktur, bu da kullanımı zorlaştırır ve kullanıcıları hayal kırıklığına uğratır. .

İzlemeye ek olarak, temayı değiştirmek, içeriği güncellemek, ayarlara erişmek (sadece “uygulama hakkında”) ve uygulamayı paylaşmak mümkündür. Bütün bunlar sol kenar çubuğunda “çekilebilir”.

Bu nedenle, bağlantılar ekleyen ve çeşitli altyazılı içerik getiren dünya çapında bir uygulama olan PopCorn Time örneğinde olduğu gibi, daha fazla işleve, yapılandırmaya ve hatta HD film indirme olasılığına sahip diğer uygulamalara kapılır.

İçeriğin dilini seçme seçeneği verilmemesine rağmen, uygulama daha düzenli ve MMFilmes gibi reklamlara sahip değil. Bu, Brezilya uygulamasında dublajlı ve altyazılı seçeneklerine rağmen izleyenlere daha fazla konfor getiriyor.

Diğer film ve dizi uygulamalarından farklı olmayan bazı özel sorunlara rağmen, MMFilmes uygulaması izlemek için iyi bir seçenektir, sonuçta oyuncular hızlı yüklenir, harika seçenekler sunar ve en yeni filmlerin çoğu oradadır. Brezilya’da henüz resmi olarak mevcut olmayan bazıları da dahil olmak üzere seri.

Leave a Reply

Your email address will not be published.