Mount & Blade: Warband Ücretsiz İndir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

[Mount & Blade: Warband] Sürekli savaşla parçalanmış bir ülkede, kendi sertleştirilmiş savaşçı grubunuzu  bir araya getirmenin ve savaşa girmenin zamanı geldi. Adamlarınızı savaşa yönlendirin, krallığınızı genişletin ve en büyük ödülü talep edin: Kalradia’nın tahtı! Mount & Blade: Warband, gerçekçi monte edilmiş dövüşü ve detaylı dövüş sistemi ile ortaçağ savaş alanlarını hayata geçiren tek başına bir genişletme paketidir.

Mount & Blade: Warband Ücretsiz İndir - Güncellendi 2022

Mount & Blade Nasıl İndirilir ve Kurulur: Warband

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Mount & Blade: Warband indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Mount.Blade.Warband.v1.174.ALL.DLC.zip” e tıklayın (Bunu yapabilmek için WinRAR’a sahip olmalısınız. buraya gel  ).
 4. Mount & Blade: Warband klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Mount & Blade: Warband Ücretsiz İndir

Mount & Blade: Warband Free Download programını doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows® XP
 • İşlemci:  Intel Pentium 4 2.0 GHz veya AMD 2.5 GHz
 • Bellek:  512 MB RAM
 • Ekran  Kartı : 64MB RAM’li 3D grafik kartı
 • Sabit Disk:  100 MB kullanılabilir alan
 • Ses:  Standart ses

Download links

Indir

How to install Mount & Blade: Warband Ücretsiz İndir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded Mount & Blade: Warband Ücretsiz İndir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.