Report this app

Description

Movie Maker Indir - Güncellendi 2022

Windows Movie Maker, kullanıcıların video oluşturmasına, düzenlemesine ve paylaşmasına izin veren ücretsiz bir video düzenleme programıdır. Ancak 2020’den itibaren indirme kaynağı değişti. Bu web sitesi, Windows Movie Maker indirmenizi arşivlenmiş bir kaynaktan nasıl tamamlayacağınızı gösterir. Windows Movie Maker, Windows Live Essentials yazılım paketinin bir parçasıdır, ancak Ocak 2017’den itibaren durdurulmuştur ve artık Microsoft web sitesinden indirilemez. Neyse ki, arşivlenen dosyalara olan bağlantıları sizin için kaydettik ve yapmanız gereken tek şey dilinizi seçmek ve Windows Movie Maker indirme URL’sine bağlanacaksınız.

WINDOWS MOVIE MAKER IÇIN WINDOWS SISTEM GEREKSINIMLERI

İşletim sistemi  Windows 7’nin 32 veya 64 bit sürümü veya Windows 8’in 32 veya 64 bit sürümü veya Windows 10’un 32 veya 64 bit sürümü veya Windows Server 2008 R2.  SSE2 desteğiyle 1,6 GHz veya daha yüksek
işlemci . SSE2, Pentium 4 veya daha yeni işlemcilerde ve AMD K8 veya daha yeni işlemcilerde desteklenir.
Bellek  1 GB RAM veya daha yüksek  Minimum
çözünürlük 1024 × 576
Internet bağlantısı  Çevrimiçi hizmetler için çevirmeli bağlantı veya yüksek hızlı Internet erişimi gerekir (ayrıca sağlanır – yerel veya uzak mesafe ücretleri uygulanabilir). Bazı özellikler için yüksek hızlı İnternet erişimi önerilir.
Grafik kartı Windows Movie Maker, DirectX 9.0c veya üstünü ve Shader Model 2 veya üstünü destekleyen bir grafik kartı gerektirir. Windows 7’deki DirectX 9 donanımı için Windows Update’e gidin.

ADIM ADIM İNDIRME VE YÜKLEME TALIMATLARI

Aşama 1

Yukarıdaki indirme bağlantısını tıklayarak ve sabit diskinize kaydederek dosyayı indirin (örn. İndirilenler klasörü)

Adım 2

Dosya yaklaşık 130 MB boyutundadır ve tamamlanması birkaç dakika sürecektir.

Aşama 3

İndirme işlemi tamamlandıktan sonra, “wlsetup-all” adlı dosyaya çift tıklayın

4. Adım

Ardından, dosyanın cihazınızda değişiklik yapmasına izin vermek isteyip istemediğinizi soran bir istem görürsünüz (örn. Windows Moive Maker ve diğer Live Essentials yazılımlarını yükleyin). Devam etmek için Evet’i tıklayın.

Adım 5

Windows Live Essentials’ın kurulumu başlayacaktır.

6. Adım

Yükleme sırasında ilk seçenek, yalnızca Windows Movie Maker’ın mı yoksa tüm Windows Live Essentials yazılım paketinin mi yükleneceğini sorar. Buna Messenger, Mail, Writer, OneDrive ve Outlook Connector Pack gibi yazılımlar da dahildir.

Yalnızca Windows Movie Maker’ı kurmayı seçerseniz, “Kurmak istediğiniz programları seçin” i tıklayın ve “Fotoğraf Galerisi ve Movie Maker” ı seçin

Adım 7

“Yükle” yi tıklayın, yükleyiciniz dosyaları sisteminize yükleyecektir.

8. Adım

Kurulumunuz tamamlandığında, aşağıdaki ekranı göreceksiniz. Kapat’ı tıkladığınızda artık Windows Movie Maker’ı başlatabilirsiniz!

Bu kadar!

Başlat menüsünde Windows Movie Maker simgesini bulun ve film yapmaya başlayın!

BU INDIRME GÜVENLI MI? VIRÜS, KÖTÜ AMAÇLI YAZILIM, REKLAM YAZILIMI VEYA CASUS YAZILIM VAR MI?

Bu indirme, Microsoft tarafından yayımlanan değiştirilmemiş, orijinal yükleme dosyası olduğu için tamamen güvenlidir. İndirme düğmesi, Microsoft tarafından durdurulmadan önce yayımlanan özgün yükleme dosyasını barındırmaya devam eden archive.org’a bağlanır. Kesinlikle nasıl emin olabilirsin? Dosyayı indirdikten sonra, simgeye sağ tıklayın ve özellikleri tıklayın. Dijital İmzalar sekmesine gidin, bu dosyanın gerçekten de yazılım yayımcısı (yani Microsoft Corporation) tarafından yayımlanan orijinal dosya olduğunu ve üçüncü bir tarafça değiştirilmediğini doğrulayabilirsiniz.

Ayrıntılar sekmesini tıkladığınızda, yayıncının gerçekten Microsoft Corporation olduğunu doğrulayan ek bilgiler görürsünüz. Microsoft’u yayımcı olarak göstermeyen herhangi bir dosya bulursanız, dosyayı özgün olmadığından YÜKLEMEYİN.

Sims 2 Indir

Guitar Hero World Tour Indir

Call Of Duty Black Ops Indir

Photoshop Indir

Wallpaper Engine Indir

PES 2020 Indir

Red Alert 2 Indir

Fifa 16 Indir

Age Of Civilization 2 Indir

Solid Indir

Mount and Blade Warband Indir

Windows 7 Ultimate Indir

PTTR Indir

Fifa 2007 Indir

Camtasia Studio 8 Full Indir

Far Cry 3 Indir

Powerpoint Indir

House Party Indir

Half Life Indir

Download links

Indir

How to install Movie Maker Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded Movie Maker Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.