Mount & Blade II: Bannerlord Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Mount and Blade Bannerlord Indir - Güncellendi 2022

Oyun hakkında

Mount & Blade II: Bannerlord, beğenilen ortaçağ savaş simülatörü ve rol yapma oyunu Mount & Blade: Warband’ın merakla beklenen devamıdır. 200 yıl önce kurulmuş olan bu sistem hem detaylı dövüş sistemini hem de Kalradya dünyasını genişletiyor. Kuşatma motorlarıyla bombardıman dağ haslıkları, şehirlerin arka sokaklarında gizli suç imparatorlukları kurun veya iktidar arayışınızda kaotik savaşların kalınlığına uğraın. Kalradia’nın geniş kıtasından yolunuzu keşfedin, baskın yapın ve fethedin, yol boyunca arkadaşlarınız ve düşmanlarınız olun.
 Kendi ordunuzu yükseltin ve onu hareketin içinde yönetin, birliklerinizin yanında komuta edin ve savaşın. Kendi yaratımınızın tamamen farklı bir macerasını yaşamak için oyunu özelleştirin. Mount & Blade II’yi geliştirmek için kullanılan motor ve araçlar: Bannerlord topluluğun kullanımına sunuluyor, böylece modüller Calradia’yı yeniden yorumlayabilir veya kendi dünyalarını yaratabilirler! Oyunu oynamak istediğiniz şekilde oynayın! İki oyunun aynı olmadığı dinamik bir sanal macerada kendi yolunuzu çizin.
Oyun tarzınıza uygun kendi karakterinizi oluşturun ve geliştirin. Bir yeteneğe hakim olmanızı temsil eden çeşitli avantajlara erişirken, eylemler gerçekleştirerek yeteneklerinizi geliştirin. Tütsüden savaş gemilerine kadar her şeyin fiyatının arz ve talep ile dalgalandığı simüle edilmiş bir feodal ekonomide malların ebb ve akışının kullanılabilirliğini görün. Bir kuşatmadan sonra açlıktan bir şehre ilk tahıl getiren veya haydutlar tarafından boğulmuş bir karavan rotasını tekrar açarak anarşiyi kendi avantajınıza çevirin. Oyunun öğrenmesi kolay ama ustalaşması zor olan derin ve sezgisel savaş sistemini kullanarak düşmanlarınızı yok edin. Savaş alanına girin ve her biri kendi detaylı AI’sına sahip yüzlerce ekran birimi ile birinci veya üçüncü kişi perspektifinde ortaçağ savaşının vahşeti yaşayın.

Mount & Blade II: Bannerlord Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Mount & Blade II: Bannerlord indirmeyi tamamladıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Mount To Extrac. &. Blade.II.Bannerlord.v1.4.1.zip” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmalısınız. buraya gelebilir  ).
 4. Mount & Blade II: Bannerlord klasörünü çift tıklatın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Mount & Blade II: Bannerlord Ücretsiz İndir

Mount & Blade II: Bannerlord Free Download’ı doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

MONTAJ VE BIÇAK II: BANNERLORD (E1.4.1) BOYUT: 38.16
GB

Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiş, yani yüklemek zorunda değilsiniz. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı tıklayın

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi:  Windows 7 (64-bit)
 • İşlemci:  Intel® Core ™ i3-8100 / AMD Ryzen ™ 3100
 • Bellek:  6 GB RAM
 • Ekran  Kartı : Intel® UHD Grafik Kartı 630 / NVIDIA® GeForce® GTX 660 2GB / AMD Radeon ™ HD 7850 2GB
 • Depolama:  60 GB kullanılabilir alan
 • Ek Notlar:  Tümleşik GPU’lar ek 2GB sistem RAM’i gerektirir. Bu tahminler son sürüm sırasında değişebilir.

Crysis 3 Indir

Farming Simulator 19 Indir

UTorrent Indirme

ARK Indi

Call of Duty Modern Warfare 3 Indir

Red Dead Redemption 2 Indir

Max Payne 3 Indir 

Call Of Duty Black Ops 2 Indir

Slime Rancher Indir

Download links

Indir

How to install Mount & Blade II: Bannerlord Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded Mount & Blade II: Bannerlord Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.