Monopoly Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 2

Report this app

Description

Monopoly Indir - Güncellendi 2022

PC için Tekel  resmi bir rekreasyon olan  popüler masa oyunu  o tarafından yayınlanan dünyanın dikkatini çekmek başarmış  Hasbro  ticaret, müzakere teması hakkında Merkezli uzak 1935 yılında ilk defa, satın alma kara, gelişmekte olan işletmeler ve kira toplamak, bu eğlenceli ve  öğrenmesi kolay masa oyunu  genellikle tüm aileler tarafından oynanır ve özellikle ekonominin temellerini öğrenmek ve sezgisel olarak matematikte daha bilgili hale gelmek isteyen genç oyuncular için ilgi çekici olabilir.

Bu hit tahta oyununun bilgisayar versiyonu  tüm görsel ve oyun öğelerini PC ekranının önünde biraz eğlence bulmak istediğinizde çalınabilecek eğlenceli bir video oyununa dönüştürür. Grafikler, çok sayıda kesintisiz animasyon ve geçiş ile iyi tasarlanmış ve göz alıcıdır. Kullanıcı arabirimi öğeleri, her yaştan oyuncunun tüm varlıklarını, banka hesaplarını ve daha fazlasını kolayca gözden geçirebilmelerini sağlayan aerodinamik ve kolay erişilebilirdir. PC için Tekel  ayrıca tüm zar rulo, oyuncu hareketleri ve ödemeler otomatik hale. Oyunda çeşitlilik sağlamak için oyuncular aynı zamanda  maçın oynanış şeklini değiştirebilecek çok çeşitli “özel kuralları” etkinleştirebilir veya reaktif hale  getirebilir.

Yana  Desktop için Monopoly artık tüm ekonomik hamleleri idare ediyor, oyunun bu sürümü manuel olarak para işlemek ,  kiraları hesaplamak ve   diğer oyuncularla para alışverişi yapmak istemeyen oyunculara kolayca hizmet edebilir  . Ancak, masa oyununun uzun zamandır taraftarları, oyuncuları meşgul edebilecekleri, doğrudan müzakere edebilecekleri ve hile veya gizlemeye çalışan diğer oyunculara işaret edebilecek ödemelerde herhangi bir yanlışlığı tespit edebilecekleri diğer oyuncularla etkileşime girerken “kişisel dokunuş” eksikliğini yaşayabilirler. senden bir şey. Bu  gerçek dünya öğeleri  genellikle basit bir oyun tekelini kişiliklerin çatışmasına yükseltebilir ve tüm oyunculara inanılmaz bir eğlence sağlayabilir.

Bu oyun sadece bir ekrana sahip olsa da   , tahtanın çeşitli öğelerine işaret edebilen dinamik bir 3D kamerayla , oyunun yükleme boyutu şaşırtıcı bir şekilde 200 MB’nin üzerindedir, bu da birkaç on yıl önce bir oyun için çok fazlaydı. Maksimum oyuncu sayısına ulaşmak için geliştiriciler  , Windows XP, ME, 98SE, Windows 2000 ve Microsoft Windows’un tüm modern sürümleri dahil olmak üzere Windows işletim sisteminin neredeyse tüm sürümleri için bir  Tekel  oyununu optimize ettiler .

Monopoly  , mülk edinmenizi ve en fazla parayı elde etmek için arkadaşlarınızla rekabet etmenizi sağlayan sevilen ve klasik masa oyunu PC oyunudur.

Çoğu insan muhtemelen tekel ve diğer masa oyunları oynamayı sevmektedir   . Klasik masa oyunu eğlencesi ve kesik boğaz oda kapitalizmi kombinasyonu, Monopoly’yi 1980’lerde büyümeye mükemmel bir eşlik haline getirir.

Monopoly Here & Now,  popüler klasiğin , aynı güvenilir oyun ve tahtaya sahip, güncellenmiş konumlar, yardımcı programlar ve durumlarla güncellenmiş bir sürümüdür . Örneğin, dört demiryolunun orijinal oyuna gireceği alanlarda O’Hare International ve New York’ta JFK gibi popüler aiprots var. Geleneksel Tekel kullanım alanları da kredi kartlarına ve cep telefonu hizmet ücretlerine faiz ödemeye dönüştürüldü. Oyunun her aşamasında ele alınan para miktarı da oldukça farklı. Eski günlerde olduğu gibi 60 $ karşılığında mülk satın alamazsınız!

Monopoly Here & Now’ın tasarımı hemen tanıdık, ancak  animasyonlu karakterler ve parçalar gibi çok sayıda yeni öğe içeriyor  . Aslında, animasyonlar yaklaşık beş dakika sonra biraz can sıkıcı olmaya başlar (ve seçenekler menüsünde bunları devre dışı bırakamazsınız). Oyuna nüfuz eden müzik ve ses efektleri devre dışı bırakılabilir, bu da şanslı çünkü yaklaşık beş saniye sonra rahatsız ediyorlar.

Monopoly’nin ipotek ve açık artırma gibi diğer unsurları oldukça iyi bir şekilde uygulanmaktadır, ancak bilgisayar her hareket ettiğinde uyarı penceresinde hala “ipotek etmek istediğiniz bir mülkü tıklayın” yazıyor, bu da bazı kullanıcıları daha fazla bir şey olduğunu düşünmelerine karıştırabilir. onların sırası bile olmadığında yapmalıyım.

MONOPOLY PLUS NASIL İNDIRILIR VE KURULUR

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Monopoly Plus indirmeyi tamamladıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Monopoly.Plus.zip’e Ayıkla” ya tıklayın (Bunu yapmak için buraya girebileceğiniz WinRAR’a sahip olmalısınız  ).
 4. Monopoly Plus klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın

SISTEM GEREKSINIMLERI

 • İşletim Sistemi:  Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümler)
 • İşlemci:  Intel Core i3-550 @ 3.0 GHz veya AMD Phenom II X4 945 @ 3.0 GHz veya eşdeğeri
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Ekran  Kartı : NVIDIA GeForce GTX460v2 veya AMD HD7750 (Shader Model 5.0 veya üstü ile 1024 MB VRAM)
 • DirectX:  Sürüm 11
 • Depolama:  2 GB kullanılabilir alan

Leave a Reply

Your email address will not be published.