Modern Combat 5 (Mod, Unlocked) Android’De Ücretsiz İndir

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Modern Combat 5 Açıklaması

Savaş alanına adım atın ve harika grafikleri, yüksek güçlü silahları ve yoğun çevrimiçi çok oyunculu aksiyonu ile birinci şahıs nişancı oyunlarında çıtayı yükselten klasik oyun çağrısına cevap verin.
Modern Combat, 10’dan fazla sınıf arasından seçim yapabileceğiniz orijinal mobil FPS’dir. Biraz anlık savaş için çevrimiçi olun!

Modern Combat 5 (Mod, Unlocked) Android'De Ücretsiz İndir

Yalnız çalışmayı mı tercih ediyorsunuz? Ardından, dünyayı kurtarmak için birbiri ardına korkunç durumlardan geçerken heyecan verici kampanyada görevinizi yerine getirin.

Hiçbir yerde ücretsiz bir oyunda daha fazla birinci şahıs nişancı eğlencesi bulamazsınız!

YOĞUN ATIŞ EYLEMİ
• Bireysel ve takım liderlik tablolarının zirvesinde – herkese en iyi atış uzmanı olduğunuzu gösterin!
• Savaş alanındaki en çılgın kritik atışları yapın.
• Battle Royale moduna girin ve 70 oyuncuya kadar hayatta kalmak için savaşın.
• Çevrimiçi FPS savaşında rakip orduyu ezip geçen profesyonelleri iş başında izleyin.
• Global ve Squad sohbetinde çevrimiçi çok oyunculu saldırınızı planlayarak savaş alanında ustalaşın.
• Sınırlı süreli etkinliklerde ücretsiz ödüller ve harika ödüller kazanın.

EN İYİ MOBİL NİŞANCI KAMPANYASI Harcanabilir
olduğunuzu düşündüler, ancak kritik bir hata yaptılar. Onlara savaşı getiren tek kişilik ordu sensin!
• Çağrının sizi çeşitli birinci şahıs nişancı mücadeleleri için Tokyo’dan Venedik’e götüreceği hızlı hikaye görevlerine katılın.
• Gerçek bir adrenalin patlaması için yeni Spec Ops görevlerini oynayın.
• Birinci şahıs nişancı oyunu için mükemmel şekilde uyarlanmış harika grafikler, müzik ve ses performansları.

OG Ordusu FPS’si
 Birinci sınıf atış için 10’dan fazla benzersiz sınıfı özelleştirin ve seviye  atlayın.
• Modern dövüş tarzınızı seçin: Saldırı, Ağır, Keşif, Keskin Nişancı, Destek, Ödül Avcısı, Sapper, Kommander, Çapulcu, Morph veya Tracker.
• Harcanabilir olmayın, en iyi atıcılardan birinde gerçek bir asker olun!

MODERN BİR MUHAREBE USTASI GİBİ SAVAŞ
• Pub maçları oynayarak veya kampanya görevlerini tamamlayarak seviye atlayın .
• Kritik kararlar verin, operasyonlarınızı tamamlayın ve görevinizi yerine getirin.
• Daha düşük seviyeli silahlarda ustalaştıkça daha yüksek seviyeli silahların ve harcanabilir öğelerin kilidini açın.
• Unutmayın: Savaş alanı savaş için bir yerdir, merhamet değil.

GERÇEK SAVAŞ GİBİ, SADECE DAHA FAZLA EĞLENCE
• Yalnızca n00bs harcanabilir. Sıkı çalış, sıkı dövüş, herkesi şımart!
• Ölümün çağrısını duyduğunuzda, savaşın tüm öfkesiyle cevap verin!
• Hemen harekete geçin ve barlara hükmedin ya da arkadaşlarınızla eğlenceli bir maçın tadını çıkarın!

Modern Combat 5, İnternet bağlantısı gerektirir.

Öyleyse, hayallerinizin çevrimiçi FPS’sine hazırsanız, çevrimiçi çok oyuncuyu yeni boyutlara taşıyan bu benzersiz ücretsiz oyuna dalın. Tek başına oyun, birinci şahıs nişancı eğlencesi, takım oyunu, eSpor yarışması veya heyecan verici Battle Royale mücadelesine aç olan herkes için mükemmel.
Bu uygulama, uygulama içinde sanal öğeler satın almanıza olanak tanır ve sizi üçüncü taraf bir siteye yönlendirebilecek üçüncü taraf reklamları içerebilir.

Modern Combat 5 Blackout, Call of Duty efsanesinden esinlenen bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Aynı zamanda muhteşem bir tek oyunculu kampanya moduna ve çok sayıda oyuncu için güçlü bir çevrimiçi moda sahiptir.

