MX Player APK İndir v1.28.0 Ücretsiz Android (Son Resmi)

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

MX Player 1.20.9 beta APK’sını indirin. MX Player uygulamasını arıyorsanız, buradan edinebilirsiniz. Sitemizden Android için ücretsiz MX oynatıcı APK indirmesi sunuyoruz. Bu sayfayı en son APK dosyasıyla sık sık güncelliyoruz.

MX Player APK İndir v1.28.0 Ücretsiz Android (Son Resmi)

Mx Player apk

MX Player’ın son sürümünü (ve eski sürümlerini) veya MX Player Pro’yu bu sayfadan indirebilirsiniz. MX Player kısa sürede bir ayrım yapabildi. Kullanıcı arayüzünde basitlik ve diğer oyuncuların yapamayacağı şeyleri yapma yeteneği. Bu uygulamanın hareketleri ve diğer etkileyici özellikleri, Android cihazınızda video oynatmayı sorunsuz ve kullanışlı hale getirir.

Harika hareket kontrollerine sahiptir ve video oynatma deneyimini zahmetsiz ve eğlenceli hale getirir. Örneğin, yakınlaştırmak için sıkıştırabilir, ilgili taraflarda parlaklık ve ses seviyesi için kaydırabilir, ana ekranda videoyu dışarı taşıyabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Dahası, bir MX oynatıcıya diğer tüm Android video oynatıcı uygulamalarına göre üstünlük sağlayan tonlarca başka özellik vardır. Videonun ortaya çıktığı ve kendisini ana ekrana yerleştirdiği özellik övgüye değer.

ÖNERİLEN KONTROL: MX player’ı aşağıda belirtilen indirme bağlantılarından indirebilirsiniz. Ancak, MX player pro indirmesini kontrol etmenizi ve sitemizden MX player codec bileşenini indirmenizi de tavsiye ederim. Codec bileşeninin yüklenmesi, bu uygulamada her tür medya dosyasını oynatmanıza yardımcı olacaktır.

MX Player APK Son Sürümü İndir

Profesyonel İpucu: Bir bilgisayarınız / Mac’iniz varsa, PC için MX Player’ı veya Mac için MX Player’ı indirmelisiniz. Bilgisayarınızda denedikten sonra başka bir medya oynatıcı kullanmayacağınıza eminim.

Uygulamayı sitemizden veya Google Play’den indirebilirsiniz. Google play’den bir indirme sorunu yaşıyorsanız, yukarıdaki indirme düğmesinden Android için MX oynatıcı paket yükleyicisini (genellikle APK olarak bilinir) indirmenin bir yolunu önereceğim. Paket, herhangi bir Android Uygulamasını yüklemenin çevrimdışı yolu olarak kabul edilir. Xender gibi uygulamaları kullanarak Wi-Fi Direct ve Bluetooth yardımıyla bir telefondan başka bir telefona aktarabilirsiniz.

MX Player, Samsung, Huawei, HTC, Xiaomi, Lenovo, OnePlus one / two, OnePlus three / X, Oppo, vb. Gibi hemen hemen tüm telefonlarda ve hatta bazı popüler olmayan markalı telefonlar LG, Vivo, ZTE, Micromax, Sony vb. Bunu destekler.

Android Cihazınıza MX Player Nasıl Kurulur

MX Player’ı yukarıdaki indirme düğmesinden indirin.
İndirdikten Sonra Kurulum Prosedürünü başlatmak için bu bağlantıya tıklayın.
Uygulamayı Android Cihazınıza Kurmak için Ekran Talimatlarını izleyin.
Öncelikle, APK dosyasını bu web sitesinden doğrudan indirebilir veya “MX Player APK download için bir Google araması yapabilirsiniz. Arama sayfasından herhangi birini açın ve indirme düğmesine tıklayın; kolay. İndirme işlemi başlayacaktır, indirme işlemi tamamlandıktan sonra dosyanın indirildiği indirilenler klasörünü açın.

PC aracılığıyla indirdiyseniz, uygulamayı Bluetooth veya USB kablosuyla aktarın. Şimdi dosyanın aktarıldığı klasöre gidin.

Dosyayı mobil cihazınıza indirdiyseniz, üzerine tıklayın. Şimdi bilinmeyen kaynak izniniz yoksa, ayarlar> güvenlik> bilinmeyen kaynaklar’a giderek etkinleştirin. Bundan sonra paketi kurabileceksiniz.

Paketi yükleyin; kurulum için bekleyin ve ardından uygulamanın ana ekranında bir kısayol oluşturulacaktır, şimdi onu açabilir ve videolarınıza göz atabilirsiniz. MX Player’ın en son sürümünü paket yükleme işlemiyle yüklemenizi tavsiye ederim çünkü Google Play’de bir sorun yaşıyorsanız güncelleyemezsiniz.

Herhangi bir sorun yaşıyorsanız, Google Play uygulamasındaki kurulum sayfasına giderek Google Play’e gidebilir ve kurabilirsiniz. Umarım bu inanılmaz oyuncuyu beğenirsiniz. Bununla birlikte, android için diğer harika medya oynatıcıların listesini de kontrol edebilirsiniz.

SSS

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h2″ question-0=”MX Player APK nasıl indirilir?” answer-0=”En son sürümü aldığınızdan emin olmak için mxplayerdownload.co APK’sini alın veya MX Player APK’sine gidin . Sitelere girdiğinizde, indirme düğmesini arayın ve üzerine tıklayın. İndirme işlemi otomatik olarak başlar. İndirme tamamlandığında, yüklemek için indirilen dosyaya tıklayın.” image-0=”” headline-1=”h2″ question-1=”MX Player APK’sini nereden indirebilirim?” answer-1=”En son resmi sürüm için mxplayerdownload.co’dan veya MX Player APK’den alabilirsiniz . ” image-1=”” headline-2=”h2″ question-2=”MX Player APK nasıl güncellenir?”
answer-2=”MX Player APK’sının güncellenmiş sürümü için MX Player APK’yi ziyaret etmeye devam edin . Siteye girdikten sonra, sadece indirme düğmesine tıklayın ve en son sürümü alacaksınız. İndirilen dosyayı tıklayın, sahip olduğunuz mevcut APK’yi güncelleyecektir. MX oynatıcı, Android için en iyi Medya Oynatıcıdır ve yakında başka hiçbir uygulama onun yerini almayacaktır. Bu oyuncuyu seviyorsanız, bu web sitesini arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın. Öğreticiyi okuduğunuz için teşekkür ederiz, kurulumla ilgili herhangi bir sorun varsa yorum yapın, yakında size geri döneceğiz.” image-2=”” count=”3″ html=”true” css_class=””]

Download links

Indir

How to install MX Player APK İndir v1.28.0 Ücretsiz Android (Son Resmi) APK?

1. Tap the downloaded MX Player APK İndir v1.28.0 Ücretsiz Android (Son Resmi) APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.