Report this app

Description

Ücretsiz uygulama ile GPU performansını artırın

MSI Afterburner download PC, grafik kartlarınızın performansını artırmanıza yardımcı olabilecek ücretsiz bir GPU hız aşırtma aracıdır. Windows için tasarlanan program, oyun içi GPU izleme , donanım özelleştirme, farklı ayarlar için çoklu profiller ve daha fazlası gibi sayısız özellik sunar  . Fan hızını, sıcaklığı, voltajı, belleği ve daha fazlasını değiştirmek için aracı kullanabilirsiniz.

MSI Afterburner ne işe yarar?

Günümüzde birçok oyun ve  uygulama, yüksek bir GPU veya Grafik İşlem Birimi gerektirir. Uygun sistem gereksinimleri olmadan, gecikmeli veya olması gerektiği gibi performans göstermeyen oyunlar oynayabilirsiniz. Böyle bir sorunla karşılaştığınızda pahalı bir grafik kartı satın almayı düşünebilirsiniz. Ancak bunun yerine, sorunu atlamaya yardımcı olan bir yazılım programı kullanmayı denemelisiniz.

MSI Afterburner, GPU’yu overclock etmenize, grafik kartı performansını izlemenize , kıyaslama yapmanıza ve video yakalamanıza yardımcı olan böyle bir araçtır  . Program ayrıca 5 adede kadar profil oluşturma, özel ayarları anında yükleme, fan hızını kontrol etme ve üçlü aşırı gerilim seçeneği de içerir. En iyi yanı, tüm  özelliklerinin tamamen ücretsiz olmasıdır !

Kapsamlı arayüz

Ne zaman  senin Windows 7’de MSI Afterburner indirmek  veya PC üzerinde, bir temiz bir arayüzde rastlamak  siyah beyaz tema . Ekranın ana pencereleri iki kaydırıcıyı gösterir: biri GPU’yu ölçmek için, diğeri ise belleği ölçmek için. Kalan kaydırıcılar bilgisayarınızın sıcaklığını, mevcut voltajı, çekirdek saat bilgilerini, fan hızını ve daha fazlasını gösterir.

Oyun kullanım gereksinimlerinize göre herhangi bir kaydırıcıyı kullanabilirsiniz. Güncellendikten sonra, bu ayarları profil olarak kaydedebilir ,  böylece istediğiniz zaman anında geçiş yapabilirsiniz  . Kaydırıcıların hemen altında program, tam adı ve sürümü de dahil olmak üzere mevcut grafik kartının ayrıntılarını görüntüler. Gerekirse, mevcut sürücüyü en son sürüme güncellemek için bu bilgileri kolayca kullanabilirsiniz.

Bunun dışında işlevlerden,  MSI Afterburner indir  ayrıca özellikleri  15 derileri toplam  için kullanabileceğiniz  onun düzenini özelleştirmek . Mevcut dış görünümü bir başkasıyla değiştirmek için, Ayarlar sekmesine tıklamanız, Kullanıcı Arayüzü işlevini ziyaret etmeniz ve dış görünüm için ayrılmış menüyü açmanız yeterlidir. Buradan beğendiğinizi seçip kaydedebilirsiniz.

Yeni bir görünümün yürürlüğe girmesi için uygulamayı yeniden başlatmanız gerekecek.

Çok yönlü izleme

MSI Afterburner yardımıyla GPU’nuzun  bellek saatini , çekirdek saatini, sıcaklığını, voltajını, takometresini, gücünü ve fan hızını izleyebilir ve kontrol edebilirsiniz . Elinizdeki bu verilerle, daha iyi bir oyun deneyiminin keyfini çıkarmak veya yüksek yoğunluklu uygulamaları kullanmak için GPU’yu overclock edebilirsiniz  . GPU’nuzun ayarlarında yaptığınız değişiklikleri 5 ayarlanabilir ayarda kaydedebilir ve her bir temel gereksinim arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz.

MSI Afterburner’ı herhangi bir kartla kullanabilir miyim?