Tüm Call of Duty oyunlarında olduğu gibi kampanya modu, birçok farklı senaryoyu ziyaret edebileceğiniz ve AI tarafından kontrol edilen yüzlerce düşmanla savaşabileceğiniz çok sinematografik bir deneyim sunuyor. Helikopterleri vurmanız, makineli tüfek kullanmanız, yakın dövüş silahları kullanmanız ve çok daha fazlası gerekiyor.

Modern Combat 5 Blackout’ta çevrimiçi modda bu kadar muhteşem senaryolar oynamazsınız, ancak diğer oyuncularla internette takımlar halinde savaşabilirsiniz. Artık bu türde her zamanki gibi, her oyuncu kendi sınıfını seçebilir (dört farklı sınıf vardır) ve karakterinin seviyesini yükseltebilir. Savaştan önce ekibinizi özelleştirebilir, yeni silahların kilidini açabilir, sahip olduklarınızı geliştirebilir, karakterinizin görünümünü değiştirebilirsiniz, vb.

Modern Combat 5 Blackout, her açıdan muhteşem bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Tek dezavantajı, etkileyici grafikleri ve ekranda oynayan karakter sayısı ve patlayıcılar nedeniyle, en güçlü Android cihazlarda bile yavaş bir performans gösterme eğiliminde olmasıdır.

Modern Combat 5 eSports FPS hakkında daha fazla bilgi

Modern Combat 5, android platformu için birinci şahıs nişancı oyunudur. Yüklemek ve oynamak için sabit bir internet bağlantısı gerektirir ve internet olmadan oyunu oynayamazsınız. Kullanıcılar, tek oyunculu hikaye modunun keyfini çıkarabilir veya dünyanın dört bir yanından oyuncularla çok oyunculu modu oynayabilir.

Bu oyunun grafik kalitesi, oyunun Gameloft tarafından geliştirilmiş olması nedeniyle birinci sınıf  . Diğer FPS oyunlarında bulabileceğiniz çok fazla uygulama içi satın alma yoktur. Satın alma, genellikle sandık satın almak ve planları yükseltmek için kullanılabilecek beceri puanları satın almanızı ister. İlerleme, tek oyunculu ve çok oyunculu arasında birleştirilecek. Bu, bir modda kilidi açılan deneyim ve öğelerin diğer moda aktarılması anlamına gelir; bu, birini diğerine tercih eden oyuncular için harika olacaktır.

Oyuncunuz, oyun ilerledikçe gelişir ve yeni öğelerin kilidini açar. Yani daha iyi ekipmana sahip olmak istiyorsan, bunun için oynaman gerekecek. Ve ilerledikçe, Beceri Puanları kazanarak ve harcayarak sınıfa özgü becerilerin kilidini açacaksınız.

Modern Combat 5 Kontrolleri ve Oyun Modları

Ekrandaki kontrol şemaları, ikili kontrol çubuğu düzenlemesine dayanır. İleri / geri yürümek ve bir yandan diğer yana saldırmak için ekranın sol tarafını sürükleyin ve nişan almak için sağ tarafı kullanın. Kontrollerin  android telefonlar için PUBG mobile ile neredeyse aynı olduğunu  söyleyebilirsiniz .

Tek Oyunculu Hikaye Modu

Hikaye modu, bir Budist tapınağı, hareketli bir metropol ve bir askeri üs dahil olmak üzere altı farklı bölgede gerçekleşir. Her alanda her biri 4-6 görev içeren 3 aşama vardır. Her görevi tamamlamak, ilerlemenizi sağlayacaktır. Her Modern Combat 5 görevi, çoğunlukla hayatta kalmak ve terörist sebepleri anlamakla ilgilidir. Yol boyunca ekibinizi bir keskin nişancı tünelinden korumaya, birkaç odayı delip geçmeye, bir hedefi öldürmeye veya bir rehineyi kurtarmaya çağırabilecek hızlı görevler var.

Tek oyunculu hikayeye birkaç ayrıntı daha ekleyerek işler geliştirilebilir.

Çok

Modern Combat 5’te çok oyunculu mod oldukça basittir. Oyuncular yalnızca rastgele modla başlarken, siz ilerledikçe diğer aşamalar açılır. Çok oyunculu modlar şunları içerir:

  • Herkes tek
  • Takım savaşı
  • Bayrağı Ele Geçir
  • Bölge Kontrolü
  • Profesyonel Turnuva
  • Şunlar

Diğer oyuncularla sohbet edebilir ve diğer çevrimiçi oyunculara karşı bir takım oyunu oynayabilirsiniz. Oyunu indirmek için yukarıdaki indirme düğmesine tıklamanız yeterli. Oyun istatistiklerinizi aşağıdaki yorumlar bölümüne bırakmayı unutmayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published.