Report this app

Description

Ücretsiz video düzenleme yazılımı

Movie Maker Indir Güncellendi 2022

Easy Video Maker, bir kuruş maliyeti olmadan multimedya içeriğini düzenlemek ve üretmek için ücretsiz bir yazılımdır. Uygulama oldukça kapsamlı ve düzgün kullanmadan önce düzenleme hakkında bilgi gerektirecek. Tüm özellikler arasında, uygulamanın kendi ekranını kaydedebildiğini ve ayrıntılı bir arayüze sahip olduğunu göreceksiniz.

Kalifiye kullanıcılar için iyi bir editör

EVM, seyahatlerine başlayan çoğu acemiyi karıştıracak çok çeşitli araçlar ve özellikler sunduğu için deneyimli kullanıcılar için en iyi seçim düzenleme yazılımıdır. Ancak, dağınık arayüzüne alıştıktan sonra uygulama tüm beceri seviyeleri tarafından kullanılabilir.

Bu  Windows 7 Video düzenleyicisi,  aldığı her güncellemeyle yeni özellikler ve hata düzeltmeleri alır ve mevcut sürümü on beşten fazla özellik ve sayma içerir. Bu özellikler, kullanıcı arayüzünün dağınık olmasına neden olan şeydir, ne kadar çok seçenek varsa, bu menü o kadar kaotik hale gelir.

Uygulama 64 bit işlem sisteminde çalışır ve çok çekirdekli işlemcileri ve donanım hızlandırmayı destekleyebilir. Aynı anda bir grup videoyu düzenlemeye çalışırken eski sistemlerde uygulama mücadelesini fark edeceksiniz.

Arayüz

Easy VideoMaker’ın  sunduğu çok sayıda araç ve özellik  nedeniyle, arayüzün ekranınızı karmaşıklaştıran çok fazla seçenekle dolu olması beklenmelidir. Öğrenmeye yeni başladıysanız, bu yön size engel olacaktır.

Kurulum süresi

Videoları hemen düzenlemeniz gerekiyorsa, bu uygulama ilk tercihiniz olmayabilir. Easy Video Maker’ı kurmak için gereken süreç   uzundur. Karmaşık adımlar yoktur ve tamamlandığında uygulama herhangi bir sorun olmadan çalışır.

Ayrıntılı zaman çizelgesi katmanları

Videonuzun zaman çizelgesini yönetmek, özellikle yeni gelenler için biraz kafa karıştırıcı olabilir.  Zaman çizelgesi katmanlarınız üzerinde çalışırken ayrıntılı bir ekran sunan yazılımla  , etiketleri çabucak okuyabilir ve karışmadan ve hata yapmadan medya ekleyebilirsiniz.

Bu, bu editörü yeni başlayanlar için harika kılan özelliklerden   biridir ve uygulamanın bir uzmana yararlılığını engelleyebilir.

Medya araçları

Bu program, videolarınızı düzenlemek için kullanılan çok çeşitli özelliklere sahiptir. Bir harika özellik, aynı anda birden fazla videoyu düzenlemenizi sağlayan toplu işlem desteğidir.

 Lirik veya karaoke videoları kolayca oluşturmak için video yapıcıyı da kullanabilirsiniz  . Bu videolar hem 2D hem de 3D tarzlarda oluşturulabilir. Videoları geliştirmek için hareket efektleri ve maskeleme efektleri kolayca eklenebilir.

Temel video düzenleme özellikleri arasında kırpma, kesme, mikrofon, birleştirme, solma ve daha birçok özellik bulunur. Bu temel özelliklerle, ev filmlerini göreli olarak kolayca düzenleyebilirsiniz. Ancak isterseniz, nasıl olduğunu öğrendikten sonra daha gelişmiş videolar oluşturmak ve ilginç efektler kullanmak mümkündür.

Dosya türleri

Videolar birçok dosya türünde gelir ve Easy Video Editor çok sayıda kullanılabilir türü işleyebilir. Bu, önceden ayrı bir dönüştürücü kullanmanıza gerek kalmadan dosyalar üzerinde çalışabilmenizi sağlamak için herhangi bir video aracının önemli bir özelliğidir.

Desteklenen dosyalar MP4’leri, FLV’leri, MKV’leri, MPEG ve daha fazlasını içerir. Desteklenen tüm kullanılabilir ses ve video dosyası türleri için toplam sayı 25’in üzerindedir. Bu, MTS, TS, OPVG, 3GP, MP2, MP3 ve diğer popüler türler gibi diğerlerini içerir.

Easy Video Maker  birden fazla dosya türünü desteklediğinden , profesyoneller ve acemiler için harika bir araçtır. Ayrıca, bir proje üzerinde çalışırken yeni ses veya video dosyaları eklemenin önemli bir parçasıdır.

Alternatifler

As  EasyVideoMaker  daha büyük bir konum veya etiketli katmanları özelliği sevmediğim eğer sizin için ideal olmayabilir, daha iyi cevap verecek duruma alternatifler vardır.

VideoProc  ,  donanımınızı zorlamadan çarpıcı ve profesyonel kalitede videolar oluşturmanıza yardımcı olacak birçok araç içeren  çok işlevli bir video düzenleme aracıdır .

Icecream Video Editor  , tüm video düzenleme projeleriniz için kullanışlı özellikler sunan ücretsiz bir yazılımdır. Uygulama minimalist araçlara ve efektlere ihtiyaç duyan herkes için mükemmeldir.

HitFilm Express  , video düzenleme yazılımına profesyonel bir görünüm ve his verir  . Kolayca yeni efektler eklemenizi sağlar ve yaratıcı yönünüzü ifade eder.

Pratik yapmak mükemmelleştirir

Easy Video Maker, video düzenleme  konusuna aşina olan kullanıcılara sunmak için birçok özelliğe sahip  güçlü ve  ücretsiz bir video düzenleyicisidir . Görüntülenen tüm ayrıntılar ve seçenekler nedeniyle arayüz karmaşıklaşabilir, ancak uygulamaya alıştıktan sonra yönetilebilir.

Videolarınıza efekt eklemek kolaydır ve temel düzenlemelerden dekoratif öğelere kadar ekleyebileceğiniz veya değiştirebileceğiniz bir ton efekt vardır.

Yazarın yorumu

Artıları

  • Lirik yapıcı

  • Ekran kaydetme seçeneği

  • Ayrıntılı zaman çizelgesi katmanları

EKSİLERİ

  • Uzun kurulum

  • Dağınık arayüz

  • Öğrenme eğrisi gerektirir

  • Önizlemeler genellikle gecikiyor

Photoscape Indir

Directx Indir 

Combofix Indir

Video Indir

GOM Player Indir

Excel Indir

Utorrent Indir

Youtube Video Indir

Internet Download Manager Indir

IDM Indir 

Word Indir 

Microsoft Office Indir

Tencent Gaming Buddy Indir

Teamviewer Indir

IFS Indir

PUBG Mobile on PC With Bluestacks Indir

Photoshop Indir

iTunes Indir

Nero Indir

Download links

Indir

How to install Movie Maker Indir Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded Movie Maker Indir Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.