Report this app

Description

MTA Arts & Design  (A&D), toplu taşıma ortamının içinde görsel ve sahne sanatları ve tasarımı ile ilgi çekici New York metropol bölgesinde toplu taşıma kullanımını teşvik eder. A&D’nin kalıcı sanat için yüzde programı, geçici dijital sanat, grafik sanatı, fotoğrafçılık, canlı müzik performansları ve Poetry in Motion, her gün MTA metro ve trenlerine binen 8,5 milyon kişi tarafından deneyimleniyor.

Çeşitli programlarımız siteler, mahalleler ve insanlar arasında anlamlı bağlantılar kurmaya çalışır. Daha fazla bilgi için MTA Arts & Design’ı ziyaret edin, Facebook, Instagram, Tumblr ve Twitter’da #mtaarts’ı arayın.

A&D programlarına yapılan mevcut Başvuru Çağrılarını görüntülemek için lütfen aşağı kaydırın

Mta Indir

Görüntüler için Kalıcı Sanat Çağrısı

Görüntüler için Kalıcı Sanat Çağrısına başvurmak için,  aşağıda listelenen fırsatların yanındaki Gönder’e tıklayın  . İletişim bilgilerini girmeniz ve değerlendirilmek üzere materyalleri yüklemeniz istenecektir.

Görseller için Çağrı Sıkça Sorulan Soruları indirin veya [email protected] adresine e-posta gönderin. Lütfen son teslim tarihlerine dikkat edin (listelenen tarihte Gece Yarısı EST) ve aşağıda listelenen birden fazla Çağrı ile ilgileniyorsanız, her Çağrıya ayrı ayrı başvurmanız gerekeceğini unutmayın.

Dijital Sanat Başvuru Çağrısı

Dijital Sanat Başvuru Çağrısına başvurmak için  aşağıda listelenen fırsatın yanındaki Gönder’e tıklayın  . İletişim bilgilerini girmeniz ve değerlendirilmek üzere materyalleri yüklemeniz istenecektir.

Başvuru Çağrısı Sıkça Sorulan Soruları indirin veya [email protected] adresine e-posta gönderin. Lütfen son teslim tarihlerine dikkat edin (listelenen tarihte Gece Yarısı EST).

New York Altında Müzik Sanatçılar İçin Çağrı

MTA Music Under New York (MTA MUSIC) başvuruları yalnızca Submittable üzerinden online olarak kabul edilecektir. Online başvuru 1 Ocak – 20 Mart 2020 tarihleri ​​arasında yapılabilir.

New York Altında Müzik (MTA MUSIC) Canlı Seçmelerine başvurmak için,  aşağıda listelenen fırsatın yanındaki Gönder’e tıklayın  . İletişim bilgilerini girmeniz ve değerlendirilmek üzere materyalleri yüklemeniz istenecektir:

  • kısa çevrimiçi başvuru formu;

  • 5 dakikayı geçmeyen en fazla 2 örnek ses dosyası;

  • akan video kliplere bağlantılar (önerilir) ve web sitesi, sosyal medya hesaplarına bağlantılar gibi isteğe bağlı materyaller;

  • 18 yaşın altındaki başvuru sahipleri, geçerli bir Çocuk Performansçı İstihdam izni içermelidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.