Mount and Blade Warband Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 2

Report this app

Description

Mount and Blade Warband Indir - Güncellendi 2022

Mount & Blade: Warband indirilebilir oyunların inanılmaz bir mücevheridir; çok fazla para ve pazarlama yapmadan PC oyunlarının oyuncularında kendi alanını elde ettiği bu oyunlardan biri. Ve bu oyun, savaş simülasyonu ve ortaçağ hayatı olduğu için gerçekten iyi keşfedilmemiş bir türü işgal ediyor .

Warband, en iyi tasarlanmış ve en gerçekçi bir fizik ile animasyonlar aracılığıyla yiyecek ve at üzerindeki kavgaların eylemini yeniden yaratır . İlk kez denerseniz, sizin için garip ve hatta sakar olacaktır, ancak şimdi kilo ve zırh ve kol kilolarıyla donatılmış bir efendim, 4 metreden fazla zıplayamayan bir insan olduğunuzu ve arkada 20 kesime tahammül etmeyin.

Oyun, kum kutusuna benzer bir haritada bir oyuncu için gerçekten büyük bir kampanyaya sahip  . Bu, kararlı bir şekilde oynamanızın zorunlu olmadığı ve kendi kaderinize karar verdiğiniz anlamına gelir. Kalradya’nın efendisi olacak mısın? Yoksa yolunda bulunan her şeyi yok eden bela mı? Belki de, geri kalan her şey savaşırken iyi bir hazineyi çalmaktan faydalanmak istersiniz … Calradia,  Avrupa stilini, İskandinav stilini, Arap ve Moğolları taklit eden 5 grupla entrika ve savaş dolu bir kıta.  . Prenses ile evlenebilecek, vasiler alabilecek ve tam bir ticaret sistemine, diplomasiye ve ordunuzun yönetimine sahip olacaksınız  .

Savaşlarda çok fazla deneyim kazandıktan sonra , 64 oyuncuyla inanılmaz savaşlarda savaşabileceğiniz çok oyunculu modda kendinizi test  edebileceksiniz . Şüphesiz, kaleleri kuşatmanın en çok vurgulananlardan biri olmasına rağmen, bayrağı ele geçirmek, herkese karşı vb.Gibi farklı oyun modları vardır.

Diğer oyuncuları yenerek para kazanın ve çok çeşitli silah ve zırhlar arasından seçim yapabilirsiniz.

Mount & Blade: Warband gerçekten iyi optimize edilmiş bir oyun ve hem en küçük bilgisayarlarda hem de son nesil bilgisayarlarda gerçekten iyi çalışıyor. Bugün bulabileceğimiz en iyi grafiklere sahip değil, ancak oyundan yapılan her güncellemede gelişiyorlar ve ayrıca gerçekten aktif olan bir oyuncu ve modderler topluluğunun çalışması sayesinde yeni içerikler eklendi. Basit veya karmaşık bir oyun değil, ancak bir şans verirseniz, en sevdiğiniz oyunlardan birinde olacak.

WINDOWS IÇIN DENEME SÜRÜMÜ PC OYUNLARI PROGRAMI

Zırhınızı ve yaylanınızı Mount & Blade’de atlayın ve sizi eyerinize koyan ve kendi kaderinizden sorumlu bir dizi boyunca! Windows PC ve Mac için Steam dağıtım ağında bulunur.

HIÇ GÖRMEDIĞIN GIBI SAVAŞ

Mount & Blade, bir atın arkasından eşsiz bir savaş olan bir savaş deneyimi sunuyor. Doğru adıyla, oyundaki dövüşlerin çoğu asil bir binanın arkasına monte edildiğinde gerçekleşir. Her şey otantik ve ne olursa olsun görevlerinde size yardımcı olacak çok çeşitli silahlar var. Kalradya ülkesi savaşla doludur ve siz sadece içinde bir adam bir miras ve bir kader ortaya koymaktadır.

Download links

Indir

How to install Mount and Blade Warband Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded Mount and Blade Warband Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.