Report this app

Description

MTP Device Indir - Güncellendi 2022

Android için MTP Sürücüsü,  Windows işletim sistemi USB kablosuyla bağlı android cihazları düzgün bir şekilde algılamazsa sorunlarınızı çözebilecek bir sürücü paketidir. MTP bağlantısı,  Windows dosya sistemiyle sorunsuz bir bağlantı sağlayan modern Android cihazların standart bir özelliğidir;  burada Android cihazınız, kolayca sürükleyip bırakarak bile kolayca yönetilebilen normal bir harici depolama sürücüsü gibi görünecektir. Android cihazına ve cihazından dosya.

MTP sürücülerinin Windows işletim sisteminin her modern sürümüyle birlikte gönderildiğini ve bu nedenle Android cihazlarla birlikte bu USB kablo bağlantı yönteminin Windows işletim sisteminin yeni bir yüklemesinde bile sorunsuz çalışması gerektiğini unutmayın. Bununla birlikte, zaman zaman MTP sürücüleri bozulabilir veya eksik olabilir ve bu da Android cihazlara bağlanma yeteneğinizi kaybetmenize neden olabilir.

Bu durumda, Android cihazlar için MTP sürücülerinin basitçe yeniden yüklenmesi   sorunlarınızı çözmeli ve hızlı ve istikrarlı dosya aktarımlarını etkinleştirmelidir  .

MTP standardı tüm dünyada milyonlarca kullanıcının ev bilgisayarları (veya dizüstü bilgisayarları) ve Android mobil cihazları arasında kolayca dosya paylaşmasını sağlasa da, bazen yazılım sorunları istikrarlı bir MTP bağlantısı kurmanızı engelleyebilir  . Bu durumda, yapmanız gereken ilk şey, birkaç şeyi kontrol etmektir – ilk olarak, Android cihazınızda MTP paylaşımının etkin olup olmadığını kontrol edin (Ayar> Depolama> Seçenekler> USB Bağlantısı> ve Medya cihazı (MTP) seçeneğini seçin) ve USB kablonuz TAMAM çalışıyorsa (en iyi prosedür başka bir kabloyu test etmektir). Bu şeyler herhangi bir soruna neden olmazsa, Windows MTP sürücülerinizi yeniden yükleme zamanı gelmiştir. Bu  sürücü güncellemesi ağrısız ve hızlıdır ve telefonunuzla kararlı, güvenli ve hatasız MTP bağlantısı kurmak için gereken tüm dosyaları Windows işletim sisteminize sağlayacaktır.

Bu sürücüyü yüklemek için, ağırlığı 10 MB’tan az olan yükleyici paketini indirin ve ekrandaki talimatları izleyin. Yükleyici, gerekli tüm dosyaları otomatik olarak Windows OS yapısının derinliklerine dağıtır ve gerekli tüm Windows Kayıt Defteri girdilerini güncelleştirir.

Kurulum tamamlandıktan sonra, PC’nizi tamamen yeniden başlatmanız ve daha sonra normal bağlantı adımlarını kullanarak bir USB kablosuyla Android cihazınıza bir MTP bağlantısı kurmanız önerilir.

Bu yazılım, bilgisayarın USB kablosu ile bağlı Android telefonu tanımasına izin verir, böylece içeriğini keşfedebilirsiniz. Android cihazlar için ideal olan başka bir sürücü seti sunuyoruz. Bazı arızaları olan bir Android cihazınız varsa, sistemin çalışmasını sağlamak için doğru sürücülere sahip olmamanız olasılığı vardır. Sistem güncellemesi için geliştiriciye gittiğinizde, çoğu durumda sürücüleri günceller ve sorun sıralanır. Bu uygulamanın ana amacı budur. Tüm Android sisteminin işleyişine uygun olduğunuzdan emin olmak için kullanışlıdır.

Tüm bu işlevleri en az çabayla yöneten bir araçtır. Tek yapmanız gereken, sistem ayarlarına erişmek ve USB kablo bağlantısını açtığınızdan emin olmak için yapılandırmaktır; bu, Android cihazı ile sürücü kurulumu için bilgisayar arasındaki iletişim noktasıdır.

Gitmek unutmayın  Ayar  >  Depolama  >  Seçenekler  >  USB bilgisayar bağlantısı  > Medya cihazı seçin (OVP)

Sistemdeki MTP protokolü, bu aracın işleyişini, araç takımını en az çabayla işleyebileceğiniz bir noktaya yönetebileceğiniz iletişim noktasıdır. Sonuç olarak, bu, deneyim düzeyine rağmen her türlü işlev için bir araçtır.

Android için MTP Sürücüsü, Windows 32 bit ve 64 bit işletim sistemine sahip PC veya dizüstü bilgisayar için ücretsiz olarak lisanslanmıştır. Sürücülerin donanım kategorisindedir ve tüm yazılım kullanıcılarına ücretsiz olarak indirilebilir.

Özellikler ve Öne Çıkanlar

  • Windows işletim sisteminin Android cihazlara bağlanmasını sağlayan tüm gerekli dosyaları içeren sürücü paketi.
  • Tüm modern Windows sürümleri (XP, 7, Vista, 8 ve 10) için destek.
  • Hızlı otomatik kurulum.
  • % 100 Kullanım için ücretsiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.