Mr.President Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 2

Report this app

Description

Mr.President Indir - Güncellendi 2022

Sayın Başkan yakında ABD başkanı olacak ve kurşun geçirmez bir adam ve en iyi koruma Dick Johnson’ı oynayacaksınız. Başkan adayı Ronald Rump’ı her ne pahasına olursa olsun korumak için yemin ediyor. Medya zaten seçimleri hileli hale getirdi ve halk imajını lekeledi. Şimdi hayatını da almaya çalışıyorlar, bu yüzden Rump’ı herhangi bir şekilde veya şekilde kurtarmalısınız. Ronald Rump’ı kurtarmak için sıçrayabilir, çevirebilir, yuvarlayabilir ve fırlatabilirsiniz. Yüce dolar ile korumak, hizmet etmek ve sonra yaşamak sizin görevinizdir. Oyunun komik kısmı, aksiyon ve kaya sert vücut imhası ile dolu olmasıdır. Onu suikast girişimlerinden kurtarmanız gereken 50 seviye oynayacaksınız. Tüm bu oyunda gerçekten eğlenceli ve eğlence dolu. Ayrıca Sonic Adventure 2 Battle’ı indirmek isteyebilirsiniz.

Sayın Başkan’da , modern bellekte en nefret edilen başkan adayını  – aşındırıcı Ronald Rump’ı korumak için atanan cesur, kendini feda eden Gizli Servis ajanının rolünü üstleniyorsunuz  . Her seviyede, adayınızın hayatını kurtarmak için kendinizi bir suikastçı mermisinin önüne atmanız gerekir  . Neyse ki, kurşun geçirmezsin, çünkü bir sonraki seviye ölümcül çekimi saptırmak için başka bir suikastçı ve umutsuz bir dalış getirecek.

Oynanış basit: adayın önünde devriye geziyorsunuz ve  atış bittiğinde koşuyor ve yoluna atlıyorsunuz . Burada zamanlama çok önemlidir; çok erken veya geç atlayın ve bu seçimin erken bir sonu. Kendinizi bir merminin önüne atmak eğlenceli, ama Sayın Başkan! aslında tek şaka oyunudur. Durumun saçmalıklarına iyi bir kahkaha attığınızda, seviyeleri biraz tekrarlı hissetmeye başlayabilir. Zorluk seviyesi arttıkça, zorluklar da sinir bozucu bir şekilde rastgele hissetmeye başlayabilir; başarılı olmak için mermi yörüngesine göre yerleşiminizde biraz şansa ihtiyacınız olabilir.

SAYIN BAŞKAN PC OYUN AÇIKLAMASI

Bay Baskan! PC Oyunu Bir Aksiyon Ve Macera Oyunu. Oyun Geliştirici X  Kendi Indie altında Bu Indie Oyunu Geliştirdi ve Yayınladı. Bu Fizik Tabanlı Simülasyon ve Politik Oyun 10 Ekim 2016’da Çıktı. Oyun Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Aday Ronald Rump’ı Koruma Kavramı ile Başlıyor. Oyun bir kaya zor adam ve aynı zamanda kurşun geçirmez bir adam olan Dick Johnson rol oynamak zorunda. Cumhurbaşkanlığı Kampanyalarında Dünyadaki Liberal Medya’nın Tüm Tehditlerinden Sağlığı Korumalı. Mekanlarda Sıçrama, Yuvarlanma, Çevirme ve Daha Fazlası gibi Her Türlü İşlem Yapabilirsiniz.

BAY BASKAN! PC OYUNUNA GENEL BAKIŞ

Bu Sayın Başkanda Yapıların Yok Edilmesi Mümkün! PC Oyunu. Oyun, Adayını Ölümden Tasarruf Etme Sürecinde Lokasyonlardaki Yapıları Yok Edebilir. Yaşam masraflarınız için çok önemli olan Cumhurbaşkanı Adayını koruyarak para kazanmanız gerekiyor. Oyun Başkan Adayını 50’den Fazla Zorlayıcı Suikast Girişiminden Korumalı. Efendisinin ölümünü durdurmak için eylemlerinin doğru zamanlamasını sürdürmek zorundadır. Ayrıca, onu ölümden kurtarmak için efendinizi itebilir veya atabilirsiniz. Tam Oyun Deneyimi Sadece Sayın Başkan Ücretsiz İndir PC Oyunu ile Mümkün. Oyun, Oyun Sürecinde Herhangi Bir Maliyetle Rump Hayatını Tasarruf Becerilerini kanıtlamak zorunda.

Bu Sayın Başkan Ücretsiz İndir PC Oyunu Dolar kazanmak Ana Hırsınız. Üstün Kaliteli Grafiklerle Birlikte Yüksek Kaliteli Görseller Oyunu En İyi Çözünürlükte Sunacaktır. Fantastik Filmlere Ek Olarak Müthiş Oyun Sesleri Oyun Aracılığıyla Cazip. İlginç Vücut Koruma Kavramı ve Özel Yetenekler Oyunculara Büyük İlgi Yaratacak.

SAYIN BAŞKAN PC OYUN ÖZELLIKLERI

Sen Sayın Başkan Yükledikten Sonra Bazı Özellikleri Yaşayın Bilgisayarınıza Hangi PC Oyunu İndir.

 • Özel Yeteneklere Sahip Vücut Koruma Yeni Kavramı.
 • Başkan Adayının Hayatını Kurtarın Ronald Rump.
 • Oyunda Olası Tüm İşlemleri Yapın.
 • 50 Suikast Girişiminden Bürüm Hayatını Kurtarın.
 • Yeteneklerinizi Kullanarak Düşman Mermilerini Yansıtın.
 • Başkanlık Kampanyaları İçin Tüm Dünyayı Seçin.
 • Her Görevi Başarıyla Tamamlayarak Para Kazanın.
 • Her Görev Oyunda Özel Ödül Miktarını Ödüllendirecektir.
 • Sağlığın Hayatını Kurtarırken Doğru Zamanlamayı Koruyun.
 • Can Kurtarma Sürecinde Herhangi Bir Yapıyı Yok Edin.
 • Hayatını Kurtarmak İçin Efendini İt veya At.
 • Herhangi Bir Maliyetle Ölümü Durdurma Becerilerinizi Kanıtlayın.
 • Üstün Grafiklerle Birlikte Yüksek Kaliteli Görseller.
 • Müthiş Oyun Sesleri Ve Fantastik Film Müzikleri.
MR PRESIDENT PC GAME SISTEM GEREKSINIMLERI

minimum sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows
7/8 / 8.1 / 10 İşlemci: INTEL 2.3 GHz Çift Çekirdekli
RAM: 1 GB
Video Belleği: 256 MB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 260
Ses Kartı: DirectX Uyumlu
DirectX: 9.0c
Sabit Disk: 4 GB ücretsiz

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows
7/8 / 8.1 / 10 İşlemci: INTEL Core i7
RAM: 8 GB
Video Belleği: 2 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970
Ses Kartı: DirectX Uyumlu
DirectX: 11
Sabit Disk: 4 GB ücretsiz

Leave a Reply

Your email address will not be published.