Windows için MSI Afterburner indirmesinin en iyi yanlarından biri, neredeyse tüm grafik kartlarıyla çalışmasıdır. Ayrıca kullanıcılara  , GPU’nuzu sabit tutan en yüksek hız aşırtma seçeneğini otomatik olarak algılayan OC Tarayıcı adlı bir işlev sunar  .

Manuel olarak gitmek istiyorsanız, resmi hız aşırtma ayarlarını artırmak, GPU kullanımını izlemek ve mevcut tüm ULPS’yi devre dışı bırakmak için aracı kullanabilirsiniz  . Ekranda MSI afterburner öne çıkıyor.

Tüm ayarları özelleştirin

Varsayılan GPU ayarlarını overclock etmek üzere ayarları güncellemek için kaydırıcıları kullanabilirsiniz  . Ayrıca bu bilgileri bir grafik olarak görebilir ve değişiklikleri kolayca izlemek için özel renkler ekleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi alın

MSI Afterburner’ı indirdiğinizde sistem donanımınız hakkında kapsamlı bilgi alabilirsiniz. Ek olarak,   erişim arayüzünü güncellemek, IO sürücülerini izlemek için donanım izleme ve kontrol ayarlarını özelleştirebilirsiniz ; voltaj seviyelerinin kilidini açın, izleyin ve düzeltin; ve gerekirse varsayılan ayarlara geri yükleyin. Ücretsiz grafik kartı aracı, izleme verilerini  günlüğe kaydetmenize ve profiller arasında geçiş yapmak veya günlüğe kaydetmeye başlamak için farklı kısayol tuşları ayarlamanıza da olanak tanır  .

MSI Afterburner Nvidia ile çalışır mı?

MSI Afterburner indirmesinin en son sürümü,  en yeni GeForce 500 NVIDIA grafik kartını destekler  ve ayrıca oyun içi video yakalama işlevi içerir. Bu, yazılımı artık oyununuzu yakalamak ve Twitch  ve YouTube gibi sitelerde paylaşmak için kullanabileceğiniz anlamına geliyor  .

MSI Afterburner’ı herhangi bir kartla kullanabilir miyim?

Evet. MSI Afterburner, AMD ve NVIDIA dahil tüm grafik kartlarıyla çalışır. Aracın arkasındaki şirket bir grafik kartı üreticisidir ve aracı MSI video kartlarını göz önünde bulundurarak geliştirmiştir. GPU hız aşırtma aracının tüm grafik kartlarıyla çalışmasının nedeni budur  .

MSI Afterburner ücretsiz mi?

Evet, MSI Afterburner, Windows PC’nizde kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Program herhangi bir premium veya ücretli plan sunmuyor. Tüm özellikleri ve hizmetleri, herhangi bir fiyat etiketi  veya zaman sınırı eklenmeden kullanılabilir.

Bu ücretsiz aracın yardımıyla GPU performansını kontrol edebilir ve artırabilirsiniz.

Alternatifler var mı?

Evet. Birkaç alternatif, MSI Afterburner ile benzer özelliklere sahiptir.

Kontrol etmeniz gereken en iyi GPU hız aşırtma ve video yakalama araçlarından bazıları  EVGA Precision XOC ,  GMABooster ,  Razer Game Booster ve  3D-Analyze’dir .

MSI Afterburner’ı indirmeli miyim?

Grafik kartınızla ilgili sorunlar yaşıyorsanız ve sistem ağırlıklı uygulamaları çalıştırmanıza olanak tanıyan bir alternatif arıyorsanız, MSI Afterburner’ı indirmelisiniz.

Program, mevcut 15 dış görünümünden herhangi birini kullanarak özelleştirebileceğiniz, kullanımı kolay bir arayüz ile birlikte gelir. Yardımı ile çeşitli ayarları izleyebilir ve gereksinimlerinize göre değiştirebilirsiniz. MSI Afterburner, GPU limitini, fan hızını, sıcaklığı, belleği ve daha fazlasını değiştirmenize izin verdiğinden, ayarları güncellemek ve çok daha iyi performansın keyfini çıkarmak için bunu kullanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.